2019 Spalio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Varžėsi slalomo meistrai

  • Įkelta: 2016-02-18
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Tauragėje įvyko tradicinės slalomo varžybos. Jose varžėsi ne tik tauragiškiai, bet ir svečiai iš Pakruojo, Vilniaus ir Kauno ir kitų miestų.

Slalomo trasa šiemet buvo paruošta Vytauto gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, prie Sporto centro pastato. Čia varžėsi dalyviai, vairuojantys priekiniais, galiniais ir keturiais ratais varomus automobilius.

Jaunimo klasėje 300 m slalomo trasoje geriausiai sekėsi tauragiškiui Matui Gudjoniui, kuris įveikė atstumą per 44 sek. Antras finišavo Rytis Stumbra, trečias – Gvidas Jankauskas.

Galiniais ratais varomų automobilių klasėje pergale džiaugėsi tauragiškis Tomas Vyšniauskas, už nugaros palikęs antrą vietą užėmusį Justą Valantiejų. Trečioje vietoje liko Donatas Krasauskas.

Keturiais ratais varomų automobilių klasėje nugalėjo Škodą vairuojantis Edgaras Berneckis. Antrąją vietą užėmė Raimondas Banzinas, trečiąją – Donatas Černiauskas.

Absoliučioje įskaitoje nugalėtojų taurę iškovojo dalyvis iš Šakių – Ignas Domeika. Antroji vieta atiteko tauragiškiui Donatui Krasauskui, trečioji – Algirdui  Padleckiui iš Skuodo rajono, Mosėdžio miestelio.

Be vyrų varžybų, slalomo trasoje jėgas išbandė ir moterys. Greičiausiai finišo tiesiąją kirto Edita Stumbraitė, aplenkusi Rugilę Musteikaitę ir Jurgitą Paliokaitę.