2018 Spalio 19 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Mėgėjai iškovojo tris prizines vietas

  • Įkelta: 2017-11-24
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko badmintono Zanavyko taurės antrojo etapo kovos. Tauragei varžybose atstovavo klubo „Volanas“ badmintono mėgėjai.

Iš viso Šakiuose varžėsi apie 100 badmintonininkų iš visos Lietuvos. Sportininkai žaidė mėgėjų A, B ir C grupėse. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje jėgas išmėgino 8 Tauragės „Volano“ klubo badmintonininkai.

Tauragiškių gretose sėkmingiau žaidė moterys nei vyrai. „Volano“ atstovė Jolita Pilypaitė moterų dvejeto rungtyje su kretingiške Vaida Martinkiene iškovojo pirmąją vietą. Trečiosios vietos medalius parsivežė tauragiškės Sigitos Flaksienės ir Kelmės badmintono klubo atstovės Ingridos Savickienės tandemas.

Mišrių dvejetų varžybose iki finalo nukeliavo „Volano“ atstovės Justės Zaleckytės ir Kauno JSO atstovo Andriaus Mockaus duetas. Finale jie susitiko su Kęstučio Navicko akademijos atstovu Artūru Joniškiu ir Loreta Šiaučiūniene ir nusileido jiems dviejų setų kovoje 21:19; 21:15.

„Volano“ vyrams Šakiuose prizinių vietų iškovoti nepavyko. Vyrų dvejeto varžybose šeštoji vieta atiteko Tomui Raulinavičiui, kuris žaidė su Kauno klubo „Setas“ atstovu Ignu Lukoševičiumi. „Volano“ atstovas Tadas Jarutis su Žanu Ramonu 15 komandų rikiuotėje užėmė septintąją vietą.

Vyrų vienetų varžybose užsiregistravo 31 sportininkas. Čia jėgas išbandė tauragiškiai Vaidas Turolevičius ir Tomas Tenikaitis. Pastarajam jau pirmoje dvikovoje teko sužaisti su patyrusiu badmintonininku, žinomu atlikėju, Steponu Januška. Tomas aikštėje turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir buvo eliminuotas iš kovos dėl aukštesnių pozicijų.   

Burtai nebuvo palankūs ir V. Turolevičiui. Pirmojoje dvikovoje jis pralaimėjo pajėgiam varžovui Mantui Zinkevičiui iš Kauno, vėliau susitiko su indu Siva Gobinath, kuriam nusileido dviejų setų kovoje.

Tauragės badmintono mėgėjų šį savaitgalį laukia dar vienas išskirtinis renginys. „Bastilijos“ sporto komplekse vyks Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. Varžybų pradžia – 10 val.

Šeštadienį Vilniuje, tradiciniame „Bushido Hero‘s“ turnyre, grūmėsi geriausi Lietuvos ir užsienio kovotojai. Tauragiškis, klubo „Rings“ auklėtinis Tomas Pakutinskas susitiko su ukrainiečiu Jurijumi Protsenko. 

Tauragės futbolo mokyklos (TFM) komanda Visagine vykusiose finalinėse U15 I lygos finalinėse varžybose iškovojo vicečempionų medalius. Trenerių Andriaus Bendiko ir Žydrūno Mačaičio auklėtiniai užsitikrino teisę kitais metais rungtyniauti aukščiausioje Lietuvos jaunių, Elitinėje  lygoje.

12 kartą vykstančio, Lietuvos Karių dienai paminėti skirto, bėgimo dalyvių blogos oro sąlygos neišgąsdino. Jie savo jėgas išbandė trasose Taurų nuotykių parko teritorijoje ir už jo ribų.