2018 Birželio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Seserys iškovojo Lietuvos taurę

  • Įkelta: 2017-05-02
Lietuvos taurės laimėtojos (iš kairės) Vakarė ir Vykintė Trakšelytės. Jono Šilerio nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Balandžio 29 dieną Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse, vyko ketvirtasis, baigiamasis, Lietuvos badmintono taurės Bj ir Cj grupių varžybų etapas. Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos badmintonininkai ypač sėkmingai pasirodė Cj grupėje.

Susumavus trijuose turuose pasiektus aukščiausius rezultatus, paaiškėjo, kad seserys Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, dvejetų varžybose surinkusios po 30 taškų, užėmė pirmąją vietą ir iškovojo Lietuvos taurę.

Ketvirtajame ture tauragiškiai badmintonininkai daugiausia prizinių vietų laimėjo Cj grupėje. Vaikinų vienetų varžybose Dovas Genys pusfinalyje susikovė su vilniečiu R. Grigaliūnu, tačiau atkaklų mačą pralaimėjo. Kovoje dėl trečiosios vietos tauragiškis 3:0 nugalėjo A. Juknevičių iš Raseinių.

Vaikinų dvejetų varžybose tauragiškiai Deinoras Gudavičius ir Dovas Genys pasiekė finalą, bet jame turėjo pripažinti Vilniaus CBC klubo atstovų pranašumą.

Merginų dvejetų varžybose kovojo penkios poros. Tauragiškės Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, pralaimėjusios tik vieną susitikimą, užėmė antrąją vietą.

Bj grupėje tauragiškiai nepasižymėjo. Tik Rokas Jokubaitis pakilo aukščiausiai – tarp 13 dalyvių užėmė šeštąją vietą.

Susumavus trijų turų rezultatus, džiaugsmu tryško seserys Vakarė ir Vykintė Trakšelytės, kurios laimėjo Lietuvos taurę.

Merginų vienetų varžybose Vykintė, surinkusi 54 taškus, bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą, o Vakarė su 40 taškų liko šeštoje vietoje.

Vaikinų vienetų varžybose Dovas Genys trijuose turuose laimėjęs aukštas vietas, pelnė 54 taškus ir bendroje įskaitoje liko trečias, o Deinoras Gudavičius su 39 taškais tenkinosi šeštąja vieta.

Savaitgalį savo žiūrovų akivaizdoje futbolo klubas „Tauras“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone bei nutraukė įvarčių sausrą. Tauragiškiai užtikrintai rezultatu 3:0 įveikė svečius iš Utenos ir su 3 taškais kilstelėjo į tryliktą LFF I lygos turnyrinės lentelės vietą.

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) užvirė kova dėl čempionų titulo. „Bastilijos“ sporto komplekse susitiko Tauragės krepšinio klubo ir Kauno rajono „Omega“ krepšininkai.

Šeštadienį Kauno sporto halėje vyko UFC kovos pavadinimu „King of the Cage. Baltic Tour“, itin populiarios Jungtinėse Amerikos valstijose. Kovose dalyvavo du tauragiškiai, ne kartą sužibėję įvairiuose mišrių kovos menų turnyruose.