2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Žinias kviečia pasitikrinti Nacionalinė viktorina

  • Įkelta: 2018-01-26

Tauragės krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina, organizuojama Tauragės atviroje jaunimo erdvėje, sausio 27 d., šeštadienį.

Dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Tauragėje, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis, tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje nemokamai galės dalyvauti visi norintys.

Tauragėje viktorina vyks Tauragės atvirojoje jaunimo erdvėje, jos pradžia – 13 val.  Dalyviai visoje Lietuvoje atsakys į vienodus klausimus, kurie bus suskirstyti į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė. Visi klausimai –  susiję su Lietuva ir lietuviais, atsakymus į juos reikės pateikti raštu. Viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje. Geriausiai pasirodęs viktorinos dalyvis iš Tauragės  bus apdovanotas organizatorių prizu.

Viktoriną organizuoja portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.

Norint dalyvauti viktorinoje, tereikia užsiregistruoti specialiame viktorinai skirtame interneto puslapyje www.15min.lt/nacionaline-viktorina arba parašyti elektroninį laišką organizatoriams savo mieste, el. paštu taurageserdve@gmail.com.  Registruojantis reikia nurodyti miestą, kuriame žaisite, vardą bei pavardę.