Prasidėjo 8x8 futbolo pirmenybės

• Įkelta: 2018-07-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Liepos 4 dieną FK „Tauras“ dirbtinės dangos stadione startavo 11-osios Tauragės apskrities 8x8 futbolo mėgėjų pirmenybės. Šiemet dėl nugalėtojų titulo kovoja 6 komandos.

FK „Tauro“ dirbtinės dangos stadione (senasis stadionas, – red. past.) trečiadieniais vėl vyksta futbolo mūšiai. Apskrities futbolo mėgėjų pirmenybėse kovoja 6 Tauragės miesto komandos.

Sužaidus du pirmuosius turus, pralaimėjimo nepatyrė tik dvi ekipos. Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) komanda rezultatu 2:1 įveikė „Norlin“, o praėjusį trečiadienį 3:1 nugalėjo „Tauriukų“ ekipą. TS-LKD futbolininkus į priekį vedė geriausias praėjusio sezono apskrities futbolo pirmenybių žaidėjas Lukas Martišauskas.

Šių metų pirmenybėse dvi pergales iškovojo ir „Fortūnos“ futbolininkai, kurie antrojo turo varžybose tik po atkaklios kovos, rezultatu 1:0 palaužė komandą „Suktukas“. Pastariesiems šis pralaimėjimas buvo pirmas. Vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje turi ekipa, pavadinimu „Komanda“.

Kol kas pergalių neiškovojo tik „Norlin“ ir „Tauriukai“.

11-ame 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų čempionate komandos žais dviejų ratų sistema.

Pernai nugalėtojais tapo „Liberty beach“ futbolininkai, kurie užtikrintai iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė „Komanda“, o bronzos medaliais pasidabino „Norlin“ žaidėjai.

Nuo spalio 1 dienos Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla prijungiama prie Sporto centro. Po reorganizacijos veiksianti biudžetinė įstaiga vykdys formalųjį švietimą papildančio ugdymo ir neformaliojo ugdymo programas, centrui vadovaus Gediminas Sakalauskas.

Antrą kartą į Lietuvos triatlono taurės varžybų žemėlapį įtraukta Tauragė praėjusį savaitgalį priėmė virš 250 sportininkų, kurie startavo trijose skirtingose distancijose. Trasoje jėgas išbandė 10 tauragiškių, kai kurie iš jų iškovojo prizines vietas.

Startavę Elektrėnuose, Triatlono sportininkai keliasi į Tauragę – šeštadienį čia vyks Lietuvos Triatlono Taurės II etapas.