Tauragės krepšininkai žengė į pusfinalio etapą

• Įkelta: 2016-03-26
Tomo Marcinkevičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienio vakarą paaiškėjo visi Regionų krepšinio lygos (RKL) pusfinalio dalyviai. Po atkaklios kovos į stipriausiųjų komandų ketvertuką pateko Tauragės krepšininkai.

RKL A divizione sensaciją pateikė Biržų „Biržai“, kurie ketvirtfinalyje po 3 rungtynių serijos iš tolimesnių kovų eliminavo reguliariojo sezono nugalėtoją, Akmenės SCKK-„Akmenės cementas“ komandą.

Biržiečai reguliariajame sezone užėmė 9-ąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau pirmame atkrintamųjų rungtynių etape, po 3 mačų serijos, įveikė Anykščių KKSC-„Volupį“ ir gavo teisę žaisti ketvirtfinalyje. Pusfinalyje „Biržų“ laukia kova su Kauno KTU studentais, kurie ketvirtfinalyje 2:0 nugalėjo Gargždų SC komandą.

Kitoje pusfinalio poroje – Tauragės krepšinio klubas ir Kauno raj. „Omega-United“. Tauragės komanda šiemet tik po trijų rungtynių serijos įrodė pranašumą prieš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-2“ komandą. Lemiamose varžybose tauragiškiai tik ketvirtajame kėlinyje spurtavo ir iškovojo pergalę rezultatu 77:70. Tauragės ekipos gretose daugiausiai taškų pelnė Janas Jurgo (21 tšk.). 16 pridėjo Liudas Radavičius, 14 – Paulius Parachomikas.

RKL A diviziono pusfinalio etapas prasidės kovo 31 dieną. Tauragės krepšinio klubas „Bastilijos“ sporto komplekse priims varžovus – Kauno raj. „Omega-United“ krepšininkus. Varžybų pradžia – 18.30 val.

Šeštadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vyko bušido turnyras „KOK World Series in Vilnius 2016“. Užtikrintą pergalę ringe pasiekė tauragiškis, sporto klubo „Rings“ kovotojas Tomas Pakutinskas.

„Bastilijos“ sporto komplekse ant imtynių kilimo šiandien savo jėgas bando komandos iš Ukrainos, Lenkijos, Kauno, Vilniaus, Visagino, Anykščių, Klaipėdos, Marijampolės, Joniškio, taip pat – Tauragės. Vyksta savo miestą ir šalį garsinančių tauragiškių brolių Venckaičių graikų-romėnų imtynių turnyras.

Savaitgalį „Bastilijoje“ vyko tarptautinis veteranų krepšinio turnyras „Tauragė Cup“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai bei Gediminaičių eros pradžios 700-osioms metinėms pažymėti. Į Tauragę atvyko Kaliningrado srities, Latvijos krepšininkai, taip pat būrys žinomų Lietuvos sporto veteranų.

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus.

Antradienį buvo patvirtinta Tauragės rajono sporto klubų programų finansavimo sąmata. Daugiausiai pinigų šiemet skirta krepšininkams, rankininkams, imtynininkams ir badmintonininkams.