2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Laisvės gynėjų dieną paminės netradiciškai – leisis į naktinį žygį

  • Įkelta: 2020-01-09
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienio vakarą šauliai ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai​ leisis į penkiolikos kilometrų žygį po Tauragės apylinkes. Renginio organizatoriai žada staigmenas.

„Žygio metu Šaulių sąjunga bus paruošusi iššūkių, užduočių bei šiltą košę su arbata. Paliksime intrigą: lauks ypatingas išbandymas, kurio metu prireiks ir neštuvų“, – žygiui sukurtoje feisbuko paskyroje „Šaulio batai“ rašo renginio organizatoriai.

Nuotykį organizuoja Kasperavičiaus šaulių 702-osios kuopos šauliai ir aktyvios gyvensenos asociacija „Judėkime kartu“.  Susidomėjusieji sausio 10 d., 18.30 val.,  kviečiami rinktis skvere prie Švč. Trejybės bažnyčios.

Žiurkė – ateinančių metų simbolis. „Kai kam tai sėkmės simbolis, kiti kalba, kad kadaise šis padarėlis padaręs daug blogybių ir nežada nieko gero... O iš tiesų bus taip, kaip tikėsime patys. Ši žiurkiukų pora nori nešti sėkmę, laimę ir viską, kas gero, tik nenusprendžia, kuo būti... Sage? Pakabuku automobilyje? Raktų ar kuprinės puošmena? Žaisliuku ant eglutės? Kas patiktų tau? Galbūt turi kitų idėjų?“ – taip nertų žaisliukų kūrėja Donata Donelienė pristato vieną paskutinių savo darbelių. Jos darbų kraitėje – ir paršiukai, ir avytės, ir laputės, ir kitokie žavūs padarėliai. Ir skirti jie nebūtinai vaikams. Antai knygų skirtukai patiks visiems, kurie mėgsta skaityti ir nemėgsta „pamesti“ skaitytų puslapių. Skirtukas „žiurkius“ gali tapti puikia dovana artėjančių švenčių proga arba tiesiog nauju aksesuaru knygai.