2018 Birželio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės krepšinio klubas susirungs dėl čempionų vardo (tiesioginė transliacija)

  • Įkelta: 2017-04-26
Tauragės krepšinio klubo „Facebook“ nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šį vakarą 18 val. visi Tauragės krepšinio sirgaliai ir entuziastai renkasi į svarbiausią sezono mačą „Bastilijos“ sporto komplekso salėje. Čia vyks lemiamos Regionų Krepšinio Lygos (RKL) A diviziono finalo rungtynės.

Po Tauragės klubo 30-ies taškų skirtumu laimėtų trečių finalo rungtynių (serija 2:1), „Omegos“ revanšo ketvirtose tikėjosi, turbūt, nedaugelis. Tačiau, tuo finalas ir įdomus, kad nuspėti jo baigties tiesiog neįmanoma. Kauniečiai savo aikštėje pasiekė įspūdingą revanšą (serija 2:2) ir finalo kulminaciją nukėlė į lemiamas penktas rungtynes.

 

Tiesioginė rungtynių transliacija – TVK Youtube kanalu. 

 

Savaitgalį savo žiūrovų akivaizdoje futbolo klubas „Tauras“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone bei nutraukė įvarčių sausrą. Tauragiškiai užtikrintai rezultatu 3:0 įveikė svečius iš Utenos ir su 3 taškais kilstelėjo į tryliktą LFF I lygos turnyrinės lentelės vietą.

Ketvirtadienio vakarą Regionų krepšinio lygoje (RKL) užvirė kova dėl čempionų titulo. „Bastilijos“ sporto komplekse susitiko Tauragės krepšinio klubo ir Kauno rajono „Omega“ krepšininkai.

Šeštadienį Kauno sporto halėje vyko UFC kovos pavadinimu „King of the Cage. Baltic Tour“, itin populiarios Jungtinėse Amerikos valstijose. Kovose dalyvavo du tauragiškiai, ne kartą sužibėję įvairiuose mišrių kovos menų turnyruose.

Balandžio 2 dieną finišavo trečius metus gyvuojantis Tauragės krepšinio mėgėjų čempionatas – Sekmadienio krepšinio lyga (SKL). Čempionų titulą po metų pertraukos susigražino visiems gerai pažįstama „Senvagės“ komanda, finale užtikrintai nugalėjusi „Tauraplasto“ krepšininkus.