2020 Liepos 07 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Gaurė šėlo Mažosiose olimpinėse žaidynėse

  • Įkelta: 2010-06-14
Gaurės mokyklos nuotrauka

Birželio 8–9 dienomis Gaurės pagrindinėje mokykloje jau antrą kartą vyko Mažosios olimpinės žaidynės. Sporto šventėje neišsigandę lietingo oro dalyvavo apie 200 sportininkų.

Olimpiadoje dalyvavo Adakavo, Lauksargių pagrindinių mokyklų, Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų, Batakių vidurinės mokyklos, Tauragės ,,Versmės“ gimnazijos, ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos, Pagėgių savivaldybės vaikų globos namų, Jurbarko rajono Viešvilės vaikų globos namų, Jurbarko rajono Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos komandos.

Olimpiniams prizininkams įteikti medaliai ir padėkos. Vienas renginio organizatorių, kūno kultūros mokytojas Viktoras Šaulys sako, kad tiek vaikai, tiek jis dar gyvena patirtomis džiugiomis akimirkomis. Žaidynės organizuojamos siekiant ugdyti olimpinę dvasią, kurioje persipina sportas, istorija, menas.

Pasibaigus renginiui, nuleistos vėliavos, užgesintas olimpinis aukuras, o olimpinė ugnis, uždegta dangaus žibinte, iškilo į dangų ir nuskriejo ten, iš kur buvo atnešta – Kiukiškių piliakalnio pusėn.

Šiandien prasideda laukiamiausias futbolo aistruolių metų renginys – pasaulio futbolo čempionatas. „Tauragės žinių“ kalbinami pašnekovai pripažino, kad artėjantis mėnuo suksis pagal futbolo varžybų grafiką. Šalin į šoną darbus! Tauragės padangės sporto specialistai spaudžia kumščius už savo favoritus.
Respublikiniame vaikų imtynių čempionate trenerio Jono Sabučio ir Vaidoto Dovydaičio auklėtiniai parodė sunkaus sezono darbo rezultatus. Iš Anykščiuose vykusių pirmenybių tauragiškiai parsivežė sidabro ir bronzos medalius.
Trečiadienį futbolo klubas „Tauras“ Vytauto stadione žaidė paskutines pirmojo rato rungtynes su svečiais iš Pakruojo. Į varžybas susirinkę žiūrovai nenusivylė – „Tauras“ šventė pergalę didžiausiu skirtumu šį sezoną – 4:0 (1:0).
Prieš keletą metų susiformavęs Tauragės futbolo komandos sirgalių būrys „Tau ragai“ oficialiuose dokumentuose neegzistuoja. Bendraujant su vyrais paaiškėja, kad tai ne taip ir svarbu. Ištikimiausia „Tauro“ palaikymo armija nepraleido nė vienų varžybų, naudoja savo lėšas, mėgsta alų ir apie futbolą žino beveik viską. Šalikais apsijuosę, šūkius skanduojantys tauragiškiai sirgaliaus gyvenimo būdo ypatybėmis dalijasi su „Tauragės žinių“ skaitytojais.
Trečiadienį „Tauras“ lygiosiomis sužaidė su „Mažeikių“ komanda 0:0.
Kaune įvyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Kaunas 2010“, kuriame dalyvavo ir septyni jaunieji Tauragės sporto mokyklos auklėtiniai.
Policijos departamentas ir Lietuvos futbolo federacija organizuoja varžybas „Vietoj gatvės – futbolas“.
Tauragės biliardo klube, J. Tumo-Vaižganto g. 30, surengtas Pavasarinis biliardo turnyras. Beveik šešias valandas trukusiame amerikietiškojo biliardo (angl. – Pool) turnyre varžėsi 10 dalyvių.
Savaitgalį Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse vyko Lietuvos jaunių U-17 asmeninis čempionatas. Dalyvavo 62 stipriausi šalies jaunieji badmintonininkai. Tauragei atstovavo 13 Sporto mokyklos Badmintono skyriaus auklėtinių, kuriuos treniruoja Jonas Šileris.
Po pergalingų futbolo komandos „Tauras“ rungtynių su Gargždų „Banga“ (2:0) „Tauragės žinios“ pakalbino antrojo įvarčio į „Bangos“ vartus autorių iš Portugalijos – 23 metų Jose Lopes VIDE.
Šeštadienį Tauragės futbolo komanda „Tauras“ visiems gerbėjams padovanojo pirmąją pergalę LFF A lygos čempionate. Tauragėje, Vytauto stadione, vykusiose varžybose „Tauras“ 2:0 (1:0) palaužė Gargždų „Bangą“.
Prasidėjo ilgai lauktas Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatas. Dėl prastų oro sąlygų pirmojo turo rungtynės vyko Marijampolės ir Vilniaus uždaruose maniežuose. Mūsų miesto komanda sekmadienį rungtyniavo su „Žalgiriu“ ir iškovojo tašką – 1:1 (0:1).
Sekmadienį Kaune surengtas Lietuvos kyokushin-karatė jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo 109 sportininkai iš 26 Lietuvos klubų bei svečiai iš Baltarusijos ir Lenkijos.