2019 Rugpjūčio 26 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Šeimų turnyre – pirma vieta Šilerių tandemui

  • Įkelta: 2018-03-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Kauno Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre vykusiame tarptautiniame šeimų badmintono turnyre dalyvavo net 152 badmintonininkai iš Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos. Vyrų B grupėje nugalėtojais tapo studento Renaldo Šilerio ir trenerio Jono Šilerio dvejetas.   

Varžybose dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius. Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintono mokytojas Jonas Šileris ir jo anūkas Renaldas Šileris pateko į antrąją pagal pajėgumą B grupę. Renaldas 11 metų treniravosi Tauragėje, antrus metus studijuoja Vilniaus universitete. Laisvu nuo studijų metu dirba treneriu, visų laikų geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko įkurtoje badmintono akademijoje.

Pogrupyje pirmus du susitikimus tauragiškiai laimėjo nesunkiai. Trečiajame susitikime jiems rimčiau pasipriešino tik šakiškiai A. ir Š. Poderiai. Varžovai 21:17 laimėjo pirmąjį setą, po kurio  tauragiškiai padarė išvadas, žaidė greičiau ir tiksliau, ir nugalėję rezultatu 21:13, 21:13 šventė pergalę. Pogrupyje užėmę pirmąją vietą jie žengė į kitą etapą.

Pusfinalyje Šilerių varžovais buvo A. ir R. Vizgirdos iš Šakių. Pastarieji niekaip negalėjo atsilaikyti prieš galingai žaidusius tauragiškius, ir buvo sutriuškinti 12:21, 13:21. Įsismarkavusius tauragiškius finale stengėsi pristabdyti kauniečiai K. ir M. Lasinskai. Varžybose dėl pirmosios vietos Renaldas ir Jonas Šileriai iškovojo pergalę rezultatu 21:16, 21:18.

Turnyro organizatorius, buvęs J. Šilerio auklėtinis, Kauno „Seto“ sporto klubo vadovas Rimas Lavrukaitis tauragiškiams įteikė pirmosios vietos medalius ir taures.

Moterų B grupės varžybose rungtyniavo tauragiškės Vakarė ir Vykintė Trakšelytės. Seserims ne itin sekėsi, iš keturių susitikimų laimėjusios tik vieną, tarp prizininkių nepateko.

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko kovų turnyras „Bushido KOK 2018 Vilnius“. Šį kartą jame buvo galima išvysti ir du tauragiškius: Tomą Pakutinską ir Sigitą Gaižauską.

Antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynėse Tauragės krepšinio klubas namų aikštėje 73:71 (10:17, 28:13, 14:21, 21:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“. Šeštadienį tauragiškių laukia trečiasis aštuntfinalio serijos mūšis Molėtuose.

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono atkrintamąsias kovas pergalingai pradėjo Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkai. Pirmose serijos varžybose tauragiškiai į svečių krepšį įsūdė 112 taškų ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš Vilniaus „Lietuvos Rytas-2“ komandos jaunuosius krepšininkus.