• Įkelta: 2017-10-22

>„Šiltaura-SM“ rankininkai (juoda apranga) nusileido greitesniems Alytaus žaidėjams

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Lietuvos vyrų rankinio čempionato I lygos antrosiose varžybose Tauragės komanda susitiko su Alytaus SRC „Varsa-Stronglasas”. Lietuvos vicečempionų komandos dubleriai nepaliko vilčių „Šiltauros“ žaidėjams.

Prieš savaitę Pasvalyje po dramatiškos kovos šeimininkai SM „Kuranos“ rankininkai buvo priversti pripažinti Tauragės „Šiltauros“ pranašumą. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (23:23), tačiau Donato Laugalio vedami tauragiškiai solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 26:24. D. Laugalis tapo rezultatyviausiu žaidėju, jo sąskaitoje 11 tikslių metimų, 6 pelnė „Šiltauros“ žaidėjas Aivaras Ramanauskas, Auris Mukovnin – 3, Gytis Laurinskas ir Audrius Arcišauskas – 2, Aurimas Gedvilas ir Ramūnas Gomas po 1. Šiemet Tauragės komandą sustiprino Klaipėdos „Dragūnas“ komandos jauni sportininkai, kurie turės galimybę tobulėti su „Šiltaura-SM“.

Antrose čempionato varžybose „Šiltaura-SM“ rankininkai susitiko su Alytaus „Varsa-Stronglasas” komandos dubleriais. Pagrindinė „Varsa-Stronglasas” ekipa pastaruosius 5 metus iškopia į aukščiausios Lietuvos rankinio lygos finalus. Šios komandos pamaina žaidžia I lygoje, kuri sekmadienį nesunkiai susidorojo su Tauragės rankininkais.

Greiti ir mobilūs alytiškiai buvo greitesni ir gynyboje ir puolime. Po pirmosios žaidimo pusės komandas skyrė 6 taškai, tačiau antrajame kėlinyje skirtumas išaugo iki dešimties. Tauragiškiai pralaimėjo susitikimą rezultatu 26:37.

Lietuvos vyrų rankinio čempionato I lygoje šiemet dalyvauja 11 komandų.  Šiais metais komandos nėra skirstomos į grupes, o reguliariajame sezone sužais du ratus, po kurių bus pradėtos atkrintamosios varžybos.

Kitas varžybas „Šiltaura-SM“ žais išvykoje su Vilniaus  „SM Tauras-VHC Smūgis“ komanda.

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos varžybose „Tauras“ neatsilaikė prieš Vilniaus „Vytį“. Vos 5 pergales šiame sezone iškovojusiai komandai gresia iškritimas į žemesnę II lygą.

Tauragės krepšinio klubas po septynerių metų pertraukos grįžta į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL). Praėjusį savaitgalį jie pralaimėjo kontrolines rungtynes Mažeikių komandai, o šiandien stos į dvikovą su galinga Klaipėdos ekipa.

Praėjusį sekmadienį Atėnuose (Graikija) finišavo Europos policijos krepšinio čempionato finalinis etapas. Lietuvos komandos atstovavo trys Tauragės pareigūnai, kurie padėjo rinktinei iškovoti aukso medalius.