Modulinių pirčių gamyba: privalumai, populiarumas ir pasirinkimas
Įkelta:
2023-03-21
Nuotrauka
pirtis

Jau ne vieną šimtmetį pirtys ilgus šimtmečius yra žmonijos kultūros dalis, o jų ištakos siekia senovės civilizacijas, pavyzdžiui, graikų, romėnų ir suomių. Šiandien pirtys visame pasaulyje naudojamos dėl daugybės sveikatai naudingų savybių, įskaitant teigiamą poveikį kraujotakai, atsipalaidavimą ir streso mažinimą. Viena iš populiarių pirčių pramonės tendencijų - modulinės pirtys, kurios turi ypač daug privalumų, lyginant su tradicinėmis pirtimis.

Šiame straipsnyje aptarsime pirčių naudą, modulinių pirčių populiarumą, modulinių pirčių privalumus ir pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti modulinę pirtį.

Pirčių privalumai

Naudojimasis pirtimi turi daugybę privalumų, įskaitant naudą fizinei ir psichinei sveikatai. Štai  keletas iš jų:

 • Geresnė kraujotaka: kaitinantis pirtyje, gerėja kraujotaka, todėl į raumenis ir audinius patenka daugiau deguonies ir maistinių medžiagų.
 • Detoksikacija: pirtis padeda efektyviau pašalinti toksinus iš organizmo, o tai, savo ruožtu, prisideda prie bendros sveikatos ir geros savijautos.
 • Streso malšinimas: pirtis gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, todėl pagerėja psichinė sveikata ir gyvenimo kokybė.
 • Atsipalaidavimas: pirtis pasižymi atpalaiduojančiu ir raminančiu poveikiu, kuris gali padėti sumažinti raumenų įtampą ir pagerinti miego kokybę.
 • Geresnė imuninė sistema: pirtis gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, todėl sumažėja ligų ir susirgimų rizika.

Modulinių pirčių populiarumas

Modulinės pirtys tampa vis populiaresnės ir tam yra rimta priežastis. Modulinės pirtys paprastai gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, pvz., kedro, eglės ar pušies, ir gali būti pritaikomos pagal konkrečius kliento poreikius. Modulinės pirtys yra populiarios dėl įvairių priežasčių, tarp kurių:

 • Nesudėtingas įrengimas: modulinės pirtys yra lengvai montuojamos ir gali būti surenkamos vos per kelias valandas, todėl tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori turėti pirtį, bet nenori vargti statydami ją nuo nulio.
 • Pritaikymas: modulinės pirtys gali būti pritaikomos pagal konkrečius kliento poreikius, įskaitant dydį, formą ir funkcijas, pvz., apšvietimo ir garso sistemas.
 • Ekonomija: modulinės pirtys paprastai kainuoja pigiau nei tradicinės pirtys, todėl jos yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori naudotis pirties privalumais, bet neišlaidauti.

Modulinių pirčių privalumai

Modulinės pirtys turi ne vieną svarbų privalumą, palyginti su tradicinėmis pirtimis:

 • Lengvai transportuojamos: modulines pirtis lengva pervežti, vadinasi, jas galima pasiimti su savimi, jei tenka kraustytis į naują namą ar rajoną.
 • Taupo vietą: modulinės pirtys dažnai būna mažesnės už tradicines, todėl namuose arba kieme joms reikia mažiau vietos.
 • Energetiškai efektyvios: modulinės pirtys pasižymi didesniu energiniu efektyvumu, lyginant su tradicinėmis pirtimis, vadinasi galima sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją.
 • Mažai priežiūros: modulinės pirtys reikalauja mažiau priežiūros nei tradicinės pirtys, todėl galima daugiau laiko skirti mėgavimuisi pirtimi ir mažiau – jos valymui bei priežiūrai.

Modulinės pirties pasirinkimas

Jei ketinate įsigyti modulinę pirtį, reikia nepamiršti kelių dalykų, kurie užtikrins, kad įsigytumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkančią pirtį. Toliau pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti modulinę pirtį:

 • Nustatykite savo poreikius: prieš pradėdami ieškoti pirties, nustatykite, kokie yra jūsų poreikiai. Ar norite pirties atsipalaidavimui, ar ieškote pirties sveikatai gerinti? Ar norite kilnojamosios pirties, ar ieškote pirties, kuri nuolat stovėtų jūsų namuose ar kieme?
 • Apsvarstykite savo biudžetą: modulinės pirties kaina priklauso nuo pirties dydžio, medžiagų ir funkcijų. Pirmiausia įsivertinkite savo biudžetą, kad galėtumėte susiaurinti pasirinkimo galimybes ir išvengti pernelyg didelių išlaidų.
 • Dydis ir talpa: įvertinkite pirties dydį ir kiek joje turėtų tilpti žmonių, kad jiems būtų patogu. Jei planuojate naudotis pirtimi su draugais ar šeima, jums reikės didesnės pirties. Jei vietos nedaug – gali tekti pagalvoti apie mažesnę pirtį.
 • Medžiagos: medžiagos, iš kurių pagaminta pirtis, turės įtakos jos veikimui, patvarumui ir estetikai. Ieškokite pirčių, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, pvz., kedro ar eglės, kurios pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu deformacijoms ir patrauklia išvaizda.
 • Šildymo sistema: Šildymo sistema yra viena svarbiausių pirties sudedamųjų dalių. Pirčių šildymo būdų yra keletas, įskaitant elektrines, dujines ir malkomis kūrenamas krosneles. Elektriniai šildytuvai yra labiausiai paplitę ir lengviausiai įrengiami, o malkomis kūrenamos krosnelės yra tradiciškesnės ir suteikia unikalią pirties patirtį.
 • Papildomos funkcijos: kai kurios modulinės pirtys turi papildomų funkcijų, pvz., įmontuotą garso sistemą, apšvietimą ir aromaterapijos dozatorius. Apsvarstykite, kurios funkcijos jums svarbiausios ir kurios gali pagerinti jūsų patirtį naudojantis pirtimi.
 • Garantija ir klientų aptarnavimas: Ieškokite pirčių, kurioms suteikiama garantija. Taip galėsite būti ramūs, žinodami, kad galite pasikliauti gamintoju, jei kiltų kokių nors problemų su pirtimi.

Pabaigai

Modulinė pirtis – tai sparčiai populiarėjantis pasirinkimas žmonėms, kurie nori turėti nuosavą pirtį, tačiau neturi laiko ar lėšų tradiciniu būdu statomai pirčiai. Modulinę pirtį labai paprasta įrengti ir galima paruošti per palyginti trumpą laiką. Be to, prireikus ją galima išmontuoti ir perkelti į kitą vietą. Modulinės pirtys taip pat turi daugybę pritaikymo galimybių, įskaitant naudojamos medienos rūšį, pirties dydį ir formą bei šildymo būdą. Tai leidžia vartotojams susikurti pirtį, atitinkančią jų konkrečius poreikius ir pageidavimus.

Plačiau: Mobilių ir modulinių pirčių gamyba ir prekyba – Namvita

Užs Nr.  27

Nuotrauka
lidl
Įkelta:
prieš 1 dieną
„Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-29
Profesinė praktika yra neatsiejama studijų dalis, tačiau nemažai studentų susiduria su dilema – daugelis jų studijuodami papildomai uždarbiauja ir praktikos metu nenori prarasti darbo vietos bei gaunamų pajamų. Kai kurios įmonės siūlo sprendimą – ne tik moka atlygį už praktikos laikotarpį, bet ir siūlo pas juos dirbantiems studentams neprarandant darbo vietos atlikti praktiką kituose įmonės skyriuose. Apie tokios sistemos ir bendrai apie praktikos privalumus pasakoja „Lidl Lietuva“ atstovai.
Nuotrauka
APVA
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-26
Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) užsakymu parengtas susistemintos medžiagos katalogas, kurio tikslas – supažindinti gyventojus su atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) priemonių pritaikymu daugiabučių modernizavimo projektuose. Kataloge gyventojams suprantamai paaiškinta pagrindinė informacija apie AEI pritaikymą gyvenamuosiuose pastatuose.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-05-23
Darbuotojų įvairovė – svarbus įmonių lyderystės darbo rinkoje bruožas. Personalo valdymo specialistai įsitikinę, kad komandoje puoselėjama įvairovė leidžia visai organizacijai veikti efektyviau ir ugdo darbuotojų pasitikėjimą. Kaip užtikrinti, kad iš skirtingų žmonių suburta komanda būtų vieninga, o kiekvienas jos narys – jaustųsi komfortiškai, pasakoja ekspertai.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-05-19
Top darbdaviu šalyje ir Europoje penktus metus iš eilės išrinkta įmonė „Lidl Lietuva“ savo komandos nariams siūlo plačias tarptautinės karjeros galimybes. Jomis pasinaudojo ir prekybos tinklo darbuotoja Skaistė, kuri yra „Lidl“ komandos narė jau daugiau nei septynerius metus, o šiuo metu dirba centrinėje „Lidl“ būstinėje Vokietijoje bei bendradarbiauja su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių.
Nuotrauka
apva
 APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-19
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad šiuo metu galioja du kvietimai, pagal kuriuos gyventojai gali teikti paraiškas ir modernizavę savo gyvenamuosius daugiabučius džiaugtis ne tik sumažėjusiomis šildymo sąskaitomis, bet ir komfortiškesne, sutvarkyta gyvenamąja aplinka. 
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-05-15
„Tele2“ išmėgino 5G ryšio galimybes ir užfiksavo mobilaus interneto greičio rekordą savo tinkle – 4,45 Gbps. 5G ryšio paslaugas siūlantis mobiliojo ryšio operatorius tokią greitaveiką pasiekė pirmasis Lietuvoje – bandymo metu buvo pademonstruotos ateities 5G ryšio galimybės.
Nuotrauka
APVA
Konkurso organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-05-12
Balandžio 7–27 d. gyventojai galėjo dalyvauti APVA inicijuotuose „Metų renovacijos projekto“ rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusį praėjusiais metais atnaujintą daugiabutį. Iš 11 dalyvių daugiausiai simpatijų sulaukė trys projektai: Pilies g. 3 Klaipėdoje, Dariaus ir Girėno g. 40 Plungėje ir Taikos pr. 34 Klaipėdoje.
Nuotrauka
parketas
Įkelta:
2023-05-11
Norint išsaugoti natūralų medinio parketo grožį, labai svarbu pasirinkti tinkamą, parketui skirtą alyvą. Šiame straipsnyje apžvelgsime tam tikras produktų rūšis, kurios padės jums išlaikyti ir net išryškinti medinių jūsų grindų žavesį.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-05-05
Dažniausiai atnaujinti gyvenamąjį daugiabutį gyventojai pasiryžta siekdami sunaudoti mažiau šiluminės energijos. Nors šie veiksniai padeda mokėti mažiau už sąskaitas ir yra draugiški aplinkai, visgi Lietuvos architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė ragina nepamiršti ir vizualinių sprendimų svarbos. Anot jos, tinkamai sutvarkyta aplinka turi didelės įtakos gyventojų psichologinei būsenai ir gerovės užtikrinimui.
Nuotrauka
drabužiai
Įkelta:
2023-05-03
„GiveLove“ įmonė pristato įvairias verslo dovanas klientams – tai spauda ant marškinėlių ir kitų drabužių, kepuraitės su logotipais, striukės, liemenės, kuprinės su logotipais, pledai ir kiti daiktai. Įmonės atstovai sako, kad klientai vis dažniau atkreipia dėmesį į tai, ar daiktas yra tvarus, nekenksmingas aplinkai. „GiveLove“ jau seniai savo asortimente turi didelį draugiškų aplinkai drabužių ir daiktų pasirinkimą. Viena populiariausių dovanų yra spauda ant marškinėlių. Šiandieną aptarsime įvairius spaudos būdus ir jų draugiškumą gamtai.
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-28
Tauragės moksleiviai balandžio pabaigoje dalyvavo ypatingose pamokose, kurių metu energingi ir sumanūs mokytojai drauge su žinomu rašytoju, TV laidų vedėju  Robertu Petrausku vaikams vedė biologijos, matematikos, fizikos pamokas ir protmūšį apie klimato kaitą. #EnergySmartSTART programos organizuotame renginyje „Įsikrauk žiniomis“ mokiniai galėjo ir patys atlikti įvairius eksperimentus, kuriuos pristatė Energetikos ir technikos muziejus.
Nuotrauka
helios
Įkelta:
2023-04-28
Lietuvos pajūris kiek kitoks nei likusi šalis: čia vyrauja kitos spalvos ir pučia kitokie vėjai. Kaip susikurti jaukius namus, paklausėme Klaipėdos „Helios galerijoje“ įsikūrusių salonų atstovų.
Nuotrauka
APVA
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-28
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), administruojanti daugiabučių modernizacijos projektus Lietuvoje, inicijavo patogios skaičiuoklės sukūrimą.  Ji padės įvertinti, kiek kainuotų ir kokią naudą suteiktų name įsirengus atsinaujinančios energijos išteklius (AEI), tokius kaip šilumos kolektoriai, saulės elektrinė ir pan.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-04-27
Pirmojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis įmonėje „Lidl Lietuva“ prieš mokesčius siekė 1925,42 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų. Įmonei papildomai investavus į darbo užmokesčių biudžetą, nuo šių metų sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o rugsėjį padidės ir administracijos darbuotojų atlyginimai.
Nuotrauka
burna
Įkelta:
2023-04-26
Šiandien galime įsigyti pačių įvairiausių prietaisų daugeliui gyvenimo atvejų. Jie palengvina buitį, prisideda prie efektyvaus laiko taupymo, padeda puoselėti grožį, aktyviau rūpintis savo sveikata bei gera savijauta. Štai šiame kontekste drąsiai galime išskirti burnos irigatorius, kaip labai reikšmingai prisidedančius prie burnos higienos ir geros dantų bei dantenų būklės. Šie prietaisai tikrai nebus didelė investicija, tačiau jų nauda tarpdančių, dantų ir dantenų švarai – nepamatuojama. Tiesa, pirmą kartą įsigiję burnos irigatorius kartais dvejoja, ar naudoja juos teisingai. Tad tam, kad prietaisas teiktų maksimalią naudą, svarbu žinoti, kaip teisingai juo naudotis.
Nuotrauka
buitinė technika
Įkelta:
2023-04-24
Nesvarbu, kokiuose namuose gyventume, vis tiek bet kuriame iš jų bus virtuvė, kurioje praleidžiame pakankamai daug laiko. Dažniausiai virtuvėje gaminame įvairų maistą, o jam pagaminti automatiškai reikia pačių įvairiausių buitinės technikos prietaisų. Kai kuriuos iš jų privalu turėti kiekvienuose namuose, nes jie yra naudojami beveik kasdien, o kai kuriuos galima turėti arba ne, tai priklauso tik nuo jūsų pačių, kaip daug gaminate ir panašiai. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie buitinę techniką, kuri yra privaloma kiekvienuose namuose.
Nuotrauka
santechnikas
Įkelta:
2023-04-24
Ar jūsų vandens šildytuvas neveikia, kanalizacija užsikimšusi, o vandens čiaupas pradėjo leisti vandenį? O jums nėra laiko svarstyti, kaip surasti greitai gerą santechniką. Tačiau, neapgalvotas sprendimas dėl samdomo santechniko gali sukelti daugiau problemų, nei laiko trūkumas. Santechnikas Kaune vienas iš greičiausių ir geriausių pasirinkimų, tad kyla klausimas kaip rasti patikimą santechniką?
Nuotrauka
ignitis
Įkelta:
2023-04-21
Prieš 131 metus, balandžio 17-ąją, Šv. Velykų proga Rietavo bažnyčioje įžiebtos pirmosios lemputės – nuo tada ši diena minima kaip energetikų šventė. Tauragėje ši sukaktis paminėta ypatingai – „Ignitis grupė“ visuomenei pristatė planuojamą statyti pirmąjį šalyje hibridinį parką bei organizavo ir pravedė edukaciją tarptautinės žaliosios energijos gamybos bendrovės „Ignitis renewables“ vėjo elektrinių parke, o nuo šiol jas ves ir tauragiškiai. Naujas edukacijas nuspręsta organizuoti Lauksargiuose ne šiaip sau – Tauragės rajonas garsėja žaliąja energija ir siekia tapti žaliausia savivaldybe Lietuvoje. Nemokamose edukacijose galės dalyvauti iš anksto užsiregistravusios grupės, kurias sudarys bent 10 žmonių.
Nuotrauka
apva
Konkurso organizatorių nuotrauka
Įkelta:
2023-04-21
Balandžio mėnesį vyksta „Metų renovacijos projekto“ rinkimai. Šiame konkurse dalyvaujantys projektai turi skirtingas ir unikalias renovacijos istorijas, tad rinkimai yra puiki galimybė visuomenei susipažinti su geriausiais atnaujintų daugiabučių pavyzdžiais ir priminti apie renovacijos teikiamą naudą.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-04-14
Prasideda „Metų renovacijos projekto“ rinkimai, kurių metu visuomenei bus pateikti geriausi ne anksčiau kaip 2022 m. šalyje atnaujinti daugiabučiai, o vienam iš jų gyventojai galės atiduoti savo balsą. Konkurso metu siekiama ne tik pasidalinti sėkmės istorijomis, bet ir paskatinti žmones apsvarstyti savų gyvenamųjų pastatų modernizavimą.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-04-14
Sakoma, kad geriausia proga kažką daryti yra „dabar“. O kada geriausia prisijungti prie „Pildyk“ ir išbandyti eSIM paslaugą? Irgi dabar! Visiems naujiems ir esamiems išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams šiuo metu galioja išskirtinis pasiūlymas – aktyvavus eSIM paslaugą, 69 GB kainuos vos 69 centus per savaitę!
Nuotrauka
etaplius
Įkelta:
2023-04-12
Šiuo metu botulino toksino injekcijas gydytojai dermatologai atlieka ne tik veido mimikos raukšlių korekcijai, pasaulyje jau paplitusios procedūros, dabar bus atliekamos ir Šiauliuose Danys Clinic klinikoje, apie jas plačiau pasakoja gydytoja dermatologė-trichologė Rasa Aurelija Vankevičiūtė.