„Tauro“ legionieriai varžovams vilčių nepaliko

• Įkelta: 2017-09-20
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse Tauragės „Tauro“ komanda susitiko su turnyrinės lentelės kaimyne, Vilniaus „Žalgiris B“ komanda. Nors ekipą paliko beveik visi komandos senbuviai, į priekį „Taurą“ vedė legionieriai.

Svarbiose LFF I lygos varžybose „Tauras“ prarado galimybę švaistyti taškus. Komanda šiuo metu rikiuojasi 13 turnyrinės lentelės pozicijoje, o tai reiškia, kad būtina pavyti 12 vietoje esančią „Trakų B“ komandą tam, kad „Tauras“ neiškristų į žemesnę lygą.

Pergalė su 14 vietoje esančia „Žalgiris B“ komanda tauragiškiams buvo būtina. Nors komandą dėl neaiškios finansinės perspektyvos (red. past. – „Tauras“ prašo savivaldybės papildomos finansinės injekcijos) paliko beveik visi senbuviai, karingai žaidė legionieriai. 16 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė saugas iš Ukrainos Maksym Pyrochov, o po minutės rezultatą padvigubino belgas Habib Bah. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, trečiąjį įvartį pelnė prancūzas Lufur Nzembani-Biaka.

Po pertraukos svečiai iš Vilniaus bandė perimti iniciatyvą. Po reido „Žalgirio B“ gynėjas Arminas Čivilis nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 3:1. Tačiau tai buvo tik menkas žybtelėjimas, nes 66 minutę, po aštraus Evaldo Grigaičio reido, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė legionierius iš Ganos Dennis Dery Kognuu. Po šio įvarčio vilniečių žaidimo planas sugriuvo, o baigiantis mačui, penktąjį įvartį pelnė jaunasis, vos penkias minutes aikštėje praleidęs, „Tauro“ auklėtinis Deividas Linauskas. Iškovojusi pergalę rezultatu 5:1 Tauragės komanda I lygos turnyrinėje lentelėje 5 taškais atsiplėšė nuo žalgiriečių.

Tačiau tauragiškiai lygiai 5 taškais atsilieka nuo Trakų futbolininkų, su kuriai jau kitose varžybose kovos dėl išlikimo.

Iki pirmenybių likus šešiems turams, „Taurui“ reikia taškų. Pagal nuostatus, trys paskutinės turnyrinėje lentelėje esančios komandos iškrenta į žemesnę lygą. Komandos strategas Darius Stažys viliasi, jog pavyti varžovus vilčių yra. Esą tauragiškiai Trakų komandą šiame sezone jau įveikė rezultatu 3:1, tačiau dabar teks rungtyniauti išvykoje. Be to, net ir pergalė neužtikrins išlikimo I lygoje, tad „Tauro“ lauks dar trejos rungtynės namuose ir 2 išvykoje su pajėgiais varžovais.

Tauragės lenktynininkui K. Navickui savaitgalis Latvijoje, Bikiernieki sporto komplekse buvo itin įtemptas. Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionato dalyvių nelepino oro sąlygos, o kovoti reikėjo dėl lemiamų šio sezono pozicijų. Varžybose netrūko artimos kovos ir techninių incidentų. Į vieną iš jų pateko „Škoda RX Lithuania“ lenktynininkas K. Navickas, kuris pusfinalyje po kontakto su varžovu nebegalėjo tęsti pasirodymo.

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko XVI Rotariada, kurioje dalyvavo 41 komanda. Tauragės Rotary klubas (RK) šiemet vėl buvo nepralenkiamas tinklinio aikštelėje, kurioje iškovojo aukso spalvos medalius.

Sekmadienį sostinėje praūžė „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Jame nebe pirmą kartą ištvermę išbandė Tauragės bėgimo mėgėju klubo (BMK) nariai.

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.