2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Gerumo dvasią skleidė kalėdinis bėgimas

  • Įkelta: 2017-12-16

Tauragės rajono savivaldybės albumo nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Pilies aikštėje vyko jau tradiciniu tapęs – trečius metus iš eilės organizuotas „Kalėdinis gerumo bėgimas“. Prie starto linijos stojo per 200 kalėdine ar Kalėdų senelio atributika pasidabinusių dalyvių – aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo propaguotojų.

Bėgime amžiaus cenzo nebuvo – bėgo nuo vos kelių mėnesių vaikučių su tėveliais iki senjorų. Organizatoriai tradiciškai buvo parengę dviejų distancijų trasas – 400 m. „Nykštukų“ ir 2,5 km – „Kalėdų senelių“.  

Kartu su Kalėdų seneliu atlikę apšilimo mankštą, lydimi tėvelių, pirmieji savo jėgas išbandė mažieji nykštukai. Kiek vėliau ilgesniąja trasa pasileido Kalėdų senelio atributika pasidabinę suaugusieji. Geras emocijas dalijo nuotaikingi personažai bei koncerto „Jau greit Kalėdos“ atlikėjai.

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas medaliais, saldžiais prizais, vaišinosi Šaulių sąjungos savanorių dalijamais sūreliais ir karšta arbata.

Šventės dalyviai buvo kviečiami atnešti po dovanėlę vaikų dienos centruose laiką leidžiantiems vaikams. 

Šiandien 20.00 val. Tauragės M. Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčia žiūrovus kviečia į „500 dūžių“ vaizdo ir muzikos instaliaciją, kuria keliaus  per svarbiausius istorinius ir kultūrinius įvykius nuo Reformacijos judėjimo pradžios 1517 m. iki šių dienų.