2019 Liepos 20 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Bušido turnyre dar viena T. Pakutinsko pergalė

  • Įkelta: 2018-03-18

Beno Dragūno / MMA bushido nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko kovų turnyras „Bushido KOK 2018 Vilnius“. Šį kartą jame buvo galima išvysti ir du tauragiškius: Tomą Pakutinską ir Sigitą Gaižauską.

Svorio kategorijoje virš 93 kg žinomas kovotojas T. Pakutinskas ringe susitiko su Ukrainos atstovu Jurijumi Horbenko. Dar prieš dvikovą, tauragiškis, Vilniaus klubo „Rings“ auklėtinis tvirtino, kad bandys nustebinti savo sirgalius.

Į areną kovotojas žengė kartu su atlikėju Egidijumi Dragūnu, skambant jo dainai „SEL 600“. Ringe T. Pakutinskas atrodė užtikrintai: pradėjęs kovą galingai smūgiais, po daugiau nei 2 minučių jis buvo pripažintas nugalėtoju. 

Po dvikovos T. Pakutinskas, laikydamas ant rankų savo vienerių metų dukrytė, teigė, kad pergalę skiria jai.

Bušido turnyre buvo galima išvysti ir dar vieno tauragiškio, Sigito Gaižausko kovą. Pastaruosius kelerius metus šis kikboksininkas treniravosi Tailande, išgyveno sunkią žandikaulio traumą. 

Šeštadienį Vilniuje jis iškovojo pergalę prieš marokietį ir dar kartą nudžiugino savo sirgalius.

Iš viso turnyre „Bushido KOK 2018 Vilnius“ vyko 13 kovų. 

 

 

Antrose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynėse Tauragės krepšinio klubas namų aikštėje 73:71 (10:17, 28:13, 14:21, 21:20) pranoko Molėtų „Ežerūną“. Šeštadienį tauragiškių laukia trečiasis aštuntfinalio serijos mūšis Molėtuose.

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono atkrintamąsias kovas pergalingai pradėjo Tauragės „Fortūna-Agava“ krepšininkai. Pirmose serijos varžybose tauragiškiai į svečių krepšį įsūdė 112 taškų ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš Vilniaus „Lietuvos Rytas-2“ komandos jaunuosius krepšininkus.

Šeštadienį Skaudvilės gimnazijoje buvo surengtas tradicinis 3x3 krepšinio turnyras. Iš viso varžėsi 15 komandų ir Tauragės, Šilalės, Dauglaukio ir Skaudvilės.