• Įkelta: 2016-03-23
Delfi.lt/O. Gurevičiaus nuotrauka
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šeštadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyko bušido turnyras „KOK World Series in Vilnius 2016“. Užtikrintą pergalę ringe pasiekė tauragiškis, sporto klubo „Rings“ kovotojas Tomas Pakutinskas.

Bušido turnyras buvo kaip niekada sėkmingas Lietuvos sportininkams. Iš 14 kovų, beveik visose lietuviai iškovojo pergales.

Aštuntoje vakaro dvikovoje į ringą žengė ir tauragiškis, sporto klubo „Rings“ (Vilnius) atstovas T. Pakutinskas. Svorio kategorijoje virš 93 kg sportininkas susitiko su Olandijos kovotoju Arya Sheikh Hosseini ir kovojo pagal MMA bušido taisykles.

Dar prieš dvikovą T. Pakutinskas teigė, jog varžovą bandys įveikti pasitelkdamas platesniu veiksmų arsenalu. Iki tol ryškiausias savo pergales tauragiškis užbaigė smaugimo veiksmu.

Šį kartą T. Pakutinskas pergalę iškovojo po gausios serijos smūgių į varžovo galvą. Įsismarkavusį tauragiškį pirmajame raunde sustabdė teisėjas, skelbdamas dar vieną lietuvio pergalę.

„KOK World Series in Vilnius 2016“ turnyre žiūrovai išvydo kovą dėl KOK čempiono diržo. Lietuvis Julius Mocka ringe įveikė vokietį Vladimirą Toką ir tapo pasaulio KOK čempionu.

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus.

Antradienį buvo patvirtinta Tauragės rajono sporto klubų programų finansavimo sąmata. Daugiausiai pinigų šiemet skirta krepšininkams, rankininkams, imtynininkams ir badmintonininkams.