Dėl „Volano“ taurės varžėsi badmintono mėgėjai

• Įkelta: 2018-10-15

Tado Jaručio nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Tauragės badmintono klubas „Volanas“ surengė varžybas Lietuvos badmintono mėgėjams. Suaugusiųjų B ir D kategorijose varžėsi pusšimtis sportininkų iš Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Šiaulių ir Šakių.

Į „Volano“ taurės varžybas atvyko dvylikos klubų atstovai. Suaugusiųjų B kategorijoje dalyviai varžėsi 4 grupėse. Vyrų vienetų varžybose nugalėjo Palangos klubo „Smešas“ atstovas Albertas Šimkus, kuris finale įveikė žinomą atlikėją ir badmintono entuziastą Steponą Janušką. Šioje grupėje dalyvavo tik vienas Tauragės „Volano“ atstovas Vaidas Turolevičius. Jis asmeninėje įskaitoje užėmė penktąją vietą. Tiesa, sportininkui gerokai geriau susiklostė vyrų dvejeto D grupės varžybos. V. Turolevičius kartu su Jonu Šileriu iškovojo antrąją vietą. Treti liko kiti tauragiškiai Mindaugas Loveikis ir Ignas Vaivada, kurie dviejų setų kovoje nugalėjo Tadą Jarutį ir Saulių Noreiką.

Ant vyrų dvejetų B grupės prizininkų pakylos užlipo „Volano“ atstovas Giedrius Stasiulis. Jis kartu su porininku iš Kelmės užėmė trečiąją vietą.

Moterų dvejeto D grupės varžybose trečiąją vietą iškovojo tauragiškės Sigita Flaksienė ir Jolita Pilypaitė. Pastarosios taip pat kovojo ir mišrių dvejetų kategorijoje. J. Pilypaitė kartu su Tadu Jaručiu iškovojo trečiąją vietą. S. Flaksienė su Gintautu Bartušiu liko devinti. Dėl pirmosios vietos mišrių dvejetų grupėje kovojo Jonas Šileris ir Irina Paulauskienė. Po atkaklios trijų setų kovos (21:12, 21:23, 21:15) tauragiškiai turėjo pripažinti svečių iš Palangos pranašumą ir tenkinosi antrąja vieta.

Mišrių dvejetų B grupėje „Volano“ atstovas G. Stasiulis su klaipėdiete Neringa Šventeckiene iškovojo trečiąją vietą. Pirmi tapo kretingiškiai Arnoldas Slušnys ir Ramunė Petrošienė, kurie finale įveikė kelmiškių dvejetą: Andrių Valantiejų ir Loreną Valantiejienę.

Praėjusį šeštadienį oficialiai atidarytuose Bendruomenių namuose jau veikia šokių, aerobikos ir jogos klubai. Daugiau nei 1,5 tūkst. kv. m plote vietą atrado Tauragėje nematyta, susidomėjimą sukėlusi sporto šaka – skvošas.

Sekmadienį prasidėjo Lietuvos rankinio federacijos (LRF) I-osios lygos pirmenybės, kuriose varžosi 10 komandų. Pernai čempionato nebaigusi „Tauragės-RK Šiltaura“ šiemet nusprendė kovoti be komandos senbuvių ir legionierių.

Savaitgalį startavo Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybės, kuriose Tauragės krepšinio klubas sužaidė dvejas varžybas. Savų sirgalių palaikoma Tauragės ekipa „Bastilijoje“ šventė gražią pergalę prieš Šilutės „Šilutę“.

Tauragės krepšinio klubas penktadienį pralaimėjęs varžybas Klaipėdos komandai, šeštadienį įveikė Šilutės ekipą ir Vytauto Bučnio atminimo turnyre iškovojo bronzos medalius.

Trečiadienį finišavo Tauragės apskrities 8x8 futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose varžėsi 6 komandos. Dėl nugalėtojų taurės susitiko „Fortūnos“ ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) futbolininkai.