2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Meras išvyko į pasaulio krepšinio čempionatą

  • Įkelta: 2017-06-29
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienį Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis su krepšinio komanda išvyko į Montecatini Terme (Italija). Tauragiškiai pasaulio veteranų krepšinio čempionate gins ne tik Tauragės, bet ir Lietuvos rinktinės garbę.

Į veteranų rinktinės pagrindinę sudėtį įeina net 6 tauragiškiai. Kartu su S. Mičiuliu aikštėje kovos Juozas Jankevičius, Gintautas Sabeckas, Romas Muzikevičius, Povilas Niparavičius ir Antanas Žygaitis. Rinktinės gretose taip pat žais du klaipėdiečiai, vienas pakruojiškis ir vienas krepšininkas iš Rokiškio.

– Esame unikali komanda, daugiau nei 10 metų be pertraukos ginanti Tauragės ir Lietuvos garbę Europos ir Pasaulio pirmenybėse, – „Tauragės žinioms“ teigė Juozas Jankevičius.

Tauragiškių branduolys – solidus varžovas kitų šalių rinktinėms. Ši komanda Lietuvos veteranų lygoje iškovojo sidabro medalius, už nugaros palikdama pajėgias Vilniaus „Perlo“ ir Kauno „Omega“ komandas. Puikiai lietuvaičiams sekasi ir tarptautiniuose mūšiuose. Praėjusiais metais Serbijoje kovojusi lietuvaičių ekipa pavadinimu „Žemaitija“ (amžiaus grupėje virš 55 m.) pateko tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Pasak J. Jankevičiaus, Orlande (JAV) vykusiame Pasaulio čempionate ši ekipa pateko tarp 4 stipriausių, o pusfinalyje nusileido tik Rusijos krepšininkams.

Pasaulio veteranų krepšinio čempionate Italijoje Lietuvos garbę taip pat gins Alytaus ir Kauno moterų krepšinio komandos. 

Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje esanti Sungailiškių trasa puikiai žinoma automobilių sporto mėgėjams. Joje ne tik kasmet vyksta Lietuvos čempionato varžybos, jai priklauso ir garbingas titulas. Tai vienintelė autokroso trasa šalyje, kurioje vyksta varžybos nepertraukiamai nuo 1985 metų.

Birželio 10 dieną Aukštaitijos sostinėje vyko Šiaurės šalių imtynių čempionatas. Panevėžio „Cido“ arenoje vykusiose varžybose galynėjosi trijų olimpinių imtynių stilių – laisvųjų, graikų-romėnų ir moterų, imtynių atstovai. 

Šįvakar iškilmingai atidarytas pernai tauragiškių komandos „Velomaratono“ renginyje iškovotas BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių „Nutrilite“ parkas, vyko ekstremalaus sporto varžybos. Į renginį atvyko ir pats dviračių maratono iniciatorius  Benediktas Vanagas.