Brolių Venckaičių turnyre dominavo joniškiečiai

• Įkelta: 2016-03-28
Daivos Žebelienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį „Bastilijos“ sporto komplekse ant imtynių kilimo susigrūmė Kauno, Vilniaus, Visagino, Anykščių, Klaipėdos, Joniškio, Tauragės bei svečių iš Ukrainos ir Lenkijos sportininkai. Čia vyko Tauragės miestą garsinantis, tradicinis brolių Venckaičių imtynių turnyras.

Trečiame brolių Venckaičių turnyre, kuris šiemet skirtas Tauragės graikų-romėnų imtynių 50-mečiui paminėti, kovojo 100 jaunųjų imtynininkų. 1966 buvo įkurtas pirmasis imtynių klubas „Tauras“, kuriam vadovavo Donatas Simaitis.

Turnyro atidarymo ceremonijoje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Valentinas Mizgaitis. Klubo „Tauras“ prezidentas D. Simaitis pasveikino žymius sportininkus išauginusią Genutę Venckaitienę.

Po iškilmingos ceremonijos veiksmas persikėlė ant imtynių kilimo. Varžybose dalyvavo perspektyviausi Lietuvos imtynininkai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmąją vietą užėmė Joniškio imtynininkų komanda, antri liko Klaipėdos, treti – Kauno sportininkai. Tauragės imtynininkai užėmė aštuntąją vietą.

Turnyro organizatoriai dėkoja pagrindiniams rėmėjams: AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „Molupis ir Ko“ ir IĮ „Bremena“.

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus.