2020 Rugsėjo 27 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragiškiams – sidabras

  • Įkelta: 2010-05-06
Jaunieji Tauragės imtynininkai su treneriu Vaidotu Dovydaičiu. Tado Dargio nuotrauka

Kaune įvyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Kaunas 2010“, kuriame dalyvavo ir septyni jaunieji Tauragės sporto mokyklos auklėtiniai.

Turnyre, kuriame varžėsi dalyviai iš šešių užsienio šalių, mūsų miesto atstovai Justas Petravičius ir Gytis Sabutis iškovojo du sidabro medalius. Nedaug trūko, kad ir dar vienas Tauragės sporto mokyklos auklėtinis iškovotų medalį, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos Gytis Ežerskis nusileido savo varžovui.

Treneriai Vaidotas Dovydaitis ir Jonas Sabutis džiaugėsi rezultatais ir vylėsi, kad penktus metus graikų-romėnų imtynių treniruotes lankantis jaunimas ateityje pasieks dar geresnių rezultatų. Pasak trenerių, šiuo metu Tauragės sporto mokyklos auklėtiniai gegužės 7–8 dienomis ruošiasi dalyvautiturnyre Klaipėdoje Lietuvos armijos dienai paminėti. Tikimasi, kad ir šiame turnyre jaunieji mūsų imtynininkai kovos tik dėl aukščiausių apdovanojimų.

Policijos departamentas ir Lietuvos futbolo federacija organizuoja varžybas „Vietoj gatvės – futbolas“.
Tauragės biliardo klube, J. Tumo-Vaižganto g. 30, surengtas Pavasarinis biliardo turnyras. Beveik šešias valandas trukusiame amerikietiškojo biliardo (angl. – Pool) turnyre varžėsi 10 dalyvių.
Savaitgalį Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse vyko Lietuvos jaunių U-17 asmeninis čempionatas. Dalyvavo 62 stipriausi šalies jaunieji badmintonininkai. Tauragei atstovavo 13 Sporto mokyklos Badmintono skyriaus auklėtinių, kuriuos treniruoja Jonas Šileris.
Po pergalingų futbolo komandos „Tauras“ rungtynių su Gargždų „Banga“ (2:0) „Tauragės žinios“ pakalbino antrojo įvarčio į „Bangos“ vartus autorių iš Portugalijos – 23 metų Jose Lopes VIDE.
Šeštadienį Tauragės futbolo komanda „Tauras“ visiems gerbėjams padovanojo pirmąją pergalę LFF A lygos čempionate. Tauragėje, Vytauto stadione, vykusiose varžybose „Tauras“ 2:0 (1:0) palaužė Gargždų „Bangą“.
Prasidėjo ilgai lauktas Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatas. Dėl prastų oro sąlygų pirmojo turo rungtynės vyko Marijampolės ir Vilniaus uždaruose maniežuose. Mūsų miesto komanda sekmadienį rungtyniavo su „Žalgiriu“ ir iškovojo tašką – 1:1 (0:1).
Sekmadienį Kaune surengtas Lietuvos kyokushin-karatė jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo 109 sportininkai iš 26 Lietuvos klubų bei svečiai iš Baltarusijos ir Lenkijos.