2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Po susidūrimo trūko automobilio ratlankis

  • Įkelta: 2017-09-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės lenktynininkui K. Navickui savaitgalis Latvijoje, Bikiernieki sporto komplekse buvo itin įtemptas. Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionato dalyvių nelepino oro sąlygos, o kovoti reikėjo dėl lemiamų šio sezono pozicijų. Varžybose netrūko artimos kovos ir techninių incidentų. Į vieną iš jų pateko „Škoda RX Lithuania“ lenktynininkas K. Navickas, kuris pusfinalyje po kontakto su varžovu nebegalėjo tęsti pasirodymo. 

„Super 1600“ klasėje lenktyniaujantis tauragiškis pirmąją varžybų dieną Rygoje demonstravo pavyzdinį stabilumą – nepaisant besikeičiančių oro sąlygų išlaikė tempą ir po 4 įskaitinių važiavimų buvo užsitikrinęs pirmą vietą bei puikią starto poziciją pusfinalyje. 

„Kaip ir buvo galima tikėtis, etapas Latvijoje buvo labai permainingas – arti miesto esanti jūra lemia labai staigius ir kardinalius oro pasikeitimus, todėl sugebėjimai demonstruoti aukštą tempą įvairiomis sąlygomis buvo itin svarbūs. Pirmosios dienos startai buvo labai sėkmingi – tai leido kaskart išsiveržti į priekį ir važiuoti švaria trasa, taip susikoncentruojant į geriausią laiką”, – įspūdžiais apie pirmąją dieną dalinosi „Škoda Fabia S1600“ vairuojantis Kasparas Navickas. 

Antrąją varžybų dieną prasidėjo tikroji kova, kurios labiausiai laukė žiūrovai. Paskutiniame kvalifikacijos etape tauragiškis demonstravo aukštą tempą ir finišavo penktas, taip prieš pusfinalį neužleisdamas lyderio pozicijų. 

Pusfinalyje greitoje atkarpoje K. Navicko automobilis pateko į susistumdymą, kurio metu skilo ratlankis, nusimontavo padanga ir varžybų sportininkas tęsti negalėjo. Pagal varžybose surinktus taškus lenktynininkas tenkinosi penktąja vieta.

Rygoje varžybose paaiškėjo net du šių metų ralio sezono nugalėtojai – Europos ralio kroso čempionato nugalėtoju tapo švedas Antonas Marklundas, o pasaulio čempionu – jo tautietis Johanas Kristofferssonas. Pastarasis Latvijoje šventė jau 5-ąją pergalę iš eilės ir kartu su automobilių sporto legenda Petteriu Solbergu komandinėje įskaitoje atnešė pergalę „PSRX Volkswagen Sweden“ ekipai. Tiesa, pastarajam etapas Latvijoje baigėsi ligoninėje – pusfinalyje patirtos avarijos metu jam lūžo raktikaulis. 

„Super 1600” klasės sezone liko paskutinės varžybos – Vokietijoje, Esteringo trasoje rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis. 

 

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko XVI Rotariada, kurioje dalyvavo 41 komanda. Tauragės Rotary klubas (RK) šiemet vėl buvo nepralenkiamas tinklinio aikštelėje, kurioje iškovojo aukso spalvos medalius.

Sekmadienį sostinėje praūžė „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Jame nebe pirmą kartą ištvermę išbandė Tauragės bėgimo mėgėju klubo (BMK) nariai.

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.