2018 Gruodžio 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragėje susirinko badmintono elitas

  • Įkelta: 2017-11-28

Martyno Povilaičio nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse vyko Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. Trečiąją vietą jame užėmė Kęstučio Navicko akademijos komanda, kuriai atstovavo net trys tauragiškiai.

Į 54-ąjį Lietuvos čempionatą Tauragėje susirinko beveik visi pajėgiausi šalies badmintonininkai. Pasak Lietuvos badmintono federacijos prezidento Vilmanto Liorančo, varžybose dalyvauti negalėjo tik Olandijoje rungtyniaujanti olimpietė Akvilė Stapušaitytė.

Iš viso „Bastilijoje“ varžėsi 4 stipriausios komandos. Šioms varžyboms buvo sumontuota speciali badmintono danga, pritaikyta elektroninė taškų skaičiavimo sistema.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmąją vietą užėmė Nacionalinės rinktinės trenerio Juozo Špelverio auklėtiniai. Visų laikų geriausio Lietuvos badmintonininko Kęstučio Navicko treneris šiuo metu, kaip pats įvardijo, dirba su naująja karta, badmintonininke Vytaute Fomkinaite ir Marku Šames. Šių sportininkų vedama Kauno komanda šiemet ir iškovojo Lietuvos aukščiausios lygos nugalėtojų taurę. Pats J. Špelveris taip pat yra gimęs ir užaugęs Tauragėje, o „Bastilijos“ kompleksas jam kelia sentimentus, nes čia ne kartą yra žaidęs krepšinį, vėliau badmintoną.

Antrąją vietą po atkaklios kovos čempionate užėmė Klaipėdos „Rūdupis“. Trečiąją – Kęstučio Navicko akademijos ekipa, kuriai atstovavo tauragiškiai: Povilas Bartušis, Renaldas Šileris ir Viltė Paulauskaitė.

Vyrų dvejeto varžybose Renaldas Šileris ir KaziemierasDauskurtasįveikė Kauno badmintonininkus. Trenerio darbą pradėjęs Povilas Bartušis su vienuolikmete tauragiške Vilte Paulauskaite trejų setų kovoje įveikė Vilniaus komandos porą – Egidiją Laurišaitę su Mindaugu Dagiliumi. Keletą metų pajėgiausių Lietuvos badmintonininkų trejetuke laikęsis P. Bartušis šiemet baigė aktyvių sportą ir susikoncentravo į vaikų ugdymą.

Ketvirtąją vietą Lietuvos aukščiausios lygos badmintono čempionate iškovojo Vilniaus „Capital badminton club“.

Šeštadienį Vilniuje, tradiciniame „Bushido Hero‘s“ turnyre, grūmėsi geriausi Lietuvos ir užsienio kovotojai. Tauragiškis, klubo „Rings“ auklėtinis Tomas Pakutinskas susitiko su ukrainiečiu Jurijumi Protsenko. 

Tauragės futbolo mokyklos (TFM) komanda Visagine vykusiose finalinėse U15 I lygos finalinėse varžybose iškovojo vicečempionų medalius. Trenerių Andriaus Bendiko ir Žydrūno Mačaičio auklėtiniai užsitikrino teisę kitais metais rungtyniauti aukščiausioje Lietuvos jaunių, Elitinėje  lygoje.

12 kartą vykstančio, Lietuvos Karių dienai paminėti skirto, bėgimo dalyvių blogos oro sąlygos neišgąsdino. Jie savo jėgas išbandė trasose Taurų nuotykių parko teritorijoje ir už jo ribų.