2018 Gruodžio 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Jaunių čempionate iškovojo du aukso medalius

  • Įkelta: 2018-02-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vasario 10–11 dienomis Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų asmeninis badmintono čempionatas. Į šias varžybas 36 sportininkus dalegevo aštuoni klubai. Tauragės miesto garbę gynė aštuoni badmintonininkai.

Tauragiškiai laimėjo du aukso ir vieną bronzos medalius. Vaikinų vienetų varžybose tauragiškis Dovas Genys užėmė šeštąją vietą. Aukso medalį laimėjo šakiškis V. Bagdanavičius.

Merginų vienetų varžybų pusfinalyje suklupo praėjusių metų absoliuti nugalėtoja vilnietė P. Murėnaitė, rezultatu 0:2 pralaimėjusi klaipėdietei M. Sukackaitei. O praėjusių metų vicečempionei tauragiškei Viltei Paulauskaitei kelią į finalą pastojo Ignalinos atstovė S. Poklikajeva, atkaklią kovą laimėjusi rezultatu 21:15, 23:21.

Sekmadienį buvo laukiama atkaklios kovos dėl medalių, deja, finale intrigos nebuvo. M. Sukackaitei pakako 16 minučių, kad sportininkę iš Ignalinos nugalėtų 21:11, 21:16. Emocingas ir daug jėgų iš žaidėjų pareikalavęs susitikimas vyko dėl bronzos medalio tarp V. Paulauskaitės ir P. Murėnaitės. Pastaroji pirmąjį setą laimėjo 21:16. Antrajame kova vyko taškas į tašką. Tik po dviejų pratęsimų Viltei pavyko palaužti varžovės pasipriešinimą ir išlyginti setų rezultatą. Trečiajame sete Tauragės badmintonininkė padidino žaidimo tempą, sumažino klaidų skaičių, visiškai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 21:13. Bronzos medalis – aukštas vienuolikmetės sportininkės laimėjimas.

Vaikinų dvejetų čempionais tapo šakiškis V. Bagdanavičius ir tauragiškis D. Genys, be didelių sunkumų nugalėję vilniečių porą.

Merginų dvejetų susitikimuose neįveikiamos buvo P. Murėnaitė ir V. Paulauskaitė. Jos finale net 21:9, 21:11 nugalėjo uostamiesčio atstoves.

Mišrių dvejetų aukso medalius laimėjo V. Bagdanavičius ir P. Murėnaitė.

Praėjusią savaitę sudaryta komisija patvirtino 2018 metų sporto klubų finansavimo sąmatą. Iš 144 tūkst. eurų biudžeto, daugiausiai – du trečdaliai, atriekta krepšiniui ir futbolui. Likę sporto klubai tenkinsis „trupiniais“.

Regionų krepšinio lygoje (RKL) B divizione rungtyniaujanti „Fortūna-Agava“ šiuo metu rikiuojasi 4 turnyrinės lentelės vietoje. Baigiantis antrojo rato kovoms, ekipos lyderis neišryškėjo, visi žaidėjai rungtyniauja kaip kumštis.

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrės Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantis Tauragės krepšinio klubas. Savaitgalį ekipa nesugebėjo išsaugoti turėto pranašumo ir varžovams nusileido paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė garbingo jubiliejaus proga apdovanojo olimpiniam sąjūdžiui nusipelniusius žmones. Prizas „Citius. Altius. Fortius“ 70-mečio proga įteiktas ilgamečiam badmintono treneriui, Pekino ir Londono Olimpinių žaidynių dalyvės Akvilės Stapušaitytės pirmajam treneriui Jonui Šileriui. 

Sausio 16 d. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) Valdybos posėdyje buvo pristatytos ir patvirtintos regionų rinktinių trenerių kandidatūros. Kaip ir pernai, Lietuvos regionų pirmenybėse susirungs iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų žaidėjų suburtos komandos.