2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Bušido turnyras Tauragėje: sausakimšoje salėje pasirodė Egidijus Dragūnas

  • Įkelta: 2018-12-15
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį į „Bastilijos“ sporto komplekse vykusį turnyrą „Bushido 75 fighting championship Tauragė“ nusidriekė beveik kilometro ilgio automobilių eilė. Kovinių sporto šakų mėgėjai iš visos Lietuvos suplūdo į varžybas, kuriose pasirodė ir grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas.

Prieš turnyrą, vienas iš renginio organizatorių, Saulius Bucius „Tauragės žinioms“ teigė, kad laukiamo rekordinio skaičiaus žiūrovų. Vyras teigė sulaukęs šios sporto šakos gerbėjų, kurie norėjo nusipirkti bilietus ir atvykti į Tauragę iš Kauno Klaipėdos ir Šiaulių. Mišrių kovos menų turnyrą reklamavo Lietuvos muzikos žvaigždė Egidijus Dragūnas, kuris šeštadienio vakarą atvyko į „Bastiliją“.

Atlikėjas su bičiuliu Tomu Pakutinsku pasirodė apie 18 val. Greta ringo sėdėjęs E. Dragūnas stebėjo visas vakaro kovas.

Turnyre kraują kaitino ne tik dvikovos, bet ir atlikėjas Ironvytas ir žavingų šokėjų pasirodymai. Vakaro kulminacija tapo į ringą žengęs Sigitas Gaižauskas. Tailande sportuojantis tauragiškis teisėjų vertinimų buvo pripažintas dvikovos nugalėtoju. Trijų raundų kovą žiūrovai palaikė itin gausiomis ovacijomis.

Paskutinis į ringą žengė Tomas Pakutinskas. Iš užkulisių vyras į ringą žengė rankose laikydamas savo dukrą. Plojanti minia kovotojui linkėjo sėkmės, tačiau jos neprireikė. Tauragiškis ukrainietį smūgiais užtalžė kiek greičiau nei per 10 sekundžių. Čia pat nugalėtoją pasveikino E. Dragūnas ir klubo „Rings“ komanda.

Plačiau apie varžybas skaitykite naujausiame „Tauragės žinių“ laikraštyje.

Pirmadienį Kultūros rūmuose susirinko Tauragės apskrities futbolo bendruomenė. Minint Futbolo dieną buvo padėkota šios sporto šakos rėmėjams, treneriams, žaidėjams. Scenoje pasirodęs Tauragės futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis tikino, jog bus kuriama Futbolo akademija, taip pat prabilo apie siekį atgaivinti „Tauro“ klubą.

Sekmadienį 10 geriausių Lietuvos futbolo mėgėjų komandų kovojo dėl 2018 metų „Čempionų taurės“. Kaune vykusiose varžybose tauragiškiai užėmė ketvirtąją vietą.

Prieš savaitę turnyre „King of Kings“ dar vieną pergalę iškovojo tauragiškis Tomas Pakutinskas. Kovotojas į ringą žengs ir gruodžio mėnesį vyksiančiame turnyre Tauragėje. Užkulisiuose kalbama, kad sportininko kovą stebės ir jo bičiulis, žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas.