Iš „Zanavyko“ taurės – su medaliais

• Įkelta: 2018-02-28
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės badmintono klubo „Volanas“ mėgėjai sekmadienį dalyvavo „Zanavyko“ taurės trečiojo etapo varžybose. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje ypač sėkmingai rungtyniavo vyrų dvejetų poros.

Ant nugalėtojų pakylos pirmosios vietos trofėjus buvo įteiktas Giedriui Stasiuliui, kuris su porininku iš Šakių dvejetų varžybose užėmė pirmąją vietą. Bronzinį apdovanojimą iškovojo „Volano“ atstovas Tadas Dargis, žaidęs kartu su badmintonininku iš Šakių, Raimundu Masevičiumi. Šis tandemas varžybose dėl trečiosios vietos įveikė Vaido Turolevičiaus („Volanas“) ir Ramūno Ražanausko („Capital badminton club“) vyrų dvejetą.

Asmeninėse varžybose Tauragės badmintono mėgėjai dėl prizinių vietų nekovojo. G. Stasiulį iš žaidimo eliminavo Povilas Palubinskas, kuris tęsė kovą turnyro finale. „Volano“ atstovas asmeninėse varžybose iškovojo 9 vietą.

Trisdešimties sportininkų rikiuotėje aukštą 11 vietą iškovojo Tadas Dargis, kurį iš kovos dėl prizinių vietų, trijų setų kovoje eliminavo Kauno klubo „Setas“ atstovas Albertas Rimkus.
„Zanavyko“ badmintono mėgėjų turnyre dalyvavo 6 „Volano“ sportininkai.

Nacionalinės krepšinio lygoje (NKL) Tauragės krepšinio klubas susitiko su čempionato lydere, „Vyčio“ komanda. Atkakliose varžybose pergalę iškovojo svečiai – Šakių krepšininkai.

Vasario 10–11 dienomis Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų asmeninis badmintono čempionatas. Į šias varžybas 36 sportininkus dalegevo aštuoni klubai. Tauragės miesto garbę gynė aštuoni badmintonininkai.

Praėjusią savaitę sudaryta komisija patvirtino 2018 metų sporto klubų finansavimo sąmatą. Iš 144 tūkst. eurų biudžeto, daugiausiai – du trečdaliai, atriekta krepšiniui ir futbolui. Likę sporto klubai tenkinsis „trupiniais“.