2019 Spalio 19 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Mažvydiečiai – drąsiausi, stipriausi, vikriausi

  • Įkelta: 2016-02-09

M. Mažvydo progimnazijos komandos nugalėtojos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

 Vasario 2 dieną M. Mažvydo progimnazijos sporto salėje vyko rajono BLM žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos.

Kiekvienas varžybų dalyvis turėjo būti lengvaatletis, krepšininkas, futbolininkas, gimnastas, nes reikėjo išmokti devynias estafetes. Komandą sudarė 20 mokinių: 10 mergaičių ir 10 berniukų. Mokytojams ir mokiniams teko gerai paplušėti, norint moksleivius gerai paruošti varžyboms. 

Varžėsi Skaudvilės gimnazijos, M. Mažvydo ir „Šaltinio“ progimnazijų  3–4 klasių mokiniai. Visose devyniose estafetėse nepralenkiama buvo M. Mažvydo progimnazijos komanda, kurią ruošė  mokytojos L. Tamašauskienė, R. Paulauskienė ir G. Žilienė. Mažvydiečiai iškovojo pirmą vietą, antrąją – Skaudvilės gimnazijos komanda, kurią ruošė mokytojos L. Gerulienė ir J. Gužauskienė, trečioje vietoje liko „Šaltinio“ progimnazijos moksleiviai, juos ruošė mokytojos L. Totilienė ir M. Cariova. Pasibaigus 3–4 klasių varžyboms, į sporto salę sugužėjo 5–6 klasių sportininkai. Mažvydiečiai išlaikė tradicijas: jie visose estafetėse buvo neįveikiami ir iškovojo pirmą vietą. Komandą ruošė mokytojai R. Savickienė ir J. Sabutis. Antrąją vietą pelnė „Šaltinio“ progimnazija (mokytojos M. Cariova ir L. Totilienė), trečią – Skaudvilės gimnazijos komanda, kurią ruošė mokytojai J. Šiurys ir V. Kenstavičius.

Mokyklų komandų žaidėjai, iškovoję prizines vietas, buvo apdovanoti Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro diplomais, o varžybų nugalėtojams įteikti medaliai.

Vasario 13 dieną M. Mažvydo progimnazijos 3–4 ir 5–6 klasių komandos atstovaus Tauragės rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių DSV estafečių  zoninėse varžybose.