2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Vaikų aikštelėje – nauji žaidimai

  • Įkelta: 2017-07-14
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės miesto dienų metu Gedimino gatvėje atidaryta vaikų žaidimų aikštelė šią savaitę atsinaujino. Ant guminės dangos buvo išbraižytos užduotys, kurias įveikę vaikai galės rungtis tarpusavyje bei linksmai leisti laiką. 

Žaidimai „Klasės“, „Metras“ įrengti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio iniciatyva, o tai įgyvendino Tauragės miesto seniūnijos darbuotojai. 

 – Kadangi liko daug laisvos vietos aikštelėje, norėjosi ją užpildyti. Sugalvojome, kad reikėtų nupiešti žaidimus, kurie tarp vaikų būtų populiarūs, skatintų juos bendrauti tarpusavyje, – sakė prie projekto įgyvendinimo prisidėjęs Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus.

Žaidimus įrengė įmonė UAB „Baltuvos projektai“, šiam projektui jie gamino atskirus ženklinimo šablonus, kadangi ši aikštelė – nestandartinė, viena iš didžiausių Lietuvoje.

Anot Žilvino Majaus, nors laisvalaikio aikštelė kiekvieną dieną susilaukia daug lankytojų, kai kurie vaikai ir paaugliai ja naudojasi neatsakingai – paliekamos šiukšlės, laužomos sūpynės, laipiojimo įrenginiai. Dažnai stebina ir suaugusieji, vedžiojantys šunis ant guminės dangos. Ateityje dėl tokių asmenų planuojama pastatyti lenteles su drausminančiais užrašais. Dėl saugumo vaikų žaidimo aikštelė yra stebima vaizdo kameromis.

 

Kaimyninė Šilalė ir vėl sublizgėjo – prie Kultūros centro, Šilalės mero Jono Gudausko iniciatyva, kuriama įspūdinga trijų metrų aukščio ir septynių metrų pločio smėlio skulptūra. Smėlio skulptūrą ir lietui pliaupiant kuria du žymūs skulptoriai – lietuvis Andrius Petkus ir latvis Krists Zarins.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos moksleivė Kamilė Smaidžiūnaitė iš Ispanijoje vykusio tarptautinio menų festivalio konkurso „Summer talent league“ grįžo su  apdovanojimu. Aštuntokė laimėjo pirmąją vietą vokalo konkurse.

Keturiolika metų Vilniuje gyvenantis verslininkas Renatas Vainius į savo restoraną „Selfish bistro“ pakvietė tauragiškius. Paskanauti šampano austrių, midijų ir kitų jūros gėrybių susirinko per 30 žmonių būrelis, kuriuos suvienijo sentimentai gimtajam kraštui.

Mindaugo ir Raimondos Lukošaičių širdis užkariavo katės. Tačiau ne bet kokios, o savo dydžiu ir charakteriu abejingų nepaliekantys Meino meškėnai. Jais pora „užsikrėtė“ prieš aštuonetą metų, kai per žinias pamatė reportažą apie savo išvaizda lūšį primenančias kates. Jau kitą dieną pora sėdo į automobilį ir leidosi į Prienus pažiūrėti šių gražių sutvėrimų. Nuo tada viskas ir prasidėjo...

Šiandien šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. Dalyviams paskatinti ir nugalėtojams apdovanoti numatyta per 300 specialių prizų, suvenyrų ir dovanėlių. „Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis dalijamasi „Facebook“ paskyroje „Vasara su knyga“.