Stalo teniso turnyre laimėjo R. Širvys

• Įkelta: 2019-01-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės stalo tenisininkai metus užbaigė turnyre, kuriame dalyvavo mėgėjai, nerungtyniaujantys Lietuvos čempionatuose. Profesinio rengimo sporto salėje dėl taurių kovojo 12 žaidėjų.

Pasak turnyro organizatoriaus Tomo Tenikaičio, varžybose dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius. Sužaidę po penkis susitikimus, trys geriausi žaidėjai pateko į kitą etapą.

Pirmajame pogrupyje geriausiai sekėsi Feliksui Bernotui, Eligijui Paulauskui ir Giedriui Stasiuliui. Antrajame – Robertui Širviui, Tomui Eičui ir Donatui Šležui. Šie žaidėjai sužaidė tarpusavyje, po to buvo skaičiuojami taškai.

Geriausiu turnyro žaidėju tapo R. Širvys, laimėjęs visus susitikimus. Antroji vieta atiteko Donatui Šležui, trečioji – Feliksui Bernotui.

Paguodos turnyre pirmąją vietą iškovojo Deividas Bagdonas, antras liko Orestas Simitauskas, trečias – Tadas Pauparis.

Geriausi stalo teniso mėgėjų turnyro žaidėjai apdovanoti atminimo taurėmis.

Penktadienio vakarą Bendruomenių namuose pagerbti geriausi 2018 metų Tauragės rajono sportininkai. Iškilmingame renginyje svarbiausią trofėjų iškovojo autokroso žvaigždė Rokas Baciuška, kuriam statulėlę įteikė dukart Pasaulio čempionas Virgilijus Alekna.

Dramatišką pergalę šeštadienį Kaune iškovojo Tauragės krepšinio klubas, kuris po Aivaro Kvedaravičiaus tritaškio lemiamu metu 80:78 palaužė Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

Pirmadienį Kultūros rūmuose susirinko Tauragės apskrities futbolo bendruomenė. Minint Futbolo dieną buvo padėkota šios sporto šakos rėmėjams, treneriams, žaidėjams. Scenoje pasirodęs Tauragės futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis tikino, jog bus kuriama Futbolo akademija, taip pat prabilo apie siekį atgaivinti „Tauro“ klubą.