2018 Lapkričio 19 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Smegenis mankštinti kvies dveji protmūšiai

  • Įkelta: 2017-09-08
R. Petrauskas sukirto rankomis su A. Šauliu – kovos vyks ir šiemet. Nuotrauka iš Algirdo Šaulio „Facebook“ profilio
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Darganotus rudens vakarus netrukus praskaidrins po vasaros atostogų sugrįžtančios protų kovos. Jau pirmadienio vakarą naktiniame klube „Rūsys“ smegenis pramankštinti kvies  „Protų kovos su Robertu Petrausku“, o rugsėjo 19- ąją restorane „Banga“ prasidės intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ varžybos.

„Protų kovas su Robertu Petrausku “ mūsų mieste organizuojantis Algirdas Šaulys žada smagius pirmadienio vakarus, o visus norinčius dalyvauti, kviečia burtis į komandas.                                          

– Šiandien po vasaros atostogų susitikome su Robertu Petrausku. Nors už lango dargana ir artėja tikras ruduo, Robertas sako, kad artimiausiu metu pirmadieniais tikrai bus karšta, nes artėja naujasis protmūšio sezonas, – teigė A.  Šaulys.

Protų kovos tikrai nėra naujiena nei Lietuvoje, nei Tauragėje. Žmonės mėgsta burtis į komandas ir leisti vakarus, narpliodami įvairiausius klausimus bei užduotis. Kasmet įvairių iniciatorių organizuojami protmūšiai sulaukia daugybės entuziastų dėmesio, o patiems sėkmingiausiems atitenka garbė ir įsteigti prizai.

– Žaidime, kuris Tauragėje startuos jau rugsėjo 11-ąją, dar gali prisiregistruoti visi, kurie nori intelektualiai praleisti vakarus. Tereikia suburti komandą, kurią sudarytų bent penki žaidėjai ir ją užsiregistruoti tinklapyje pkovos.lt, – ragino A. Šaulys.

Nuo rugsėjo 19 d. pramankštinti smegenis jau trečią kartą tauragiškius kvies intelektualinio žaidimo Auksinis protas varžybos. Pasak šio žaidimo mūsų mieste koordinatoriaus Laimono Rimkaus, „Auksinio proto“ varžybos tradiciškai vyks restorane „Banga“.

– Vieta ir laikas nesikeičia, – šypsojosi L. Rimkus    

Aštuntasis „Auksinio proto“ sezonas šiemet pritraukė dar daugiau žaidėjų įvairiuose Lietuvos miestuose. Žaidime be didžiųjų Lietuvos miestų dalyvauja Šilalės, Jurbarko,  Kelmės, Kretingos, Rokiškio, Varėnos taip pat ir Tauragės komandos.

Viskas ko reikia – internete auksinisprotas.lt užregistruoti 2–9 žmonių komandą, jei esate vienas –nieko tokio, organizatoriai pamėgins jums surasti komandą arba suformuos naują. Žaidimo organizatoriai žaidėjams žada puikias emocijas ir naujas žinias.

Tauragiškė studentė Milda Stulginskaitė vasaros atostogas mėgsta leisti aktyviai – keliaudama ir darbuodamasi užsienyje. Pernai su „Work and Travel USA“ programa viešėjusi Amerikoje, šiemet jauna mergina pasirinko mados meką – Italiją. Sicilijos saloje, Palermo mieste Milda dirbo mados žurnale. Prisilietusi prie žurnalo virtuvės, garsiausių mados namų apdarų bei keliautojų pamėgtos Italijos šurmulio, Milda teigė įgijusi gilesnį stiliaus pojūtį bei pradėjusi labiau domėtis mada.

9 km atstumu į vakarus nuo Tauragės miesto, šalia Girininkų kaimo (Tauragės raj.) plyti 2009 m. įkurtas Tauragės aerodromas. Čia veikia ir 30 aviacijos entuziastų vienijantis aeroklubas, prie kurio gimimo prisidėjo ir 11 kartą Lietuvos čempionu neseniai tapęs padangių asas Eltonas Meleckis. Svetingai nusiteikę pilotai ne tik su užsidegimu pasakoja apie savo pomėgį, tačiau ir kviečia visus norinčius mokytis skraidyti. Klubo pirmininkas Kostas Bastakys, turintis instruktoriaus licenciją, mielai dalijasi patirtimi ir aviacijos subtilybėmis.

Pagramančio gyventojas Algirdas Gedvilas savaitgalį pasidalino išskirtiniais kadrais: medžiotojo kamera užfiksavo prie upelio vaikštinėjančią lūšį su keturiais mažyliais. Vyras tikina, jog pamačius šį vaizdą, jam vos telefonas iš rankų neiškrito.