2019 Gruodžio 11 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Gaurė šėlo Mažosiose olimpinėse žaidynėse

  • Įkelta: 2010-06-14
Gaurės mokyklos nuotrauka

Birželio 8–9 dienomis Gaurės pagrindinėje mokykloje jau antrą kartą vyko Mažosios olimpinės žaidynės. Sporto šventėje neišsigandę lietingo oro dalyvavo apie 200 sportininkų.

Olimpiadoje dalyvavo Adakavo, Lauksargių pagrindinių mokyklų, Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų, Batakių vidurinės mokyklos, Tauragės ,,Versmės“ gimnazijos, ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos, Pagėgių savivaldybės vaikų globos namų, Jurbarko rajono Viešvilės vaikų globos namų, Jurbarko rajono Gausantiškių Antano Valaičio pagrindinės mokyklos komandos.

Olimpiniams prizininkams įteikti medaliai ir padėkos. Vienas renginio organizatorių, kūno kultūros mokytojas Viktoras Šaulys sako, kad tiek vaikai, tiek jis dar gyvena patirtomis džiugiomis akimirkomis. Žaidynės organizuojamos siekiant ugdyti olimpinę dvasią, kurioje persipina sportas, istorija, menas.

Pasibaigus renginiui, nuleistos vėliavos, užgesintas olimpinis aukuras, o olimpinė ugnis, uždegta dangaus žibinte, iškilo į dangų ir nuskriejo ten, iš kur buvo atnešta – Kiukiškių piliakalnio pusėn.