Mados perkėlimas į gautuosius: 7 el. pašto rinkodaros patarimai mados verslui
Įkelta:
2023-10-10
Nuotrauka
mada
Nuotraukos autorius:
Freepik.com nuotrauka 

Mados prekių ženklų elektroninio pašto marketingas yra neįtikėtinai galingas, nes tai vienas ekonomiškiausių būdų pasiekti ir sudominti tikslinę auditoriją. Apskaičiuota, kad iki 2025 metų, visame pasaulyje bus daugiau nei 4,6 milijardo vartotojų. Su tokia platforma kaip Smaily, kuri siūlo patikimus el. pašto rinkodaros įrankius, pritaikytus prekės ženklo poreikiams, nenuostabu, kad mados prekių ženklai mato elektroninio pašto rinkodarą kaip pagrindinį ir fundamentalų būdą pritraukti, auginti ir paversti savo auditoriją į pirkėjus. Ir atsižvelgiant į investicijų grąžą, kuomet galite tikėtis uždirbti 44$ už kiekvieną išleistą 1$ - elektroninio pašto rinkodara tampa vienu įdomiausių ir patraukliausių bet kokio verslo kanalų.

Tačiau mados pasaulis yra labai konkurencingas, reikalaujantis, kad prekės ženklas viršytų tikėtinas normas, kad išsiskirtų. Kad tikrai sužavėtų savo auditoriją ir ugdytų lojalumą prekės ženklui, mados prekių ženklams labai svarbu sukurti patrauklų el. laiškų turinį, kuris ne tik įkvepia, bet ir skatina sąveiką ir galiausiai paskatina konversijas.

Čia pateiksime 7 esminius patarimus, padėsiančius jums sukurti mados naujienlaiškius, kurie tikrai išsiskirs tarp gautųjų!

1. Supraskite Savo Tikslinę Auditoriją

Savo tikslinės auditorijos supratimas neapsiriboja tik paviršinio lygio demografiniais rodikliais, tokiais kaip lytis ir amžius. Tai apima išsamų auditorijos tyrimą ir segmentavimą, gilinantis į klientų pageidavimus ir jų elgesį. Mūsų patirtis konsultuojant mažas ir dideles įmones rodo, kad nustačius tinkamą taktiką ir atliktus protingą segmentavimą - jau laimėsite puse mūšio šioje rinkodaros srityje. Jūs turite pažinti savo klientą!

Surinkite duomenis atlikdami apklausas arba analizuokite auditorijos sąveiką, kad gautumėte įžvalgų apie jų pirkimo įpročius, pageidaujamus produktus ir įsitraukimo dažnumą. Šios žinios leidžia elektroninio pašto rinkodaros specialistams pritaikyti turinį, kad jis būtų tiksliai skirtas pagal klientų segmentus - asmenų grupes, suskirstytas pagal elgesį ir pageidavimus.

2. Istorijos Pasakojimas Vizualiniais Metodais

Nuostabus mados industrijos dalykas yra tai, kad galite papasakoti tiek daug istorijų per vizualus. Produktų vizualai puikiai tinka mados pramonei. Galite demonstruoti produktus, suteikdami jiems naują gyvenimą, panaudodami aukštos kokybės vaizdus. Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, papasakokite savo auditorijai istoriją už kadro. Pavyzdžiui, jei esate veganiškos mados prekės ženklas, pasidalinkite su savo auditorija apie naudojamas medžiagas ir kodėl pasirinkote odos alternatyvas. Dalijimasis šia informacija gali padėti perteikti poveikį, kurio tikitės.

Mūsų partneris iš „Monsoon Accessorize“ pasakojo, kad savo rinkodaros iniciatyvose jie vis pateikdavo įdomią istoriją. Joje buvo pasakojama, kaip įmonės įkūrėjas Peter Simon lankėsi Indijoje ir atrado spaudinių blokelių grožį, kuris sukėlė aistrą indiškiems spaudiniams ir paskatino įkurti „Monsoon“. Vadovaudamiesi šiuo pavyzdžiu, jūs taip pat galite sukurti pasakojimus, kurie rezonuoja su jūsų auditorija ir padidina jūsų prekės ženklo įvaizdį, dėl ko jis tampa išskirtinis ir patrauklus.

Nuotrauka
mada
Freepik.com nuotrauka 

3. Užburiančios Laiško Pavadinimo Eilutės

Didesnis dėmesys laiško pavadinimui taip pat atsispindi ir įvairių el. pašto rinkodaros metrikų pagerėjime. Per ketverius metus per Smaily siunčiamų laiškų skaičius išaugo beveik dvigubai ir pasiekė 1 378 759 583, todėl tai yra tvirtas analizės pagrindas. Elektroninės prekybos sektoriuje, per šiuos ketverius metus atidarymo rodiklis išaugo nuo 17,8% iki 24%. Žinoma, tam labai svarbią įtaka daro laiško temos (laiško pavadinimo) eilutė, nes nuo jos priklauso, ar gavėjas paspaus ant laiško.

Mados industrijoje labai lengva pakliūti į tą patį laiško pavadinimų eilučių ciklą, nes, kaip ir patikima sportbačiu pora, jie gerai dirba iki tol, kol atgyvena. Skubumas gerai veikia su mados prekių ženklais, ypač tais, kurie vykdo reguliarius „flash“ išpardavimus arba sezoninius išpardavimus, o žmonės reaguoja į skubumą ir trūkumą, todėl galima sugalvoti puikių laiško temų pavadinimų. Bet kaip sudominti žmones ne per išpardavimų laikotarpį? Grįžtame prie istorijų pasakojimo ir turinio strategijos, kuri nesiremia tik pardavimu.

Pardavimais pagrįsti laiško pavadinimai pasikartoja jūsų auditorijai ir jūs prarandate išskirtinumą gautuosiuose. Vietoje to pagalvokite apie tai, ką atstovauja jūsų prekės ženklas ir į ką šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriate arba ką ketinate pristatyti, pavyzdžiui, naują veganiškos mados asortimentą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas augalinės kilmės odai. Grįžtame prie to, kuo domisi jūsų auditorija ir tikriausiai jie norės apie tai perskaityti.

Geriausias būdas sužinoti, ar laiško temos eilutė veikia, yra atlikti A/B testą, kurio metu ištestuosite ir palyginsite skirtingus laiško temų pavadinimus, kad sužinotumėte, kurios iš jų yra sėkmingiausios. Tai išbandytas ir patikrintas būdas įvertinti skirtingų rinkodaros el. laiškų elementų efektyvumą.

4. Suasmeninimas

Mados prekių ženklai gali pasiekti įvairius klientų duomenis, kas leidžia suasmenintai ir segmentuotai komunikuoti. Pavyzdžiui, galite įdiegti dinaminį turinį, pagrįstą klientų duomenimis, taigi, jei norite išsiųsti naujienlaiškį skirtingiems segmentams, turintiems skirtingus pomėgius, galite įdiegti turinio bloką, kuris atrodys patraukliai tiems skirtingiems segmentams. Kuo daugiau duomenų galėsite surinkti apie savo auditoriją, tuo efektyvesnis bus jūsų el. pašto marketingas.

Pagalvokite apie apsipirkimo istorijos ar naršymo elgsenos panaudojimą. Daugelis mados prekių ženklų dabar pateikia suasmenintas rekomendacijas, kurios gali būti labai smagus ir puikus būdas kryžmai ir papildomai parduoti kitus produtkus (cross-selling ir upselling). Daugiau apie papildomo pardavimo (upselling) strategijas galite sužinoti Smaily tinklaraštyje čia.

5. Išskirtinis Turinys ir "Sneak Peeks"

Išskirtinio turinio suteikimas prenumeratoriams yra puikus būdas paskatinti jų įsitraukimą ir atlyginti jiems už lojalumą. Tai gali būti ankstyvas produkto pristatymas, naujas asortimentas arba bet koks naujienos vertas turinys, kuris jūsų auditorijai atrodys patrauklus ir apie kurį norės perskaityti. Išskirtinis turinys suteikia jūsų prenumeratoriams pranašumą gauti turinį, skirtą pirmiausiai prenumeratoriams, tai tarsi būdas padėkoti jiems už lojalumą.

Jausitės ypatingas kaip prenumeratorius ir labiau tikėtina, kad norėsite ir toliau bendrauti su prekės ženklu. Užkulisinis turinys yra dar vienas puikus būdas įkvėpti ir įtraukti auditoriją. Visiems patinka žinoti, kas iš tikrųjų vyksta už uždarų durų, o atskleisti tai elektroniniu paštu yra patikimas būdas paskatinti įsitraukimą. Bendradarbiavimas yra vienas iš būdų pasiekti naują auditoriją ir sukurti prekės ženklo reputaciją bei patikimumą.

6. Užburiantys Raginimai Veikti

Nors vizualiai patrauklūs laiškai yra svarbūs, pagrindinis tikslas yra nukreipti prenumeratorius imtis veiksmų. Jei pastebite aukštą atidarymo, bet mažą paspaudimų skaičių, apsvarstykite galimybę pakeisti raginimo veikti vietą arba pakoreguoti jo spalvą, kad būtų lengviau matomas. Be to, optimizuokite nukreipimo (landing page) puslapius, kad užtikrintumėte sklandžią konversiją. Užtikrinkite, kad jūsų prenumeratoriai galėtų greitai rasti tai, ko jiems reikia, supaprastindami jų kelionę ir pagerindami bendrą patirtį.

Nuotrauka
mada
Freepik.com nuotrauka 

7. Mobiliesiems Įrenginiams Draugiškas Dizainas

Daugelis mūsų laiškus tikrina keliaudami, todėl planuodami savo elektroninius laiškus, atsižvelkite į tai, kaip jie atvaizduojami mobiliajame telefone. Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau daugelis prekių ženklų to nepatikrina prieš išsiųsdami el. laišką. Jei el. laiškas prastai rodomas telefone, susidaro įspūdis, kad prekės ženklas iš tikrųjų nežino, ką daro.

Įgyvendindami šias strategijas, mados prekės ženklai gali sukurti patrauklius elektroninio pašto naujienlaiškius, kurie rezonuoja su jų auditorija, didina lojalumą ir skatina konversijas. Tobulėjant technologijoms ir keičiantis vartotojų lūkesčiams, svarbu nuolat diegti naujoves ir pritaikyti elektroninio pašto rinkodaros strategijas, kad išliktumėte priekyje mados industrijoje ir puoselėtumėte ilgalaikius santykius su klientais. Pasinaudokite kūrybiškumu, papasakokite įtikinamas istorijas, nes kiekvienas laiškas yra svarbus.

Apibendrinant

Elektroninio pašto rinkodara suteikia daugybę įrankių įmonėms visame pasaulyje ir visose srityse, įskaitant ir mados industriją. Labai svarbu iš esmės suprasti tikslinės auditorijos poreikius ir pageidavimus. Įtraukiantys vizualai, pasakojami per įtikinamą istoriją, dažnai tampa prekės ženklo balsu. Sujungus tai su akį traukiančiais laiško temų pavadinimais - skaitytojas dėmesys gali būti patrauktas nuo pat pradžių. Suasmeninta komunikacija, atlikus tinkamą segmentavimą, užtikrina, kad žinutės rezonuotų su reikiamais asmenimis. Išskirtinis turinys, trumpi prekių pristatymai ir aiškūs raginimai veikti ne tik pritraukia prenumeratorius, bet ir gali paskatinti reikšmingas konversijas.

Išmokite šių esminių gudrybių, kad pakeltumėte savo mados prekės ženklą į naujas aukštumas, o jei turite konkretesnių klausimų apie geriausias elektroninio pašto rinkodaros taktikas ir galimybes - visada galite susisiekti su Smaily ekspertais.

Ar norite, kad jūsų rinkodaros laiškai tikrai reklamuotų jūsų prekės ženklą?

Ar jūsų verslui reikia, kad pranešimų (transactional) laiškai veiktų tiksliai kaip laikrodis?

Atraskite geriausius elektroninio pašto rinkodaros sprendimus - nuo nuostabių laiškų dizainų iki nepriekaištingo automatizavimo - per nemokamą asmeninę Smaily platformos demonstraciją ČIA!

Tai tiesiog taip paprasta - mokykitės iš sukauptos patirties!

Užs. Nr. 118

Nuotrauka
langai
Įkelta:
2023-12-06
Siekiant sutaupyti šilumos kaštus, būtina atidžiai pasirinkti namų langus. Prie to prisideda ir A++ energinio naudingumo langai, kurie ne tik užtikrina patogią gyvenamąją aplinką, bet ir ženkliai sumažina šildymo sąnaudas. Tai – ilgainiui atsiperkanti investicija (skaityti plačiau).
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-12-01
Artėjant didžiausioms metų šventėms, „Lidl Lietuva“ tradiciškai pasveikins savo darbuotojus ir jų vaikus. Šiemet kolektyvo narius ir jų atžalas džiugins saldžios staigmenos, žaidimai ir 100 eurų vertės „Lidl“ dovanų kortelės apsipirkimui. Dovanos yra ne vienintelė gera žinia darbuotojams – nuo Naujųjų metų įmonė didins atlyginimus parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams, darbo užmokestis jiems augs nuo 4 iki 9 procentų.
Nuotrauka
tvarios energijos diena
Įkelta:
2023-11-27
Šių metų gegužę Tauragėje įsikūręs analogų Lietuvoje neturintis energetinių patarimų resursų centras lapkričio 28 d. organizuoja Tvarios energijos dieną. Energetinių patarimų resursų centro steigėjai kviečia tauragiškius padiskutuoti su ekspertais. Jei turite klausimų apie renovaciją ir norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinių įsirengimą, ateikite!
Nuotrauka
paskolos
Įkelta:
2023-11-24
Su vienokio ar kitokio tipo paskolomis savo gyvenime susiduria dažnas asmuo. Įprastai daugiausiai klausimų sukelia noras įsigyti nuosavą būstą. Kita vertus, daliai žmonių taip pat aktualios vartojimo paskolos arba greitieji kreditai. Taigi, pristatome trumpą straipsnį su svarbiausia informacija, kurią žinoti reikėtų kiekvienam, norinčiam pasiskolinti. 
Nuotrauka
gydytojas
Įkelta:
2023-11-23
Pakoreguoti savo krūtinę šiuo metu labai paprasta. Žinoma, kad tam pasirenkamas krūtinės didinimas, pagal poreikius – pakėlimas. Galimas ir mažinimas. Kadangi tai yra jau gana seniai atliekama plastinė operacija – ištobulinta maksimaliai, dėl konkurencijos – kaina priimtina daugeliui.
Nuotrauka
teledu
Įkelta:
2023-11-16
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ visoms Lietuvos mokykloms, besinaudojančioms operatoriaus interneto paslaugomis, dovanoja nemokamą interneto apsaugos paslaugą. Tinklo lygiu veikiantis saugumo produktas blokuoja prieigą prie užkrėstų interneto puslapių, aptinka ir apsaugo nuo įvairių kibernetinių grėsmių, suteikia galimybę filtruoti paaugliams ir vaikams žalingą turinį bei apsaugo jautrią naudotojų informaciją.
Nuotrauka
namas
Įkelta:
2023-11-14
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa – namų šildymas. Nuosavuose namuose gyvenantys ir taip turi nemažai sodo priežiūros ir namų rūpesčių, o čia dar malkų ar kito kuro paruošimas visam šildymo sezonui. Tad nenuostabu, kad esant galimybei pasirinkti šildymo būdą, kiekvienas pirmiausiai mąsto apie ekonomiškumą ir patogumą.
Nuotrauka
mokesciai
Įkelta:
2023-11-10
2024-ieji Lietuvai bus svarbių pasirinkimų metai – laukia ne tik LR Prezidento, Europos parlamento ir LR Seimo rinkimai, bet ir referendumas dėl pilietybės išsaugojimą apibrėžiančio LR Konstitucijos 12 straipsnio keitimo. Jis vyks kartus su prezidento rinkimais gegužės 12 d. ir nulems, ar kitos Lietuvai draugiškos šalies pilietybę įgyjantys lietuviai galės išsaugoti Lietuvos pasą. 
Nuotrauka
foto
Įkelta:
2023-10-27
Lietuviški filmai, kaip bebūtų liūdna, daugeliu atvejų yra aukojami komercijos drakonui. Atkūrus Nepriklausomybę, lietuviškasis vaidybinis kinas patyrė vertybių perkainavimo bangą, kurį laiką net buvo atsidūręs tarsi komos būsenoje. Paskui pradėjo kaltis nauji šios meno rūšies daigeliai, tikintis svaiginančių kino industrijos pelnų ir priartėjimo prie vakarietiškų standartų.
Nuotrauka
multi
Įkelta:
2023-10-25
Kondicionieriai suteikia namams, biurui ar kitokios paskirties patalpoms daugiau komforto, siekiant reguliuoti ir palaikyti patalpoje tinkamą oro temperatūrą. Jeigu ieškote sau tinkamo kondicionieriaus, verta pasvarstyti apie Multi-Split kondicionierių. Norite sužinoti daugiau? Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius šio kondicionieriaus privalumus.
Nuotrauka
paspirtukas
Įkelta:
2023-10-25
Šiuo metu ypač išpopuliarėjo elektrinės susisiekimo priemonės. Vis dažniau nuvykti iš vienos vietos į kitą pasirenkamas elektrinis dviratis ar paspirtukas. Pastarasis yra labai kompaktiška ir ypač populiari susisiekimo priemonė. Tačiau nors ir apie paspirtuko vairuotojus dažnai atsiliepiama kaip apie nenaudėlius, trukdančius kitiems eismo dalyviams, pabrėžtina tai, kad pavojingas situacijas sukelia jo vairuotojas, o ne pats paspirtukas savaime. Vis dėlto, ši transporto priemonė turi ir nemažai privalumų miesto gyventojams. Čia trumpai ir apžvelgsime pagrindinius patogumo kriterijus.
Nuotrauka
užuolaidos
Įkelta:
2023-10-25
Reguliarus valymas yra būtinas, kad užuolaidos atrodytų naujos, gražios ir švarios. Laikui bėgant ant užuolaidų gali kauptis dulkės ir nešvarumai, todėl audinys gali pakeisti spalvą ir pasižeisti. Norint to išvengti, užuolaidas rekomenduojama reguliariai valyti minkštu šepečiu arba siurbti šepetėlio priedu. Be to, užuolaidas reikia skalbti arba sausai valyti pagal gamintojo instrukcijas, kad pašalintumėte visus susikaupusius nešvarumus ar dėmes. Taip užuolaidos ne tik atrodys šviežios, bet ir prailgins jų tarnavimo laiką. Užuolaidų valymo paslaugas atlieka daugybė įmonių, pavyzdžiui https://nevark.lt/paslauga/uzuolaidu-valymas/, tad šią paslaugą atliekančią įmonę rasite lengvai.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-10-23
Atvėsus orams ir daugėjant sergančių peršalimo ligomis, „Lidl Lietuva“ tradiciškai savo darbuotojams išdalins imunitetą stiprinančius vitaminų ir maisto papildų rinkinius. Šiuos  rinkinius įmonė darbuotojams skirs jau ketvirtus metus iš eilės. „Lidl Lietuva“ darbuotojai taip pat penktus metus iš eilės yra draudžiami papildomu sveikatos draudimu, kviečiami nemokamai skiepytis nuo gripo ir skatinami rūpintis savo emocine sveikata.
Nuotrauka
plaukeliai
Įkelta:
2023-10-19
Kai kurių kūno zonų depiliavimas yra tikrai ne naujiena grožio pasaulyje. Kone kiekviena moteris (beje, vis daugiau ir vyrų!) kas kelias dienas naudoja skutimosi peiliukus, depiliacinius kremus ar kitas namų sąlygomis tinkamas naudoti priemones, kad efektyviai atsikratytų nepageidaujamų plaukelių pažastų, bikinio, kojų srityje ar kitose kūno vietose. Tik štai tas efektyvumas paprastai labai trumpas – plaukeliai atauga jau po poros dienų. Štai kodėl tokia populiari tapo lazerinė plaukelių šalinimo procedūra. Tiesa, jos neišbandžiusieji turi įvairių dvejonių, iš kurių dažniausia, kad procedūra gali būti žalinga. Ar tikrai?
Nuotrauka
auto
Įkelta:
2023-10-11
Kai temperatūra lauke pradeda kristi ir pasirodo pirmasis sniegas, vėl iškyla senos diskusijos: geriau žieminės ar universalios padangos? Tinkamų padangų pasirinkimas savo automobiliui gali labai paveikti jūsų saugumą ir vairavimo malonumą žiemos mėnesiais. Tad kviečiame pažvelgti į skirtumus tarp žieminių ir universalių padangų, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą.
Nuotrauka
dantistai
Įkelta:
2023-09-27
Kaip žinia, edontologas yra specialistas, kuris atlieka  dantų šaknų kanalų gydymą. Visgi, taip pat nesunku pastebėti, kad dantų šaknų kanalų gydymas yra tai, ko daugeliui norėtųsi išvengti. Dėmesį reikia atkreipti į tai, kad tuo atveju, jeigu bus kartojami tam tikri kasdieniai ir nekasdieniai veiksmai, tai iš tiesų bus galima sumažinti dantų šaknų kanalų žaidimų tikimybę ir išvengti šio gydymo. Taigi, ką reikėtų daryti?
Nuotrauka
žalgiris
Įkelta:
2023-09-27
Iki naujojo Eurolygos sezono liko ne tiek ir daug – stipriausio Europos klubinio krepšinio turnyro startas laukia spalio 5 dieną. Ypač nekantriai naujojo sezono pradžios laukia Kauno „Žalgirio“ sirgaliai ir gerbėjai. Žinoma, visi pasiilgo ne tik įspūdingo žaidimo – lygiai taip pat nekantru, kokią vietą jų mylima komanda iškovos šiame turnyre. Na, o ką šiuo klausimu žada ekspertų prognozės ir sporto statymai?
Nuotrauka
davik
Įkelta:
2023-09-26
Temperatūros davikliai - tai komponentai, matuojantys temperatūrą tam tikru elektriniu signalu. Šį signalą jie gali siųsti tiesiogiai arba netiesiogiai, keisdami varžą. Jie taip pat vadinami šilumos davikliais arba termojutikliais. Temperatūros daviklių pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, ir tik griežtai apibrėžus juos galima užtikrinti, kad visa sistema veiks tinkamai. Kur dažniausiai naudojami temperatūros davikliai bei į ką atkreipti dėmesį renkantis?
Nuotrauka
padangoos
Įkelta:
2023-09-26
Daiktų interneto ir skaitmeninių pirkinių amžius labai supaprastina daugelį procesų, taupo mūsų laiką, o dažnai ir pinigus. Tačiau perkant padangas internetu, reikia atsižvelgti į kai kuriuos aspektus, kurie nėra tokie aktualūs lankantis automobilių parduotuvėse. Mes pateiksime pagrindines padangų pasirinkimo ir pirkimo internetu ypatybes ir pasidalinsime šia patirtimi su jumis.
Nuotrauka
terasa
Įkelta:
2023-09-22
Terasos įrengimas yra svarbus žingsnis kuriant svajonių erdvę prie namų ar kitoje vietoje gamtoje. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl svarbu pasikliauti profesionalais, naudoti geriausias medžiagas ir kodėl terasos yra tokios populiarios ir naudingos.
Nuotrauka
pergola
Įkelta:
2023-09-22
Pergola pavėsinės yra ne tik išskirtinai madingos, bet ir praktiškos lauko erdvės. Tačiau, kodėl gi pergola pavėsinės yra tokios populiarėjančios ir kokiomis savybėmis jos pasižymi?
Nuotrauka
betonas
Įkelta:
2023-09-22
Betoninės grindys yra vis labiau populiarėjantis grindų dengimo sprendimas ne tik pramoninėse patalpose, bet ir gyvenamosiose erdvėse. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl verta rinktis betonines grindis, kuo tai gali būti naudinga ir ką reikėtų žinoti apie grindų betonavimo kainą ir dekoravimo galimybes.