2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

„Bastilijoje“ kaista imtynių kilimas

  • Įkelta: 2016-03-19
„Tauragės žinių“ inform.

„Bastilijos“ sporto komplekse ant imtynių kilimo šiandien savo jėgas bando komandos iš Ukrainos, Lenkijos, Kauno, Vilniaus, Visagino, Anykščių, Klaipėdos, Marijampolės, Joniškio, taip pat – Tauragės. Vyksta savo miestą ir šalį garsinančių tauragiškių brolių Venckaičių graikų-romėnų imtynių turnyras.

Tai jau trečiasis brolių Venckaičių vardo turnyras Tauragėje, kuriame kovoja apie 100 jaunųjų imtynininkų. Jis skiriamas Tauragės graikų-romėnų imtynių 50-mečiui paminėti. 1966 buvo įkurtas pirmasis imtynių klubas „Tauras“, kuriam vadovavo Donatas Simaitis.

Į turnyro atidarymo ceremoniją atvykę rajono, imtynių federacijos vadovai linkėjo dalyviams sėkmės. Klubo „Tauras“ prezidentas D. Simaitis pasveikino žymius sportininkus išauginusią Genutę Venckaitienę.

Kurias komandas lydės sėkmė sužinosite artimiausiame „Tauragės žinių“ numeryje. 

 

Savaitgalį „Bastilijoje“ vyko tarptautinis veteranų krepšinio turnyras „Tauragė Cup“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai bei Gediminaičių eros pradžios 700-osioms metinėms pažymėti. Į Tauragę atvyko Kaliningrado srities, Latvijos krepšininkai, taip pat būrys žinomų Lietuvos sporto veteranų. 

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus. 

Antradienį buvo patvirtinta Tauragės rajono sporto klubų programų finansavimo sąmata. Daugiausiai pinigų šiemet skirta krepšininkams, rankininkams, imtynininkams ir badmintonininkams.

Šią savaitę prasidėjo tradicinis Tauragės krepšinio turnyras Nepriklausomybės taurei laimėti. Pirmieji krepšinio aikštelėje susitiko komandų „Tauraplastas“ ir „Kolegos“ krepšininkai.

Varžėsi slalomo meistrai
  • Įkelta: 2016-02-18

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Tauragėje įvyko tradicinės slalomo varžybos. Jose varžėsi ne tik tauragiškiai, bet ir svečiai iš Pakruojo, Vilniaus ir Kauno ir kitų miestų.