2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Metų sportininkas – T. Pakutinskas, metų komanda – krepšinio ekipa

  • Įkelta: 2017-01-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį klube „Rūsys“ paskelbti bei apdovanoti geriausi 2016 metų Tauragės rajono sportininkai, jų treneriai ir rėmėjai. Padėkos žodžius už iškovotas pergales Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatuose, už mūsų krašto garsinimą, už paramą sportui jiems tarė rajono vadovai.

Tradicinė rajono sportininkų pagerbimo šventė pradėta muzikiniais sveikinimais. Pasidžiaugta visų rajono sportininkų pasiektais rezultatais, laimėjimais, kurie pasak, sporto centro vedėjo Gedimino Sakalausko, džiugino įvairiose sporto šakose. Sėkmės sportininkams palinkėjo ir Tauragės rajono savivaldybės  meras Sigitas Mičiulis. „Sveikinu pasiekus puikių rezultatų ir dėkoju, kad garsinate ne tik savo sporto šaką, bet ir Tauragę. Linkiu ryžto, ištvermės  ir toliau siekiant  aukščiausių apdovanojimų“, – sveikindamas sportininkus bei trenerius linkėjo rajono meras.

Pagrindinėje, metų sportininko nominacijoje, geriausiu pripažintas – Pasaulio pankrationo čempionas  Tomas Pakutinskas .Geriausio 2016 metų trenerio nominacija skirta bokso klubo „SC kova“ treneriui Giedriui Vaištarui.

Iškilmingo renginio metu „Metų žaidėjo“ nominaciją atsiėmė Ernestas Šetkus – Lietuvos futbolo rinktinės narys, „Metų žaidėja“ pripažinta Vestina Neverdauskaitė – Lietuvos futbolo federacijos moterų A lygos čempionė. Nominacija „ Metų pasiekimas“ skirta Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių ir Pasaulio čempionato dalyviui Edgarui Venckaičiui.

Kaip metų jaunasis talentas apdovanota Ieva Grikšaitė – Europos jaunučių šachmatų čempionato IV vietos laimėtoja. Veteranų kategorijoje padėkos įteiktos automobilių ralio „Kauno ruduo“ veteranų I vietos laimėtojams Stanislovui Aukštkalniui ir Levonui  Vitkui.

Nominacija  „ Metų pergalė“ šiemet skirta Kasparui  Navickui Europos ralio- kroso čempionato III vietos laimėtojui. „Metų komandos“  apdovanojimas įteiktas Lietuvos Regionų krepšinio lygos II vietos laimėtojui – Tauragės krepšinio klubui. Metų sporto klubu 2016 šiemet pripažintas svarsčių kilnojimo klubas „Tauro svarstis“.

Šventės metu įvertintas ir geriausias 2016-ųjų sporto renginys. Juo tapo Tauragėje vykęs bokso mačas Lietuva – Suomija.
Pagerbti bei apdovanoti  ir ištikimiausi Tauragės rajono sporto rėmėjai, sportininkų treneriai.

 

Sausio 1 dieną baigėsi 15min.lt „Metų lenktynininko“ rinkimai. Praėjusių metų geriausiu pripažintas buvo tauragiškis, Europos ralio kroso prizininkas Kasparas Navickas. 

Tauragiškė moksleivė Aistė Survilaitė tarptautiniuose sportinių šokių konkursuose jau atstovauja ne tik Tauragei, Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai. „Spindulio“ šokėja, treniruojama meistrės Brigitos iš Klaipėdos klubo „Žuvėdra“, savo gyvenimo be šokio nebeįsivaizduoja – mergina svajoja dirbti trenere, taip pat siekti aukštų rezultatų Lotynų Amerikos šokių aikštelėje.

Praėjusį penktadienį iš Turkijos į Lietuvą sugrįžo Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė. Europos aštuoniolikmečių čempionate lietuviai užėmė antrąją vietą, o sidabro spalvos medaliu pasidabino ir tauragiškis, 198 cm ūgio žaidėjas Matas Jogėla. 

Šeštadienį laisvalaikio centre „Fortūna“ dvikovinių sporto šakų mėgėjai turės galimybę išvysti jiems skirtą reginį. Ringe pirštines surems 14 boksininkų, taip pat bušido kovotojai, tarp kurių – tituluoti atletai iš Tauragės.