Nesėkmingas startas: „Tauras“ – „Koralas“ 0:3

• Įkelta: 2017-03-25
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šeštadienį Tauragės „Tauro“ komanda sužaidė pirmąsias šio sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmosios lygos rungtynes. Tauragiškiai dirbtinės dangos stadione priėmė svečius iš Klaipėdos.

Pirmas blynas prisvilęs – taip galima apibūdinti pirmąsias šio sezono „Tauro“ varžybas I lygos pirmenybėse. Svečiai iš uostamiesčio aikštėje dominavo nuo pirmosios rungtynių minutės. „Koralo“ futbolininkai kontroliavo kamuolį ir vis dažniau rengė pavojingas atakas.

Sužaidus kiek daugiau nei 15 minučių klaipėdiečiai išsiveržė į priekį 1:0. Netrukus po „Tauro“ gynėjų klaidos kamuolys dar kartą krito į Tauragės komandos vartininko Justino Popieros ginamus vartus. Ir tai buvo ne pabaiga. Pirmojo kėlinio antroje pusėje „Koralo“ žaidėjo nuo kampinio gairelės pakeltas kamuolys dar kartą buvo nukreiptas į tauragiškių vartus. Rezultatas 0:3 klaipėdiečių naudai, tad per pertrauką į rūbinę trenerio Dariaus Stažio futbolininkai pėdino nuleidę galvas.

Rungtynes dirbtinės dangos stadione stebėjo nemenkas būrys futbolo aistruolių. Nepabūgę žvarbaus vėjo, daugelis su nekantrumu laukė, kaip seksis po pertraukos į stadioną sugrįžusiai „Tauro“ komandai.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečių persvara nebuvo tokia ryški. „Tauro“ žaidėjai stengėsi labiau kontroliuoti kamuolį, tačiau pelnyti įvarčio nesugebėjo. Varžybos baigėsi rezultatu 0:3 „Koralo“ naudai.

​Šeštadienį Vilniuje vykusiame „King of Kings 45 World GP“ turnyre dar vieną pergalę ringe iškovojo tauragiškis Tomas Pakutinskas. Po dvikovos kovotojas „Tauragės žinioms“ teigė, jog bandė varžovą įveikti greičiau, tačiau lenkas pasinaudojo gudrybėmis.

Regionų krepšinio lygos (RKL) pirmenybėse prasidėjo atkrintamųjų varžybų kovos. Šį vakarą lemiamose ketvirtfinalio varžybose paaiškės, ar Tauragės krepšinio klubo vyrai iškovos kelialapį į pusfinalio etapą. Šias varžybas galite stebėti tiesiogiai internetu.