Komanda „Šilas“ iškovojo nugalėtojų taurę

• Įkelta: 2016-03-01

Autoriaus nuotraukos

Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus.

Laisvalaikio ir sporto centre „Fortūna“ vykusiose finalinėse varžybose užvirė arši kova. Dėl 5 vietos žaidusi komanda „Sporto mokykla“ įveikė Profesinio rengimo centro (PRC) tinklininkus.

Dėl trečios vietos susirungė šių varžybų favoritais laikyti „Geležinio vilko“ ir entuziastingi „Senvagės“ tinklininkai. Nors pergalę daug kas pranašavo „Geležiniam vilkui“, rezultatu 2:1 pergalę iškovojo „Senvagė“. Šio komandos žaidėjas Valdas Pavilionis po rungtynių buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. „Sporto mokyklos“ žaidėjui Tomui Aleksai buvo įteiktas perspektyviausio žaidėjo prizas.

Tauragės miesto pirmenybių finale šiemet susitiko „Abro“ ir „Šilo“ komandos. Daugkartiniai Tauragės miesto pirmenybių nugalėtojai, „Šilo“ tinklininkai, įveikė varžovus rezultatu 25:19; 25:22 ir iškovojo nugalėtojų taurę. „Šilo“ gretose šiose varžybose rungtyniauti negalėjo vienas iš komandos lyderių Vytautas Remeikis. Sportininkas antrojo rato varžybose stipriai patempė kojos raiščius ir negalės sportuoti ilgiau nei mėnesį.

Miesto tinklinio pirmenybių prizininkams medalius įteikė Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, pats rungtyniaujantis vicečempionės, „Abro“ komandos gretose. 4, 5 ir 6 vietas užėmusioms komandoms buvo įteikti paguodos prizai – tinklinio kamuoliai.