Prieš naujus metus – laimėjimų gausa

• Įkelta: 2017-12-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

2017 metus gerais rezultatais užbaigė Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos (VJSM) badmintonininkai, kuriuos treniruoja Jonas Šileris. Jie dalyvavo net 32-uose šalies čempionatuose, įvairaus lygio turnyruose bei tarptautinėse varžybose.

Iškovoti 24 pirmosios, 50 antrosios ir 42 trečiosios vietų medaliai. Perspektyvi badmintonininkė vienuolikmetė Viltė Paulauskaitė šalies jaunių čempionate, merginų dvejetų varžybose laimėjo pirmąją vietą, o vienetų varžybose iškovojo sidabro medalį.

Gruodžio 23 dieną Klaipėdoje, Žvejų rūmuose, vyko paskutinės šiais metais Žemaitijos taurės IV turo badmintono varžybos. Jose iš 11 dalyvavusių tauragiškių medalius laimėjo net devyni sportininkai.

U-17 grupėje mišrių dvejetų varžybose antrąją vietą iškovojo Dainoras Gudavičius ir Viltė Paulauskaitė. Dvejetų varžybose treti buvo Dovas Genys ir Matas Liorančas bei Gabija Jurkevičiūtė ir Vykintė Trakšelytė.

U-13 grupės finale susitiko Matas Drukteinis ir Mykolas Grytė. Atkaklioje kovoje rezultatu 3:2 laimėjo pastarasis badmintonininkas. Vakarė Trakšelytė visas varžoves nugalėjo ir pirmąją vietą laimėjo merginų vienetų varžybose. Vaikinų dvejetų varžybose pralaimėjimų nepatyrė tauragiškiai M. Drukteinis ir M. Grytė. O merginų dvejetų varžybose stipriausios buvo V. Trakšelytė ir kelmiškė Atėnė Peleckytė.

Bendrai įskaitai buvo imamos trijuose turuose užimtos aukščiausios vietos. Net trimis taurėmis apdovanota Vakarė Trakšelytė, pirmąsias vietas laimėjusi merginų vieneto bei dvejeto ir mišrių dvejetų varžybose. Mykolui Grytei atiteko taurė už puikius rezultatus mišrių dvejetų varžybose.

U-17 grupėje žaidusiai Viltei Paulauskaitei taurė įteikta už aukštas vietas, iškovotas mišrių dvejetų varžybose.

Pasaulio trikovės čempionate sėkmė lydėjo Tauragės atletą Petrą Rakauską. Gruodžio 8–12 dienomis Klaipėdoje vykusiose varžybose, veteranų amžiaus grupėje (60–70 m.) jis buvo pripažintas pasaulio rekordininku.

Gruodžio mėnesį kovinių sporto šakų gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Klubas „Taurris“ rengia tarptautines Mišrių kovos menų (MMA) varžybas, kokių Tauragėje dar nėra buvę.

Šeštadienį Vilniuje, tradiciniame „Bushido Hero‘s“ turnyre, grūmėsi geriausi Lietuvos ir užsienio kovotojai. Tauragiškis, klubo „Rings“ auklėtinis Tomas Pakutinskas susitiko su ukrainiečiu Jurijumi Protsenko.