2015 METŲ TAURAGĖS SPORTO APDOVANOJIMŲ NOMINACIJOS
METŲ SPORTININKAS
1. Darius Janutis – Europos štangos spaudimo IV vietos laimėtojas.
2. Justas Optas – Pasaulio jaunimo svarsčių kilnojimo čempionas ir rekordininkas.
3. Laurynas Sparnauskis – Lietuvos jaunimo badmintono čempionas, Lietuvos taurės II vietos laimėtojas.
METŲ TRENERIS
1. Sigita Bajorinaitė – Tauragės SM merginų futbolo komandos trenerė.
2. Gintaras Cemnalianskis – kiokušin karatė klubo TAURUS treneris.
3. Jonas Stažys – TAURO jaunimo futbolo komandos treneris.
4. Jonas Šileris – badmintono klubo VOLANAS treneris.
METŲ PERGALĖ
1. Julius Optas – Pasaulio jaunimo svarsčių kilnojimo čempionato III vietos laimėtojas.
2. Tomas Pakutinskas – Pasaulio pankrationo čempionas.
3. Karolina Špogytė – Europos jaunučių kiokušin karatė čempionato III vietos laimėtoja
METŲ SPORTO KLUBAS
1. Badmintono klubas VOLANAS
2. Kiokušinkaratė klubas TAURUS
3. Svarsčių kilnojimo sporto klubas TAURO SVARSTIS
METŲ KOMANDA
1. TAURO jaunimo futbolo komanda – Lietuvos futbolo federacijos, U–18 Elitinės I lygos vicečempionė.
2. Tauragės KK – Lietuvos Regionų krepšinio lygos II vietos laimėtoja.
3. Tauragės SM merginų futbolo komanda – Lietuvos moterų I lygos žiemos pirmenybių nugalėtoja.
METŲ ŽAIDĖJA
1. Skaistė Bajorinaitė – Lietuvos moterų futbolo I lygos žiemos pirmenybių nugalėtoja.
2. Aistė Baužaitė – Lietuvos moterų futbolo I lygos žiemos pirmenybių nugalėtoja.
3. Gabrielė Janušonytė – Lietuvos jaunimo badmintono vicečempionė.
4. Augustė Vilimaitė – Lietuvos moterų rankinio lygos žaidėja.
METŲ ŽAIDĖJAS
1. Edvinas Gertmonas – Lietuvos futbolo federacijos A lygos III vietos laimėtojas.
2. Vytautas Remeikis – Lietuvos vyrų tinklinio čempionato III vietos laimėtojas.
3. Dominykas Norkus – Lietuvos jaunių U–18 Elitinės I lygos II vietos laimėtojas, geriausias lygos gynėjas.
4. Renaldas Šileris – Lietuvos jaunimo badmintono vicečempionas.
METŲ JAUNASIS TALENTAS
1. Ieva Grikšaitė – Lietuvos vaikų greitųjų šachmatų čempionė, Europos čempionato dalyvė.
2. Kamilė Kuraitė – Lietuvos autokroso čempionato IV vietos laimėtoja MINI BAGI klasėje.
3. Viltė Paulauskaitė – Lietuvos jaunučių badmintono čempionė, varžybų „Mūsų viltys“ nugalėtoja.
4. Mindaugas Venckaitis – Lietuvos moksleivių graikų-romėnų imtynių pirmenybių nugalėtojas.
METŲ SPORTO RENGINYS
1. Lietuvos autokroso čempionato etapas.
2. Tauragės bėgimas Lietuvos karių dienai paminėti.
3. Lietuvos motokroso taurės varžybų etapas.
4. Šiaurės Europos bekelės čempionato etapas.
5. Virvės traukimo festivalis „Purvo gurkšnis 2015“.
METŲ AKTYVAUS LAISVALAIKIO ORGANIZATORIUS
1. Saulius Bagdonas – klubo „Aktyvi Tauragė“ vadovas.
2. Antanas Venckus – Taurų nuotykių parko vadovas.
3. Žygimantas Zaleckas – Tauragės bėgimo mėgėjų klubo vadovas.
METŲ SPORTO VETERANAS
1. Stanislovas Aukštkalnis – ralio „Aplink Lietuvą“ ir „Kauno ruduo“ II vietos laimėtojas.
2. Danielius Saukevičius – ralio „Kauno ruduo“ III vietos laimėtojas.
3. Romualdas Ščiuckas – ralio „Kauno ruduo“ III vietos laimėtojas.
4. Bronius Venclova – Lietuvos veteranų bėgimo taurės laimėtojas.
5. Levonas Vitkus – ralio „Aplink Lietuvą“ ir „Kauno ruduo“ II vietos laimėtojas.
Rajono gyventojai kviečiami rinkti geriausius nominantus.
Pasiūlymus siųskite el. paštu sportocentras3@gmail.com iki gruodžio 29 d.