2018 Balandžio 21 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės policininkai iškovojo pirmąją vietą

  • Įkelta: 2017-05-03
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Praėjusį savaitgalį Palangoje vyko 24-asis policijos krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti. Finaliniame etape teisę žaisti užsitikrinusios buvo Kauno, Klaipėdos, Tauragės ir Marijampolės apskrities policijos komisariatų komandos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) krepšininkai čempionate sėkmingai įveikė grupės etapą ir atkrintamąsias varžybas. Pusfinalyje Tauragės policininkai rezultatu 90:84 įveikė Kauno kolegas ir finale susitiko su marijampoliečiais.

Finalo varžybose tauragiškiai pirmieji išsiveržė į priekį. Tačiau priešininkai nepasidavė, o baigiantis varžyboms, net sugebėjo persverti rezultatą. Likus paskutinėms sekundėms, rezultatas švieslentėje buvo palankesnis Tauragės ekipai. Ekipa turėjo dviejų taškų persvarą, tačiau Marijampolės krepšininkai galėjo rezultatą išlyginti nuo baudų metimo linijos. Net ir nepelnę taškų marijampoliečiai atkovojo kamuolį, bet ir šis tikslo nepasiekė. Tauragės AVPK krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 85:84.

Po varžybų Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas Vygantas Mylimas gyrė Tauragės, Šilalės, Šilutės ir Pagėgių jungtinę komandą. Ši jau trečius metus iš eilės tapo stipriausia tarp policijos pareigūnų. Tauragės komisariatą atstovauja šių metų Regionų krepšinio lygos čempionas Liudas Valantinas, taip pat kiti Tauragės krepšinio lygoje rungtyniavę žaidėjai: A. Šabelskis, M. Čepauskas.

– Praėjusiais metais pagal visų sporto šakų pasiekimus buvome treti Lietuvoje. Turime stiprių bėgikų, stalo teniso, trikovės atstovų, – teigė V. Mylimas.

Paklaustas, ar šie pareigūnai bus papildomai paskatinti, viršininko pavaduotojas teigė, jog paskatinimas skiriamas pagal numatytą tvarką. Esą pernai sportiškiausiems pareigūnams buvo suteiktos 5 papildomos atostogų dienos. Kartais už pasiekimus sporte suteikiami apdovanojimai ir dovanėlės. Sportiškiausių pareigūnų skatinimo tvarką nustato Policijos departamento Sporto skyrius.  

Balandžio 29 dieną Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse, vyko ketvirtasis, baigiamasis, Lietuvos badmintono taurės Bj ir Cj grupių varžybų etapas. Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai ypač sėkmingai pasirodė Cj grupėje.

Savaitgalį savo žiūrovų akivaizdoje futbolo klubas „Tauras“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone bei nutraukė įvarčių sausrą. Tauragiškiai užtikrintai rezultatu 3:0 įveikė svečius iš Utenos ir su 3 taškais kilstelėjo į tryliktą LFF I lygos turnyrinės lentelės vietą.

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) užvirė kova dėl čempionų titulo. „Bastilijos“ sporto komplekse susitiko Tauragės krepšinio klubo ir Kauno rajono „Omega“ krepšininkai.