2020 Balandžio 09 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Savivalda

Savivaldybės kabinetuose – atostogų vėjai

  • Įkelta: 2016-06-28
Sigito Mičiulio asmeninio albumo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šią savaitę Tauragės rajono savivaldybės pastato kabinetai gerokai ištuštėjo. Atostogauja rajono meras Sigitas Mičiulis, jo patarėjai, administracijos direktoriaus pavaduotojas bei kitų skyrių specialistai. 

Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės teigimu, šiame skyriuje darbymetis. Kasdien sulaukiama nuo keleto, iki dešimties prašymų atostogauti. 

Nuo birželio 27 dienos, dvi savaites, ilsėsis Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Jį pavaduos vicemerė Aušrinė Norkienė.

Beveik visą mėnesį atostogauti susiruošė mero patarėja Dalia Vaišvilienė Savivaldybės kabinete nėra ir kito patarėjo, Dovydo Kaminsko, kuris taip pat nusprendė vieną savaitę skirti poilsiui.
Iki liepos 7 dienos atostogaus ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas. 

Pasak R. Masolienės, atostogauja ne tik aukščiausi valdžios atstovai. Ilsisi skyrių vedėjai, įvairūs specialistai. Vieni iš atostogų jau grįžo, kiti dar tik laukia savo eilės. 

 

2016 m. vaikų ir jaunimo socializacijos (vasaros poilsio) programoms vykdyti savivaldybė skyrė 34 000 Eur (2015 m. buvo skirta 11 000 Eur, 2014 m. –7 241 Eur (25 000 Lt), 2013 m. – 7 241 Eur (25 000 Lt)). Informacija apie paslaugų teikimo konkursą buvo paskelbta savivaldybės tinklalapyje ir vietinėje spaudoje. Iki nurodytos datos (2016 m. balandžio 25 d.) gautos 33 programos (2015 m. – 31 programa), siūlomos finansuoti visos 33 programos. Lėšų poreikis – 46 386 Eur.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį 58-ojo gimtadienio proga sveikina kolegos ir bičiuliai. Pirmieji sukaktuvininką pasveikino savivaldybės darbuotojai ir partijos bendražygiai.

Tauragės rajono savivaldybės Taryba užvakar vykusiame posėdyje išklausė ir priėmė pusšimtį rajonui ir jo gyventojams svarbių sprendimų. Patvirtintos Tauragės rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų 2015 metų ataskaitos, gydymo įstaigų siektinos veiklos užduotys. Tačiau iki pradedant svarstyti sprendimų projektus politikai spėjo susikivirčyti – ginčai kilo sprendžiant, ar iš darbotvarkės išbraukti klausimą dėl komisijos sudarymo siekiant ištirti susidariusią konfliktinę situaciją tarp kolektyvo narių ir Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės. 

Trečiadienį savivaldybėje dirbti pradėjo nauja mero komandos darbuotoja Vytautė Čėsnaitė. Mergina bus atsakinga už darbą su žiniasklaida ir viešaisiais ryšiais.

Socialiniame tinkle „Facebook“ liejasi pašaipų lavina ant Liberalų sąjūdžio atstovų galvų – internete plinta nuotraukos su pašiepiančiais užrašais. Po buvusio partijos lyderio Eligijaus Masiulio korupcijos skandalo, internautų dūrius pajuto ir Tauragės liberalai. Su patyčiomis internete siejami Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovai, mat jų informacinis centras išplatino laišką partiečiams, kuriame raginama pašiepti E. Masiulį.