2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Šiaurės Europos bekelės meistrai varžosi dėl prizų

  • Įkelta: 2017-09-30
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Mažonų karjere iki pat vakaro gaus visureigių varikliai. Specialiai parengtoje sportinėje trasoje vyksta bekelės varžybos „4x4 Tauragės ruduo 2017“.

Mažonų karjere startavo penktasis Lietuvos pravažumo čempionato ir trečiasis  finalinis Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ) etapas. Standartinius, sportinius, perdirbtus sportinius visureigius  ir monstrus vairuojantys Šiaurės Europos sportininkai kaunasi dėl Čempionų vardų. Sportinėje trasoje netrūksta iššūkių. Po lietaus įmirkęs gruntas jau paskandino ne vieną dalyvį – kai kuriems jų valandų valandas nesiseka išsivaduoti iš klampynės.

Žiūrovai įspūdingais vaizdais lepinsis iki pat vakaro. Jiems įrengta lauko kavinė, prekiaujama užkandžiais ir gėrimais. 

 

Eglės Červisnkaitės nuotraukos

Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse paaiškėjo Vytauto Bučnio atminimo taurės nugalėtojai. Šiemet taurę iš šilutiškių perėmė Tauragės krepšinio klubas, kuris po turnyro paskelbė ir nemalonias naujienas.

Tauragės krepšinio klubas skelbia apie paskutinius šio sezono pirkinius. Sukomplektuota komanda jau šiandien išbandys jėgas tradiciniame, Vytauto Bučnio atminimo turnyre.  

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse Tauragės „Tauro“ komanda susitiko su turnyrinės lentelės kaimyne, Vilniaus „Žalgiris B“ komanda. Nors ekipą paliko beveik visi komandos senbuviai, į priekį „Taurą“ vedė legionieriai. 

Tauragės lenktynininkui K. Navickui savaitgalis Latvijoje, Bikiernieki sporto komplekse buvo itin įtemptas. Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionato dalyvių nelepino oro sąlygos, o kovoti reikėjo dėl lemiamų šio sezono pozicijų. Varžybose netrūko artimos kovos ir techninių incidentų. Į vieną iš jų pateko „Škoda RX Lithuania“ lenktynininkas K. Navickas, kuris pusfinalyje po kontakto su varžovu nebegalėjo tęsti pasirodymo. 

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko XVI Rotariada, kurioje dalyvavo 41 komanda. Tauragės Rotary klubas (RK) šiemet vėl buvo nepralenkiamas tinklinio aikštelėje, kurioje iškovojo aukso spalvos medalius.