2019 Sausio 23 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Renginiai

Energijos užtaisas – kalėdinė šokio fiesta

  • Įkelta: 2017-12-16
Organizatorių nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusio šeštadienio vakarą, kai vieni miestelėnai plūdo į centrinę miesto aikštę, kiti skubėjo į Tauragės kultūros centre vykusią Kalėdinio šokio fiestą 2017„Laikas judėti“. Trankūs muzikos ritmai, grakštūs šokėjų judesiai, šviesos scenoje sukūrė tikrą šventę, kurią vainikavo atvykusi jaunimo tarpe populiari pernykščio „X faktoriaus“ dalyvė – merginų  grupė „Golden Age“.

Renginio organizatorė –  šokių studijos „Time to Move“ energingoji vadovė Jolita Urbutė džiaugėsi ne tik savo šokėjų ryžtu parodyti viską, ko išmoko repeticijose, bet ir žiūrovų gausa, jų plojimais bei šiltais Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistės Danguolės Petkienės sveikinimais.

Porą valandų vykęs renginys abejingais nepaliko nei jaunų, nei pagyvenusių žiūrovų, kurie, tikriausiai, nemažiau jaudinosi nei ir patys šokėjai. Mat žiūrovų tarpe buvo daug  jaunųjų šokėjų šeimos narių, draugų ir klasiokų.

Po renginio vadovė sakė besijaučianti laiminga, kad žiūrovams pavyko padovanoti puikią šventę. Anot jos, kalėdinę šokio fiestą organizuoja ne pirmą kartą, o šokio menui save pašventusi prieš 16 metų, savęs kitame darbe net  neįsivaizduojanti. 

Šokių studiją šešiuose grupėse lanko apie 100 šokėjų. Jauniausiam kolektyvo nariui vos ketveri, o vyriausiam – dvidešimt treji. Pašnekovė sakė, kad labai džiaugiasi, jog kolektyve turi ir 18 įvairaus amžiaus berniukų. Vadovės teigimu, jai vaikus tenka ne tik šokio paslapčių mokyti, bet spręsti ir daugybe organizacinių problemų. Ji pati ir koncertinius rūbus modeliuoja.

– Viską galima suspėti, jeigu savo darbą myli visa širdimi ir jį dirbdama jauti didžiulį pasitenkinimą. Tą patį jaučiu ir iš savo šokėjų bei jų tėvelių, o tai labai įkvepia. Jau beveik stovime ant šventų Kalėdų ir Naujųjų metų slenksčio. Visiems linkiu, kad šventės ir kiti metai būtų su šokiais ir susikaupimu. Man šokis nėra tik darbas ar tik pramoga. Tai yra kūno ir sielos kalba, kurios žmogui visada reikėjo ir reikės,  – sakė šokių studijos „Time to Move“ vadovė, choreografė J. Urbutė. 

Šiandien 20.00 val. Tauragės M. Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčia žiūrovus kviečia į „500 dūžių“ vaizdo ir muzikos instaliaciją, kuria keliaus  per svarbiausius istorinius ir kultūrinius įvykius nuo Reformacijos judėjimo pradžios 1517 m. iki šių dienų.