2020 Spalio 26 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

„Taurui“ iškeltas tikslas – pasirodyti geriau nei praėjusį sezoną

  • Įkelta: 2010-03-26

Prasidėjo ilgai lauktas Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatas. Dėl prastų oro sąlygų pirmojo turo rungtynės vyko Marijampolės ir Vilniaus uždaruose maniežuose. Mūsų miesto komanda sekmadienį rungtyniavo su „Žalgiriu“ ir iškovojo tašką – 1:1 (0:1).

Vilniaus komanda šiame mače pirmavo po „Žalgirio“ kapitono Igorio Morino įvarčio iš 11 m baudinio, tačiau persvaros neišsaugojo. „Tauro“ komandoje pasižymėjo saugas Linas Savastas, kuris tik prieš kelias dienas atvyko į klubą iš Klaipėdos „Atlanto“.

Klubo vadovai ir treneriai rezultatu liko patenkinti ir gyrė komandos žaidėjus už kovingumą ir pasiaukojimą.

Naujo sezono išvakarėse restorane „Deizė“ „Tauro“ futbolo komanda buvo pristatyta rėmėjams, žiniasklaidai ir fanams. Klubo vyriausiasis treneris Gediminas Jarmalavičius džiaugėsi, kad pavyko sukomplektuoti puikią komandą, nors keli žaidėjai buvo įregistruoti tik paskutinėmis dienomis.

Pasak trenerio ir naujo išrinkto komandos kapitono Nerijaus Mačiulio, šio sezono tikslas – pasirodyti geriau nei praėjusį sezoną („Tauras“ praėjusį sezoną užėmė 5-ąją vietą). Tačiau komandos dalininkai ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai, sveikindami komandą prasidėjus naujam sezonui, linkėjo ir prašė prizinės vietos.

Nuo šio sezono futbolo klubas „Tauras“ turi naują generalinį rėmėją. Juo tapo Tauragės nekilnojamojo turto agentūra (TNTA), kurios logotipas puikuojasi ant naujų futbolininkų marškinėlių. Komandos dalininkai ir vadovai paminėjo, kad šių metų klubo biudžetas mažesnis, tačiau pabrėžė, kad klubas tikrai nesusilpnėjo. Šiemet didelis dėmesys bus skirtas klubo infrastruktūrai gerinti – planuojama pertvarkyti senąjį Tauragės stadioną, kurį klubui perleido rajono savivaldybė. Artimiausiu metu turėtų paaiškėti buvusios kareivių sporto salės likimas (šalia pagrindinio stadiono), šią salę pagal projektą ketinama perleisti tvarkyti VšĮ „Tauragės futbolas“.

Iš viso „Tauras“ įregistravo 28 žaidėjus, kurių dalį sudaro ir dublerių čempionate rungtyniausiantys futbolininkai.

Antrojo turo rungtynes su Gargždų banga „Tauras“ žais jaušeštadienį 13.00 val. Tauragės Vytauto stadione.

Sekmadienį Kaune surengtas Lietuvos kyokushin-karatė jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo 109 sportininkai iš 26 Lietuvos klubų bei svečiai iš Baltarusijos ir Lenkijos.