2019 Lapkričio 22 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

„Bastilijoje“ kaista imtynių kilimas

  • Įkelta: 2016-03-19
„Tauragės žinių“ inform.

„Bastilijos“ sporto komplekse ant imtynių kilimo šiandien savo jėgas bando komandos iš Ukrainos, Lenkijos, Kauno, Vilniaus, Visagino, Anykščių, Klaipėdos, Marijampolės, Joniškio, taip pat – Tauragės. Vyksta savo miestą ir šalį garsinančių tauragiškių brolių Venckaičių graikų-romėnų imtynių turnyras.

Tai jau trečiasis brolių Venckaičių vardo turnyras Tauragėje, kuriame kovoja apie 100 jaunųjų imtynininkų. Jis skiriamas Tauragės graikų-romėnų imtynių 50-mečiui paminėti. 1966 buvo įkurtas pirmasis imtynių klubas „Tauras“, kuriam vadovavo Donatas Simaitis.

Į turnyro atidarymo ceremoniją atvykę rajono, imtynių federacijos vadovai linkėjo dalyviams sėkmės. Klubo „Tauras“ prezidentas D. Simaitis pasveikino žymius sportininkus išauginusią Genutę Venckaitienę.

Kurias komandas lydės sėkmė sužinosite artimiausiame „Tauragės žinių“ numeryje. 

 

Šią savaitę finišavo Tauragės miesto tinklinio pirmenybės. Finalinio etapo varžybose favoritai – „Šilo“ tinklininkai – po atkaklios kovos įveikė „Abro“ komandos sportininkus. 

Antradienį buvo patvirtinta Tauragės rajono sporto klubų programų finansavimo sąmata. Daugiausiai pinigų šiemet skirta krepšininkams, rankininkams, imtynininkams ir badmintonininkams.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Tauragėje įvyko tradicinės slalomo varžybos. Jose varžėsi ne tik tauragiškiai, bet ir svečiai iš Pakruojo, Vilniaus ir Kauno ir kitų miestų.