Sergejaus Ivanovo atminimo taurę iškovojo plungiškiai

• Įkelta: 2017-01-07
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šeštadienį „Bastilijos“ sporto komplekse 18 kartą vyko salės futbolo turnyras 5x5 Sergėjaus Ivanovo taurei laimėti. Tauragės veteranai šiose varžybose tenkinosi antrąja vieta.

Turnyre kovojo keturios komandos. Pirmąją vietą iškovojo Plungės „Babrungo“ futbolininkai. Šios komandoje geriausiu žaidėju pripažintas buvo Egidijus Valinčius. Antri liko Tauragės veteranai, kurių gretose išsiskyrė Stasys Skirgaila, pripažintas geriausiu komandos žaidėju.

Trečiąją vietą iškovojo Kybartų „Sveikata“ komanda, ketvirti liko Vainuto futbolininkai.

Tradicinis salės futbolo turnyras Sergejaus Ivanovo taurei laimėti buvo surengtas jau 18-ąjį kartą. S. Ivanovas (1950 – 1993 m.) ¬– legendinis Tauragės treneris, išugdęs ne vieną žinomą futbolininką.
Turnyrą S. Ivanovo taurei laimėti organizavo futbolo entuziastas Dainius Šimkus. Turnyrą parėmė Sporto centras, Tauragės apskrities futbolo federacija bei futbolo veteranai.

Ketvirtadienį klube „Rūsys“ paskelbti bei apdovanoti geriausi 2016 metų Tauragės rajono sportininkai, jų treneriai ir rėmėjai. Padėkos žodžius už iškovotas pergales Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatuose, už mūsų krašto garsinimą, už paramą sportui jiems tarė rajono vadovai.

Sausio 1 dieną baigėsi 15min.lt „Metų lenktynininko“ rinkimai. Praėjusių metų geriausiu pripažintas buvo tauragiškis, Europos ralio kroso prizininkas Kasparas Navickas.

Tauragiškė moksleivė Aistė Survilaitė tarptautiniuose sportinių šokių konkursuose jau atstovauja ne tik Tauragei, Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai. „Spindulio“ šokėja, treniruojama meistrės Brigitos iš Klaipėdos klubo „Žuvėdra“, savo gyvenimo be šokio nebeįsivaizduoja – mergina svajoja dirbti trenere, taip pat siekti aukštų rezultatų Lotynų Amerikos šokių aikštelėje.

Praėjusį penktadienį iš Turkijos į Lietuvą sugrįžo Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė. Europos aštuoniolikmečių čempionate lietuviai užėmė antrąją vietą, o sidabro spalvos medaliu pasidabino ir tauragiškis, 198 cm ūgio žaidėjas Matas Jogėla.