„Šaukštelio studija“ nesiliauja džiuginti tauragiškių
Įkelta:
2022-12-13
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Įmonės kolektyvas

 

,
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Kalėdinis traukinukas – tikras džiaugsmas praeiviams

 

,
Nuotrauka
saukstelio studija
Nuotraukos autorius:
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka
Aprašymas

Kalėdinis traukinukas – tikras džiaugsmas praeiviams

 

Devintąsias Kalėdas pasitinkanti „Šaukštelio studija“ ir „Gurmanų studija“ ne tik turi kuo pasidžiaugti, bet ir siekia skleisti geras emocijas: nauji patiekalai, platesnis asortimentas, sekmadieniais karštu gėrimu vaišinami senjorai, per Kalėdas maltiečiai nepasiturintiems išvežioja kelias dešimtis „Šaukštelio studijos“ dovanotų vakarienių. O vyšnia ant torto – praeivius džiuginantis kalėdinis traukinukas, papuošęs kavinės ir parduotuvės fasadą ir tampantis net fotosesijų vieta.

Iššūkių netrūksta

UAB „Šaukštelis“, valdanti ir sušių barą „Šaukštelio studija“, ir parduotuvę „Gurmanų studija“, kuri specializuojasi pieno produktų ir sveikų gurmaniškų produktų prekyboje, įsikūrusi miesto centre. Tauragiškiai šią vietą puikiai žino: vieni užsuka paskanauti sušių, kiti – nusipirkti išskirtinių gurmaniškų skanėstų ar pamėgtų pieno produktų, ypač firminių varškės-jogurto desertų.

Nors laikai sudėtingi, įvairiausių iššūkių netrūksta, verslininkė Justina Visockienė rankų nenuleidžia. Ji pasakoja besidžiaugianti darniu ir stabiliu kolektyvu, kuriame – 19 žmonių:

– Jau turėjome kalėdinį įmonės vakarėlį, aptarėm besibaigiančius metus. O jie buvo išties įdomūs. Karantinui pasibaigus buvo pakilimas, žmonės buvo visko ištroškę, pinigų prikaupę, o dabar – karo pasekmės. Vasario mėnesį buvome savaitei užsidarę, kad atnaujintume parduotuvę – keitėme visus baldus, lubas, dekoravome sienas ir t.t. Tai buvo daugiau nei 10 tūkst. eurų investicija. Ir tą rytą, kai turėjome atsidaryti, prasidėjo karas. Atsimenu, apėmė panika – o kas dabar bus? Baimė,  nerimas... Pirmosios karo savaitės buvo liūdnos – parduotuvės duris praverdavo vos vienas kitas pirkėjas, nes visi puolė atakuoti didžiąsias parduotuves, pirkti kruopas ir konservus. Jogurtai ir varškė niekam neberūpėjo. Pirkėjai klausdavo, ar turim miltų, druskos ar cukraus. Paskui atėjo pavasaris, vasara. Nors karas nesibaigė, Lietuvoje gyvenimas vėl pamažu stojo į vėžes. Aišku, prisidėjome visomis išgalėmis paremti Ukrainą, ir finansiškai, ir maistu, vasarą buvome įdarbinę keturias ukrainietes. Vėliau jos visos grįžo į savo šalį. Vasara buvo visai smagi, o dabar artėja Kalėdos, kurioms pradedame ruoštis jau nuo rugsėjo. 

Paklausta, ar labai jaučia kylančias kainas ir kaip į tai reaguoja pirkėjai, Justina sako, kad taupymas jaučiamas, nes visi pradėjo galvoti apie elektros kainas. 

– Didysis kainų šuolis vyko rugsėjo viduryje. Prisimenu tiekėjų laiškus – paprastai apie kainų pasikeitimus yra pranešama bent prieš dvi savaites. Kai kurių prekių kainos kilo labai ženkliai, ypač pieno produktų. Nuo rugsėjo vien didieji mūsų tiekėjai kėlė kainas tris kartus. Vos spėjame pakeisti kainas, jau gauname laišką, kad jos vėl kyla, – pasakoja verslininkė. – Tačiau, kaip sakau, svarbu, kad bombos ant galvos nekrenta. Kad ir kaip bus, susiveršim diržus ir išgyvensim. 

Sušiai – ant šventinio stalo

Dabar, atėjus gruodžiui, pasakoja ji, prasidėjo tikras darbymetis. Dvi šventines dienas pasėdėti kavinėje nebus galima, tačiau darbuotojai išsijuosę ruoš maistą išsinešti. Pasak Justinos, per Kūčias ir Naujųjų metų išvakarėse pradės darbuotis nuo pat ankstyvo ryto, nes norinčių ant šventinio stalo pasidėti sušių labai daug. Abi Kalėdų dienas įmonė nedirbs, nes tai šventė, kuri skirta pabūti su šeima ir skirti savo laiką brangiausiems žmonėms.

– Yra kas ir rugsėjį skambino užsisakyti, – sako Justina. – Jau dabar vietų šventinėmis dienomis beveik nebelikę. Tas pats ir Naujųjų išvakarėse – vietoje lankytojai neaptarnaujami, tačiau išsinešti sušiai gaminami. Tad jei kas nori – pats laikas suskubti ir užsisakyti.

– Tai ir būtų didžiausias linkėjimas: rūpinkimės savo sveikata, mylėkime save, skirkime daugiau laiko sau ir šeimai. Būkime laimingi! – linkėjo J. Visockienė.

Nuotrauka
saukstelio studija
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka

Šiais metais „Šaukštelio studija“ pradėjo gaminti naujieną – šeimyninį sušių apkepą, jį galima rinktis iš kelių rūšių.

– Darom tokį paruoštuką – žmogui atiduosim paruoštą apkepą, kurį jis gali per 15 minučių išsikepti orkaitėje. Tai labai patogu. Sušių apkepą jau pusantro mėnesio turime įtraukę į savo meniu. Žmonėms labai patiko. Šių metų naujiena – ir penkių variantų sušių dubenėliai, kai visi sušių ingredientai patiekiami lėkštėje ir žmogus gali pats susikurti savo skonio variantą. Jie irgi atrado savo klientą, – pasakoja J. Visockienė.

Populiarėja skonio dovanos 

Kita bendrovės veikla – parduotuvė „Gurmanų studija“ – irgi turi kuo pasigirti. Nuolat ieškoma naujų tiekėjų, siekiama tauragiškius supažindinti su naujais skoniais. Šio rudens naujienos – „Lašų duonos“ iš Rokiškio rajono gaminami grikių miltų šakočiai ir panettone pyragai su spanguolėmis, įmonės „Maži mamutai“ gaminami įvairiausi pagardai – čatniai, karamelė, karamelizuotų svogūnų, agurkų pagardai, rankų darbo ledinukai. Pradėta prekiauti ir namų kvapais, žvakėmis, o paskutinė naujiena – kojinės su Tauragės atributika. 

Dar viena sparčiai populiarėjanti prekė – dovanų dėžutės, kurios pirkėjams surenkamos pagal jų pageidavimus. J. Visockienė pastebi, kad žmonės, rinkdamiesi dėžutės turinį, pastaruoju metu nori itin kokybiškų produktų, ypač jei tai dovana artimam žmogui.

– Jei perkama dovana mamai ar tėčiui, dažnai pasakoma, kad kaina nesvarbu, svarbu, kad būtų kas geriausia, – pabrėžia ji.

Skonio dovanos buvo paklausios ir ankstesniais metais, tačiau verslininkė prisipažįsta nesitikėjusi, kad jos taip išpopuliarės. Pernai per Kalėdas prekių joms net pritrūko, tad šiemet pasiruošta iš anksto. Tiesa, pačios dovanų dėžutės brango dvigubai, tačiau klientams jos pabrango tik simboliškai.

Džiaugsmas akims – kalėdinis traukinukas

„Šaukštelio studija“ ir pernai Kalėdoms buvo pasipuošusi įspūdingai – buvo įrengta eglučių alėja. Dovanoti gerą emociją ir sau, ir tauragiškiams norėjosi ir šiemet, tad Justina pasakoja, kad su talentingiausia Tauragės dekoratore „Auksine fėja“ dėl pastato dekoravimo susisiekusi dar rugsėjį. Traukinuko idėją pakišo jos sūnus, šiuo metu itin besidomįs traukiniais. Justina juokiasi, kad dabar kasdien atsiimant sūnų iš darželio jis reikalauja bent dukart pravažiuoti pro traukinuką – vis negali juo atsidžiaugti.

Nuotrauka
saukstelio studija
„Šaukštelio studijos“ nuotrauka

– Džiugina jis ir praeivių akis, matom, kad neretai fotosesijos vyksta prie traukinuko, ir darželinukų jau ne viena grupė buvo atėjusi. Ir labai daug gražių atsiliepimų girdėjau, – pasakoja verslininkė. 

Paklausta, ko palinkėtų tauragiškiams, J. Visockienė nedaugžodžiauja – nors kovidas praėjo, ji sako labai daug galvojusi apie sveikatą, tai jautriausia tema. 

– Tai ir būtų didžiausias linkėjimas: rūpinkimės savo sveikata, mylėkime save, skirkime daugiau laiko sau ir šeimai. Būkime laimingi! – linkėjo J. Visockienė.

Užs. Nr. 112

 

Nuotrauka
vokietija
Įkelta:
prieš 10 valandų
Darbui užsienyje reikia specialiai pasiruošti. Būtina susipažinti su tos šalies teisinėmis sąlygomis ir praktikoje taikomais sprendimais, nes jie daugeliu aspektų gali skirtis nuo įdarbinimo sąlygų Lietuvoje. Tad, ką reikia žinoti, važiuojant dirbti į Vokietiją?
Nuotrauka
tv
Įkelta:
prieš 10 valandų
Vieni televizoriui gali skirti kelis šimtus eurų, o kiti arti tūkstančio ar dar daugiau. Tiek vieni, tiek ir kiti gerų variantų ras tarp puikiai daugeliui žinomo gamintojo „Philips“ televizorių. Jų kainos varijuoja maždaug nuo keturių šimtų iki daugiau kaip tūkstančio eurų. Visi modeliai sužavės aukštu funkcionalumu, stilingu dizainu, patogiu valdymu.
Nuotrauka
pirtis
Įkelta:
2023-03-21
Jau ne vieną šimtmetį pirtys ilgus šimtmečius yra žmonijos kultūros dalis, o jų ištakos siekia senovės civilizacijas, pavyzdžiui, graikų, romėnų ir suomių. Šiandien pirtys visame pasaulyje naudojamos dėl daugybės sveikatai naudingų savybių, įskaitant teigiamą poveikį kraujotakai, atsipalaidavimą ir streso mažinimą. Viena iš populiarių pirčių pramonės tendencijų - modulinės pirtys, kurios turi ypač daug privalumų, lyginant su tradicinėmis pirtimis.
Nuotrauka
apva
APVA archyvo nuotrauka
Įkelta:
2023-03-17
Aplinkos ministerijos užsakyta analizė parodė, kad gyventojai neturėtų bijoti atnaujinti savo daugiabučio iki A energinio naudingumo klasės, nes tai nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti. Nors bendros projekto išlaidos padidėja, tačiau mėnesinių mokėjimų pokytis yra mažai jaučiamas, o renovuotas pastatas šilumos sutaupo iki 8 kartų daugiau.
Nuotrauka
LIDL
Įkelta:
2023-03-17
„Lidl Lietuva“ šiais metais ir toliau išlaiko lyderės poziciją pagal mokamus atlyginimus tarp penkių didžiųjų maisto prekybos tinklų Lietuvoje, rodo naujausi „Rekvizitai.lt“ duomenys. Prestižiniais „Top Employer 2023 Lietuva“ ir „Top Employer 2023 Europe“ sertifikatais įvertintos įmonės darbuotojai, sausį gavo didžiausią vidutinį atlyginimą sektoriuje.
Nuotrauka
vakarelis
Įkelta:
2023-03-13
Jei norima lauke po atviru dangumi ar dideliame paviljone surengti vaišes savo draugams, tai nėra geresnio sprendimo, kaip pasirūpinti sulankstomais baldais. Šie baldai įprastai būna lengvai transportuojami ir sandėliuojami, tad parengti juos planuojamai šventei neprireiks daug laiko.
Nuotrauka
APVA
APVA archyvo nuotrauka 
Įkelta:
2023-03-10
Tauragiškiai gali ne tik sumažinti sąskaitas už šildymą, bet ir prisidėti prie aplinkos gerinimo. Nuo vasario 24 d. galima teikti paraiškas renovacijos projektams finansuoti. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Lietuvoje administruojanti Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) primena, kad 410 mln. eurų biudžetą pasidalins visi tinkami pareiškėjai, kurie pasieks A energinio efektyvumo klasę.
Nuotrauka
durys
Įkelta:
2023-03-06
Stumdomos durys jau daugelį metų yra pagrindinis architektūros ir interjero dizaino elementas. Jos pasižymi daugybe privalumų, todėl yra puikus pasirinkimas tiek namų savininkams, tiek architektams ir dizaineriams. Gyvenamosios patalpos grožis glūdi ne tik jos dizaine, bet taip pat  kaip ji pagerina mūsų kasdienį gyvenimą. Rinkdamiesi tinkamus architektūros elementus savo namams ir biurams ieškome tokių, kurie užtikrintų stiliaus, patogumo ir funkcionalumo pusiausvyrą.  Norime, kad mūsų namai ir darbo vietos ne tik gražiai atrodytų, bet ir suteiktų mums komfortą, saugumą ir patogumą. Šios durys puikiai tinka bet kokiai erdvei - nuo mažų butų iki didelių nuosavų namų. Elegantiško dizaino, sklandžiai veikiančios ir taupančios erdvę stumdomos durys gali pakeisti patalpos išvaizdą ir jaukumą, kartu suteikdamos praktinių privalumų, pavyzdžiui, geresnį išėjimą į lauką ir didesnį energijos vartojimo efektyvumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime stumdomųjų durų pasaulį, išnagrinėsime daugybę jų privalumų ir patarsime, kaip išsirinkti tobulas stumdomas duris pagal jūsų poreikius.
Nuotrauka
knyga
Įkelta:
2023-02-27
Jei perskaitote keletą ar net keliolika knygų per metus, greičiausiai Jūs nevargstate su naujos knygos paieška. Priešingai, laukiančių knygų sąrašas, tikėtina, pas Jus labai ilgas. Tačiau tie, kurie perskaito 100 ir daugiau knygų per metus, skaito kiekvieną laisvą minutę, perka, o vėliau – keičiasi knygomis su draugais, vietoj norimų perskaityti knygų sąrašo, atlieka naujos knygos paieškas. Kaip palengvinti šias paieškas įgudusiems skaitytojams? Keletas būdų tikrai yra.
Nuotrauka
tel
Įkelta:
2023-02-24
Išmaniųjų telefonų naudojimas tiesiog neatsiejamas nuo mūsų kasdienio gyvenimo rutinos.  Šie prietaisai jau seniai yra ne tik ryšio palaikymo priemonės. Jie atlieka daug kitų svarbių funkcijų: fotografuoja, leidžia sekti naujienas, žaisti žaidimus ir dar daug kitų.
Nuotrauka
kelionė
Įkelta:
2023-02-24
Darbinė veikla yra viena iš svarbiausių sąlygų žmogaus pilnaverčio gyvenimo užtikrinimui. Akivaizdu, kad viena pagrindinių naudų, kurią žmogus gauna dirbdamas, yra piniginis atlygis. Būtent pinigai leidžia pasirūpinti esminiais savo ir šeimos poreikiais. Visgi, finansinė darbo nauda toli gražu nėra vienintelė. Darbas yra labai reikšmingas tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos gerovei.
Nuotrauka
uodas
Įkelta:
2023-02-22
Uodai gali išgyventi tiek patalpoje, tiek lauke ir įkasti žmogui gali tiek dieną, tiek naktį. Nors visi uodai kanda, uodų patelės įkanda dažniausiai, nes joms reikia kraujo miltų, kad susidarytų kiaušinėliai. Šie įkandimai gali būti ne tik niežtintys ir erzinantys. Uodai gali pernešti žmonėms kenksmingas ligas. Įvairios uodų rūšys, pavyzdžiui, pernešančios maliariją, teikia pirmenybę bakterijoms ir prakaitui. Kitus traukia anglies dioksidas ir tam tikri rankų kvapai.
Nuotrauka
sistema
Įkelta:
2023-02-22
Kiekviename pastate turėtų būti įrengta veiksminga vėdinimo sistema. Paprastai šiam tikslui naudojamas gravitacinio pobūdžio įrenginys, tačiau populiarėja ir kitas sprendimas. Rekuperacija - itin veiksminga galimybė, leidžianti vėdinti patalpas neatidarant langų. Tad, nuo ko pradėti bet kokio tipo vėdinimo sistemos įrengimą?
Nuotrauka
delione
Įkelta:
2023-02-21
Šeimos laikas yra labai svarbus – kaip kitaip sukurtume tvirtus tarpusavio ryšius ir gražius prisiminimus su šiais mums svarbiais žmonėmis? Ne veltui daug kas trokšta daugiau laiko leisti su šeima. Tačiau dėl įtemptos dienotvarkės ir mūsų kasdienybę vis labiau užvaldančių technologijų kartais gali būti sudėtinga rasti smagios ir prasmingos veiklos šeimai kartu. Visgi yra daug įvairių įdomių veiklų namuose, kurioms nereikia kažkokių ypatingų išlaidų ar daiktų. Šiame straipsnyje tokias veiklas aptarsime ir tikimės, kad bent vieną idėją ir įgyvendinsite!
Nuotrauka
omniva
Įkelta:
2023-02-21
Nors virtualiame pasaulyje įpratome dirbti, bendrauti bei leisti laisvalaikį – reguliarus apsipirkimas internete vis dar apipintas mitų. Pavyzdžiui, vis dar kartais manoma, kad apsipirkti internete yra sudėtingiau nei fizinėje parduotuvėje arba tikima, jog el. parduotuvės neužtikrina duomenų saugumo. Visgi šie ir panašūs teiginiai nėra pagrįsti – tą atskleidžia kasmet vis labiau auganti el. komercijos rinka bei internetu apsiperkančių žmonių skaičius. Konkrečiomis priežastimis, kodėl kiekvienas vartotojas turėtų išmėginti el. prekybos privalumus, dalinasi „Omniva LT“ komercijos vadovas Justinas Pileckas:
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-02-09
Rūpindamasi įvairiapusiška komandos narių gerove, įmonė „Lidl Lietuva“ visus savo darbuotojus jau penktus metus iš eilės draudžia papildomu privačiu sveikatos draudimu. Visiems prekybos tinklo darbuotojams, nepriklausomai nuo jų darbo vietos ar užimamų pareigų, yra suteikiamas vienodos vertės ir galimybių draudimo paketas. Praėjusiais metais įmonės darbuotojai pasinaudojo paslaugomis už daugiau nei 400 tūkst. eurų, iš kurių daugiausia lėšų skirta ambulatoriniam gydymui ir gydytojų-specialistų konsultacijoms.
Nuotrauka
tele2
Įkelta:
2023-02-07
Nuo šiol mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ rūpinasi ne tik ryšiu, bet ir klientų apsauga internete – naujasis įrankis padės užtikrinti saugumą naršant ir tarnaus kaip tėvų kontrolės bei turinio filtravimo priemonė. Pirmus 2 mėnesius klientams ši paslauga bus nemokama, o praėjus šiam laikotarpiui, saugumo produktas kainuos vos 1,49 Eur/mėn.
Nuotrauka
plaukai
Įkelta:
2023-02-06
Savaime aišku, jog plaukai ir jų šukuosena yra viena pagrindinių bendro mūsų įvaizdžio dalis. Aišku ir tai, kad plaukų priežiūrai būtina namie turėti kokybiškų priemonių ir prietaisų. Be jų palaikyti idealią plaukų būklę ir išvaizdą neįmanoma.
Nuotrauka
lidl
Įkelta:
2023-02-06
Didžiausią vidutinį atlyginimą tarp didžiųjų mažmeninės prekybos tinklų šalyje mokanti įmonė „Lidl Lietuva“ praneša apie atlyginimų didinimą visiems darbuotojams. „Lidl Lietuva“ į darbo užmokesčių biudžetą investavo papildomus 7,3 mln. eurų, todėl nuo sausio 1 d. atlyginimai augo visų parduotuvių ir logistikos centro komandų nariams, o vėliau padidės ir administracijos darbuotojams.
Nuotrauka
kelione
Įkelta:
2023-01-30
Darbinė veikla yra viena iš svarbiausių sąlygų žmogaus pilnaverčio gyvenimo užtikrinimui. Akivaizdu, kad viena pagrindinių naudų, kurią žmogus gauna dirbdamas, yra piniginis atlygis. Būtent pinigai leidžia pasirūpinti esminiais savo ir šeimos poreikiais. Visgi, finansinė darbo nauda toli gražu nėra vienintelė. Darbas yra labai reikšmingas tiek fizinės, tiek psichinės sveikatos gerovei.
Nuotrauka
nuoma gby
UAB GBY nuotrauka 
Įkelta:
2023-01-28
Automobilių nuoma pastaruoju metu Lietuvoje sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Rinkos tendencijos rodo, kad ši paslauga ateityje tik dar labiau įsitvirtins, padėdama sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Tai patvirtina UAB GBY pavyzdys: vos prieš kelerius metus įmonėje įkurtas Automobilių nuomos skyrius šiuo metu turi daugiau nei 100 automobilių, o per metus planuojama automobilių parką išplėsti dvigubai.
Nuotrauka
implantera
Įkelta:
2023-01-27
Tauragėje įsikūrusi ir jau antrą sėkmingos veiklos dešimtmetį skaičiuojanti pokyčių klinika „Implantera“ – puikus įrodymas, kad aukščiausio lygio medicinos paslaugos gali būti teikiamos ne tik didžiuosiuose miestuose. Tuo jau spėjo įsitikinti ne tik Tauragės, bet ir aplinkinių miestų bei rajonų gyventojai. Klinikoje nuolat diegiamos naujausios technologijos, taikomi šiuolaikiniai gydymo metodai, o pacientų sveikata ir grožiu rūpinasi profesionalūs, Lietuvoje ir pasaulyje pripažinti specialistai.