2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Keturkojų augintojams – dresavimo aikštelė

  • Įkelta: 2017-07-14

Ateinančią savaitę planuojama atidaryti šunų vedžiojimo ir dresiravimo aikštelę Pamiškės gatvėje, prie Oko miško. Ji bus prieinama visiems šunų mylėtojams, norintiems laisvalaikiu treniruoti savo augintinius.

Už projekto vykdymą atsakinga Tauragės miesto seniūnija, jį iniciavo Tauragės šunų mylėtojų klubas „Loja“.

– Aikštelėje bus įrengti septyni šunų treniravimui skirti elementai: estakada, šuolių žiedas, gyvatėlė, tunelis, įkalnė ir kt. Dėl šių įrenginių konsultavomės ir bendradarbiavome su klubo „Loja“ prezidente Juste, – sakė Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus. 

Šalia aikštelės bus įrengti suoliukai, todėl net ir neturintys gyvūnų žmonės galės susirinkti ir pasidžiaugti aplinka. Žinoma, bus įrengtos ir specialios šiukšlių dėžės šunų ekskrementams surinkti, todėl iš gyventojų tikimasi sąmoningumo ir tvarkos. Tiksli atidarymo data kol kas neskelbiama – dėl prastų oro sąlygų darbai truputį stringa. Šio projekto vertė – beveik 15 tūkst. Eur.

 

Kaimyninė Šilalė ir vėl sublizgėjo – prie Kultūros centro, Šilalės mero Jono Gudausko iniciatyva, kuriama įspūdinga trijų metrų aukščio ir septynių metrų pločio smėlio skulptūra. Smėlio skulptūrą ir lietui pliaupiant kuria du žymūs skulptoriai – lietuvis Andrius Petkus ir latvis Krists Zarins.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos moksleivė Kamilė Smaidžiūnaitė iš Ispanijoje vykusio tarptautinio menų festivalio konkurso „Summer talent league“ grįžo su  apdovanojimu. Aštuntokė laimėjo pirmąją vietą vokalo konkurse.

Keturiolika metų Vilniuje gyvenantis verslininkas Renatas Vainius į savo restoraną „Selfish bistro“ pakvietė tauragiškius. Paskanauti šampano austrių, midijų ir kitų jūros gėrybių susirinko per 30 žmonių būrelis, kuriuos suvienijo sentimentai gimtajam kraštui.

Mindaugo ir Raimondos Lukošaičių širdis užkariavo katės. Tačiau ne bet kokios, o savo dydžiu ir charakteriu abejingų nepaliekantys Meino meškėnai. Jais pora „užsikrėtė“ prieš aštuonetą metų, kai per žinias pamatė reportažą apie savo išvaizda lūšį primenančias kates. Jau kitą dieną pora sėdo į automobilį ir leidosi į Prienus pažiūrėti šių gražių sutvėrimų. Nuo tada viskas ir prasidėjo...