2017 Gegužės 24 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Praėjusį penktadienį, gegužės 19 dieną, lopšelis-darželis „Kodėlčius“ bendruomenei surengė smagią sporto šventę, kur, padedami tėvelių, susiskirstę komandomis, įvairaus amžiaus vaikai išbandė jėgas atlikdami estafetes.


Penktadienį (gegužės 19-ąją), antrus metus iš eilės Tauragės krašto muziejus minėjo Muziejų naktį, palaikydamas tradiciją, populiarėjančią visoje Europoje. Pilies kiemelis tapo jaukia erdve, kvietusia susipažinti su daugybę istorijų pasakojančiomis muziejaus kertelėmis, susitikti su menininkais ir amatininkais, muziejaus darbuotojais, tiesiog pabendrauti ir pabūti kartu.

Šiandien Tauragės choras „Mintauja“, minintis jubiliejinį 15-ąjį gimtadienį, kviečia tauragiškius į šventinį koncertą. Apie nueitą kelią, ateities planus kalbamės su kolektyvo vadove Danute Petraitiene bei pačiais choristais.

Gegužės 16-ą dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė jau 4 kartą kvietė tauragiškius į mokyklos kiemą, kur surengė „Kaštonų žydėjimo“ šventę.

Muzikos klubo „Rūsys“ komanda tauragiškiams turi ypatingą žinią – miesto šventės metu palepins ir elektroninės muzikos gerbėjus. Ir ne bet kuo – į vasaros sezono atidarymo vakarėlį „Liberty beach“ pakviesti Lietuvos klubinės muzikos chuliganai, jaunimo pamėgti radijo laidų vedėjai ir didžėjai „Radistai“ – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.