2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Vasaros lygos nugalėtoja – „Žalgirinių“ ekipa

  • Įkelta: 2017-08-09
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Antradienį Žalgirių gimnazijos stadione paaiškėjo 3x3 Vasaros krepšinio lygos mažojo ir didžiojo finalų nugalėtojai. Trečiąjį kartą surengtose pirmenybėse netrūko įtampos ir emocijų.

Žalgirių gimnazijos stadione finalai vyko trečiąjį kartą. Šiemet dėl nugalėtojų taurės kovojo 13 ekipų iš Žygaičių, Skaudvilės, Dauglaukio ir Tauragės.

Vasaros lygos pirmenybėse beveik visos komandos buvo apdovanotos taurėmis ir prizais. Keturios silpniausios ekipos kovojo dėl iššūkio taurės, kuri atiteko komandai „Grifai“, rezultatu 15:4 įveikusiai „Virdainą“.

Mažosios taurės varžybose nugalėjo „Piristūkinų“ ekipa, nugalėjusi dauglaukiškius. Trečioji vieta atiteko „Dobilų“ krepšininkams, įveikusiems žygaitiškius.

Aršiausia kova užvirė dėl didžiosios Vasaros krepšinio lygos taurės. Dėl trečiosios vietos čia susitiko patyrusios „Senvagės“ ir „Fortūnos“ komandos. Tiesa, čia išaiškinti nugalėtoją prireikė pratęsimo. Per pridėtą varžybų laiką lemiamą tolimą metimą švystelėjo Vaidotas Skurdelis. Pelnęs du taškus, krepšininkas persvėrė rezultatą ir padovanojo „Fortūnos“ komandai pergalę.

Dėl nugalėtojų taurės šiemet susitiko patyrę „Žalgirinių“ ir jaunesni „Projektas X“ komandų žaidėjai. Nerezultatyviose varžybose pergalę rezultatu 5:4 šventė „Žalgiriniai“, tapę šių metų pirmenybių nugalėtojais.

Kaip teigė šios komandos lyderis Tadas Rapolavičius, Vasaros krepšinio lygoje dar nei viena komanda nugalėtojų titulo nesugebėjo išsaugoti du kartus iš eilės. Praėjusių metų čempionai – „Senvagės“ krepšininkai šiemet tenkinosi tik ketvirtąja vieta.

Po varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Taurų nuotykių ir „Liberty beach“ vandenlenčių parko kuponai. Renginio pagrindinis rėmėjas Virginijus Jokubauskas čempionams įteikė specialius marškinėlius ir medalius. Vieno iš pirmenybių organizatoriaus teigimu, Vasaros krepšinio lygos varžybos vyks ir kitais metais. 

Autoriaus nuotraukos

Praėjusį savaitgalį Kyviškių trasoje vyko Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionatas. Jame SU-26 lėktuvą pilotuojantis Tauragės aeroklubo narys Eltonas Meleckis dar kartą įrodė, jog yra padangių asas.

Praėjusį sekmadienį Sungailiškių autokroso trasoje vėl gaudė lenktyninės technikos varikliai.  Vyko Tauragės automobilių sporto klubo „Gralis“  organizuotas Lietuvos autokroso čempionato ir Lietuvos pirmenybių „Regiono taurės“ IV etapas bei Lietuvos vaikų autokroso čempionato I etapas.