2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Komanda „Šilas“ iškovojo nugalėtojų taurę

  • Įkelta: 2016-03-01

Autoriaus nuotraukos 

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus. 

Laisvalaikio ir sporto centre „Fortūna“ vykusiose finalinėse varžybose užvirė arši kova. Dėl 5 vietos žaidusi komanda „Sporto mokykla“ įveikė Profesinio rengimo centro (PRC) tinklininkus.

Dėl trečios vietos susirungė šių varžybų favoritais laikyti „Geležinio vilko“ ir entuziastingi „Senvagės“ tinklininkai. Nors pergalę daug kas pranašavo „Geležiniam vilkui“, rezultatu 2:1 pergalę iškovojo „Senvagė“. Šio komandos žaidėjas Valdas Pavilionis po rungtynių buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. „Sporto mokyklos“ žaidėjui Tomui Aleksai buvo įteiktas perspektyviausio žaidėjo prizas. 

Tauragės miesto pirmenybių finale šiemet susitiko „Abro“ ir „Šilo“ komandos. Daugkartiniai Tauragės miesto pirmenybių nugalėtojai, „Šilo“ tinklininkai, įveikė varžovus rezultatu 25:19; 25:22 ir iškovojo nugalėtojų taurę. „Šilo“ gretose šiose varžybose rungtyniauti negalėjo vienas iš komandos lyderių Vytautas Remeikis. Sportininkas antrojo rato varžybose stipriai patempė kojos raiščius ir negalės sportuoti ilgiau nei mėnesį. 

Miesto tinklinio pirmenybių prizininkams medalius įteikė Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis, pats rungtyniaujantis vicečempionės, „Abro“ komandos gretose. 4, 5 ir 6 vietas užėmusioms komandoms buvo įteikti paguodos prizai – tinklinio kamuoliai. 

 

Antradienį buvo patvirtinta Tauragės rajono sporto klubų programų finansavimo sąmata. Daugiausiai pinigų šiemet skirta krepšininkams, rankininkams, imtynininkams ir badmintonininkams.

Šią savaitę prasidėjo tradicinis Tauragės krepšinio turnyras Nepriklausomybės taurei laimėti. Pirmieji krepšinio aikštelėje susitiko komandų „Tauraplastas“ ir „Kolegos“ krepšininkai.

Varžėsi slalomo meistrai
  • Įkelta: 2016-02-18

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Tauragėje įvyko tradicinės slalomo varžybos. Jose varžėsi ne tik tauragiškiai, bet ir svečiai iš Pakruojo, Vilniaus ir Kauno ir kitų miestų.

Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione rungtyniaujanti komanda „Fortūna-Agava“ šiame sezone iškovojo penktąją pergalę. Tauragiškių ekipą į priekį tempia naudingiausias šios savaitės lygos žaidėjas Tadas Rapolavičius. 

Šią savaitę buvo sužaistos paskutiniosios Tauragės miesto tinklinio pirmenybių I rato kovos. Šešių komandų rikiuotėje lyderės pozicijų neapleidžia „Abro“ komanda, kurios gretose rungtyniauja ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.