2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Pavydėtinas laimikis – didžiuliai baravykai

  • Įkelta: 2017-07-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Po lietaus pasipylė gausus grybų derlius. Į redakciją užsukęs Dapkiškių kaimo gyventojas atnešė parodyti gausų grybų derlių, tarp kurių ir du didžiuliai baravykai.

Grybai galiūnai, kurių vienas sveria apie kilogramą, užderėjo Balskų girininkijos, Tarailių miškuose. 

– Tai trijų valandų darbo rezultatas, – pasakojo pilną maišą prikrautą baravykų ir raudonviršių į „Tauragės žinių“ redakciją atsinešęs Edmundas Balašaitis. 

Vyras atviravo, jog grybus ketina parduoti, tiesa, po kiek – neatskleidė.

– Šiais metais grybauti ėjau jau ketvirtą kartą. Va, matot, kiek pririnkau. Prieš tai patys virėme, valgėme. Žiemai prisiruošėme, o dabar ir parduoti galime. Miške drėgna, todėl ir grybai gerai dera ir svarbiausia, visi sveiki, nei vieno sukirmijusio, – teigė vyras. 

 

Ateinančią savaitę planuojama atidaryti šunų vedžiojimo ir dresiravimo aikštelę Pamiškės gatvėje, prie Oko miško. Ji bus prieinama visiems šunų mylėtojams, norintiems laisvalaikiu treniruoti savo augintinius.

Kaimyninė Šilalė ir vėl sublizgėjo – prie Kultūros centro, Šilalės mero Jono Gudausko iniciatyva, kuriama įspūdinga trijų metrų aukščio ir septynių metrų pločio smėlio skulptūra. Smėlio skulptūrą ir lietui pliaupiant kuria du žymūs skulptoriai – lietuvis Andrius Petkus ir latvis Krists Zarins.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos moksleivė Kamilė Smaidžiūnaitė iš Ispanijoje vykusio tarptautinio menų festivalio konkurso „Summer talent league“ grįžo su  apdovanojimu. Aštuntokė laimėjo pirmąją vietą vokalo konkurse.