2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

D. Stažys: „Tapti I lygos čempionais planų nebuvo“

  • Įkelta: 2017-08-11

Turnyrinė lentelė

Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

LFF I lygoje rungtyniaujanti Tauragės „Tauro“ komanda neranda jėgų atsispirti nuo turnyrinės lentelės dugno. Paskutinį kartą tauragiškiai pergalę šventė prieš du mėnesius.

Paskutinėse 18 ir 19 turo varžybose „Tauro“ komanda sugebėjo iškovoti du taškus. Praėjusį šeštadienį tauragiškiai rezultatu 2:2 sužaidė su Kauno „Stumbras 2“ komanda.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. 14 minutę „Stumbro“ žaidėjas prasiveržė kairiuoju atakos kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten buvusiam komandos draugui beliko kamuolį pasiųsti į tuščius vartus – 1:0.

39 rungtynių minutę standartinę situaciją išpildyti stojęs Simonas Babilius stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Šeimininkų vartininkas kamuolį atrėmė prieš save, o tuo pirmasis pasinaudojo Evaldas Grigaitis, atstatęs pusiausvyrą švieslentėje.

Antrajame kėlinyje komandos taip pat rungtyniavo apylygiai bei sukūrė po keletą progų įvarčiui pelnyti.

Jau per pridėtą rungtynių laiką prie „Stumbro“ baudos aikštelės prieigų buvo paskirtas baudos smūgis, kurį šaltakraujiškai realizavo „Tauro“ naujokas iš Ukrainos, Odesos Maksym Pyrohov.

Šią savaitę „Tauras“ namų aikštėje lygiosiomis užbaigė kovą su Pakruojo ekipa. Varžybos baigėsi rezultatu 0:0, o „Tauras“ į savo sąskaitą įsirašė 1 iškovotą tašką.

Paskutinį kartą tauragiškiai pergalę šventė birželio 6 dieną, varžybose su „Trakų“ dubleriais. Komanda, surinkusi 12 taškų, turnyrinėje lentelėje užima 13 poziciją.

Komandos vyriausiasis treneris Darius Stažys „Tauragės žinioms“ teigė, jog po pirmojo rato klubas atleido 7 žaidėjus. Šiuo metu klubą papildė 8 nauji legionieriai iš Ganos, Prancūzijos ir Belgijos. Į komandą sugrįžo rumunas Robertas Lulian Vulpė, pajėgus ukrainietis Maksym Pyrochov. Komandos stratego nuomone, šie žaidėjai sustiprino komandą, todėl pavyko deramai kautis su „Stumbro“ komanda.

Dėl dabartinės „Tauro“ padėties D. Stažys kaltino sunkų sezono startą, esą komanda buvo pradėta formuoti likus dviems savaitėms iki čempionato pradžios. Anot jo, artimiausios varžybos parodys tikrąjį „Tauro“ pajėgumą, o ir sąlygos tam bus pačios tinkamiausios. Po kitų varžybų išvykoje su autsaidere „Utenis B“ komanda, tauragiškiai žais trejas varžybas namų aikštėje.

– Tapti I lygos čempionais planų nebuvo. Kaip ir sakėme, mūsų tikslas – užimti ne žemesnę nei 10 vietą turnyrinėje lentelėje, – teigė komandos vyriausias treneris Darius Stažys.

  

Praėjusį savaitgalį Kyviškių trasoje vyko Lietuvos akrobatinio skraidymo čempionatas. Jame SU-26 lėktuvą pilotuojantis Tauragės aeroklubo narys Eltonas Meleckis dar kartą įrodė, jog yra padangių asas.