2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

„X Faktoriuje“ – tauragiškė Sofija

  • Įkelta: 2017-10-06
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Sekmadienio vakarą „X Faktoriaus“ teisėjus ir žiūrovus pakerėjo 18-metės tauragiškės Sofijos Eitutytės balsas. Visi keturi teisėjai jai ištarė „taip“. Mergina iškovojo teisę dalyvauti kitame etape.

„Tai tikriausiai buvo tas momentas, kurį sapnavau nuo pat vaikystės“, – savo „Facebook“ paskyroje po pasirodymo rašė „X Faktoriaus“ dalyvė. Po Sofijos paskelbtu įrašu ir nuotrauka iš projekto,  netrūko susižavėjusių jos balsu ir talentu.

– Sveikinimų sulaukiau ne tik iš draugų, giminaičių, internetu sveikinimo žinutes rašė ir visai nepažįstami žmonės, – „Tauragės žinioms“ pasidžiaugė dainininkė.

„Versmės“ gimnazijos abiturientė didžiojoje scenoje atliko Adam Lambert dainą „Changes gonna come“ (Sam Cooke originalas). Po prikaustančio pasirodymo žiūrovai plojo atsistoję, o vienas iš teisėjų – Marijonas Mikutavičius, sakė: „jei tavo plaučius įstatytum Vilniaus katedroje vietoj vargonų, galėtume groti Bachą“. Visi keturi teisėjai jai ištarė „taip“. Tauragiškė keliauja į kitą etapą.

– Buvau euforijoje. Visiškai nesitikėjau gauti keturių „taip“ ,  – sakė tokių gerų vertinimų nesitikėjusi aštuoniolikmetė.

Mergina atskleidė, kad dalyvauti muzikiniame projekte nusprendė paraginta artimųjų. Į projekto filmavimą Sofija atvyko palaikoma geriausios draugės ir močiutės.

– Nuo vaikystės mylėjau muziką ir gyvenau jos ritmu. Pati kuriu dainų tekstus, melodijas ir visada svajojau tapti dainininke. Yra tekę dainuoti įvairiuose konkursuose, renginiuose.  Todėl, paraginta artimųjų ir vedina didelio noro išbandyti save, nusprendžiau sudalyvauti „X Faktoriuje“. Projektui ruošiausi kartu su vokalo mokytojais  A. Rakevičiumi ir I. Altaravičiene, – sakė apie naujųjų medijų meno studijas VDU Menų fakultete svajojanti Sofija.

Tai ne pirmoji tauragiškė „X Faktoriaus“ scenoje. Ankstesniais metais komisiją bandė sužavėti Lukas Dedūra, Gintarė Jonikaitė, Jovita Sajonaitė  bei Dovydas Petrošius.

Šiais metais jėgas projekte taip pat išbando ir jau į kitą etapą yra patekęs pagėgiškis Rokas  Serapinas. „Vokaliai ne stebuklai, bet patobulinus būtų visai gerai“, – apie vaikiną sakė viena iš teisėjų, Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 „X Faktorius“– lietuviška televizijos projekto „The X Factor“, transliuojamo Jungtinėje Karalystėje, versija. Tai televizinis muzikos talentų konkursas, kuriame dalyvauja viešose atrankose atrinkti atlikėjai. Projektas transliuojamas TV3 kanalu.

Pagramančio regioninio parko teritorijoje esančiame Lakštingalų slėnyje perstatytas kritinės būklės kabantis tiltas, vedantis į Akmenos pažintinį taką. Šis lieptas nebuvo tvarkomas nuo tų laikų, kai buvo pastatytas. Jo atnaujinimą bendromis lėšomis finansavo Tauragės ir Šilalės rajono savivaldybės.

Tauragės krašto muziejus kaip ir kasmet vėl kviečia pasigėrėti geriausių Lietuvos fotožurnalistų darbais. Muziejaus fotografijos galerijoje ketvirtadienį atidaryta konkursinė paroda „Lietuvos spaudos fotografija‘17“. Atidarymo proga į Tauragę atvyko ir pats konkurso organizatorius – Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis. Tarp eksponuojamų darbų –Auksinio kadro apdovanojimą šiemet pelnęs tauragiškė Laimos Kavaliauskaitės darbas. 

Vilniaus universiteto ketvirtakursė, tauragiškė Kornelija Jurevičiūtė šios vasaros įspūdžių nepamirš dar ilgai. Pasinaudojusi studentiška mainų programa „WorkandTravel“, ji su draugu Viliumi leidosi į paslaptingąją Aliaską. Didžiausia ir rečiausiai apgyvendinta JAV valstija stebino gamta: gatvėmis lakstančiais grizliais ir vandenyne siūbuojančių banginių galybe. Įdomūs pasirodė ir šio Šiaurės Amerikos pusiasalio gyventojai, kurie, pasak Kornelijos, gerokai paprastesni, važinėja dideliais visureigiais ir nuolat lydimi ištikimų keturkojų.

Darganotus rudens vakarus netrukus praskaidrins po vasaros atostogų sugrįžtančios protų kovos. Jau pirmadienio vakarą naktiniame klube „Rūsys“ smegenis pramankštinti kvies  „Protų kovos su Robertu Petrausku“, o rugsėjo 19- ąją restorane „Banga“ prasidės intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ varžybos.

Tauragiškė studentė Milda Stulginskaitė vasaros atostogas mėgsta leisti aktyviai – keliaudama ir darbuodamasi užsienyje. Pernai su „Work and Travel USA“ programa viešėjusi Amerikoje, šiemet jauna mergina pasirinko mados meką – Italiją. Sicilijos saloje, Palermo mieste Milda dirbo mados žurnale. Prisilietusi prie žurnalo virtuvės, garsiausių mados namų apdarų bei keliautojų pamėgtos Italijos šurmulio, Milda teigė įgijusi gilesnį stiliaus pojūtį bei pradėjusi labiau domėtis mada.