Paaiškėjo paplūdimio tinklinio nugalėtojai

• Įkelta: 2017-09-01
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šią savaitę „Šilo“ paplūdimio tinklinio aikštyne vyko finalinės vasaros pirmenybių varžybos. Vyrų grupėje po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Vytauto Remeikio ir Giedriaus Maziliausko dvejetas.

Pirmenybėse šiemet dalyvavo 11 vyrų, 5 mišrios ir 6 moterų komandos. Antradienį ir trečiadienį „Šilo“ aikštyne vyko lemiamos kovos, po kurių paaiškėjo nugalėtojai.

Vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Vytauto Remeikio ir Giedriaus Maziliausko tandemas. Antrąją vietą užėmė Vytauto Macaičio ir Gvido Klėtkaus komanda, trečiąją vietą iškovojo Regimantas Vydmantas ir Valdemaras Knystautas.

Mišrių dvejetų grupėje nugalėtojais pripažinti buvo G. Klėtkus ir Emilija Bartkevičiūtė. Antrąja vieta tenkinosi R. Vydmantas ir Vita Ravenkienė, bronzos medaliai atitekto V. Knystautui ir Ginetai Turauskaitei.

Pasak „Šilo“ klubo prezidento V. Knystauto, Tauragės rajono paplūdimio tinklinio pirmenybėse liko nesužaistos moterų grupės finalinės varžybos. Šią savaitę 2 komandos atidėjo varžybas, planuojama, kad jos įvyks rugsėjo 9 dieną.

Pasibaigusios paplūdimio pirmenybės skelbia ir tinklinio vasaros sezono pabaigą. „Šilo“ klubo tinklininkai skelbia pertrauką, po kurios sportininkai persikels į uždaras patalpas.

„Pirmas jausmas – pagaliau! Tuomet apsikabinome kartu su bičiuliais ir nusifotografavome prie trispalvės“ – įspūdžiais apie prestižinio „Ironaman“ maratono finišą dalijosi Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Praėjusį savaitgalį, kartu su dviem bičiuliais, jis įveikė Kalmar (Švedija) triatlono trasą, kurią sudaro 3,8 km plaukimas Baltijos jūroje, 180,2 km atkarpa dviračiu bei 42 km bėgimo maratonas.

Praėjusiais metais 13-ąją vietą Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione iškovojusi „Fortūna-Agava“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. „Vytauto“ stadione besiruošiančios ekipos būryje – kol kas tik jaunų krepšininkų veidai. Komandos senbuviai išsibarstė, o su legionieriais kontraktai dar nepasirašyti.

Šeštadienį Švedijos mieste Kalmar prasidėjo prestižinės „Ironman“ triatlono varžybos. Prie starto linijos stojo trys Tauragės „Triatletas“ klubo nariai: Dovydas Kaminskas, Povilas Uosaitis ir Andrius Jurkšaitis.

Pavasarį laimėję Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionų titulus ir patekę į aukštesnę, Nacionalinę krepšinio lygą, Tauragės krepšinio klubo žaidėjai netrukus pradės pasirengimą naujam sezonui. Klubas skelbia, kad komandą papildė nauji legionieriai, sutartys nutrauktos su komandos senbuviais. Planuojama, jog šių metų komandos biudžetas sieks apie 90 tūkst. Eur.

LFF I lygoje rungtyniaujanti Tauragės „Tauro“ komanda neranda jėgų atsispirti nuo turnyrinės lentelės dugno. Paskutinį kartą tauragiškiai pergalę šventė prieš du mėnesius.